Język:
Waluta:

EMU UGG - czyszczenie, konserwacja, renowacja, impregnacja ...Jak skutecznie dbać o buty EMU, UGG i inne, wyjątkowo modne w ostatnim okresie zimowe hity? To nie takie trudne, a właściwie banalnie proste. W tym wpisie postaramy się zaprezentować - jak czyścić tego typu obuwie, jak pielęgnować, przywrócić utracony kolor i jak zabezpieczyć przed wilgocią oraz zaplamieniami ulubione buty. 
 
Na początek fotorelacja obrazująca efekty, a później opis i wyjaśnienie: 
 
 EMU BRĄZ - PRZYWRÓCENIE KOLORU:
 
EMU BEŻ - PRZYWRÓCENIE KOLORU:
 
EMU - WODOODPORNY NANO IMPREGNAT:
 
 

1. CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA 
Absolutna podstawa to systematyczne czyszczenie i prewencyjne zabezpieczanie obuwia przed wilgocią, odbarwieniami i zaplamieniami. Sprawa banalnie prosta, gdyż samo czyszczenie ogranicza się do użycia Cleanera (płynu, odplamiacza) do czyszczenia skór szorstkichszczoteczki do tego typu skór, która pozwala na zachowanie pięknej, aksamitnej i przyjemnej w dotyku struktury skór.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po oczyszczeniu skóry należy ją zabezpieczyć przed zaplamieniami, zabrudzeniami, wilgocią, przemoczeniem oraz odbarwieniami. W tym miejscu na szczególną uwagę zasługują wyjątkowo skuteczne NANO IMPREGNATY w aerozolu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NANO IMPREGNATY w akcji:
 
 
 

 

 

 
 
2. RENOWACJA, ODNOWIENIE, REGENERACJA KOLORU
Dzięki właściwie dobranym środkom w prosty i szybki sposób możemy przywrócić do życia zniszczone, zaniedbane, odbarwione, czy pozornie wyeksploatowane obuwie. 
 
W tym przypadku należy zastosować 3 etapy:
 
A. Czyszczenie skóry i przygotowanie do nałożenia specjalnego pigmentu w aerozolu. Czyszczenie za pomocą wspomnianych środków - Cleanera (płynu, odplamiacza) do czyszczenia skór szorstkichszczoteczki do tego typu skór, która pozwala na zachowanie pięknej, aksamitnej i przyjemnej w dotyku struktury skór.
 
B. Odnowienie koloru za pomocą Renowatora w Sprayu w wybranym kolorze, np Saphir Renovetine lub Tarrago Suede Renovator
 
 
 
 
C. Zabezpieczenie przed wilgocią, zaplamieniami, odbarwieniami - NANO IMPREGNAT SAPHIR lub NANO PROTECTOR TARRAGO.
 
 
FOTORELACJA :
 
przed
 
po
 
 
 
 
przed
 
 
  po

 

 
 
zastosowane środki
 
 
 przed
 po
 
 

 

 przed
po
 
 
zastosowane środki
 
 
Dbaj o swoje zimowe obuwie - systematycznie pielęgnowane nie straci swojego uroku i będzie służyło Ci przez wiele sezonów.
 
Wszystkie środki w wielu kolorach dostępne w sklepie on-line:
https://multirenowacja.pl

Nasze marki