Całkowita WYPRZEDAŻ wieszaków marki HANGER PROJECT -35%

Język:
Waluta:

TARRAGO Brush de Luxe Suede & Nubuck

 • Cena: 17,00 zł
  13,82 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: TDV03XXX0000
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta:8427457112001
 • Waga:0.04 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Max Stan magazynowy - Max
 • Dostawa od: 13,00 zł

Darmowa wysyłka

Powyżej 99 zł*

30 dni na zwrot

Bezpieczne zakupy

Szybka wysyłka

W 24h po zamówieniu

Profesjonalne doradztwo

100% zadowolonych Klientów
Nie dotyczy zamówień hurtowych

Opis produktu

SZCZOTECZKA DO CZYSZCZENIA ZAMSZU I NUBUKU
 
 
(Zawartość: 1 sztuka)

Z gumowym włosiem do nubuku. Z drugiej strony druciane + nylonowe włosie
do zamszu.

Specjalnie polecana do czyszczenia obuwia
z zamszu i nubuku. Nie powoduje przy tym jego uszkodzenia.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK DBAĆ O ZAMSZ I NUBUK / NUBUCK?

 

Skórę   zamszową,  nubukową  trzeba  traktować  w  sposób szczególny. Trzeba mieć świadomość, iż stosowanie impregnatów do tego typu skóry może spowodować przyciemnienie koloru - jest to normalne i nieuniknione. Do skór zamszowych i nubukowych nie należy stosować tradycyjnych past oraz kremów przeznaczonych do skór licowych. By uniknąć bólu głowy oraz energii włożonej w odplamianie - lepiej zapobiegać, zaimpregnować i chronić zamsz lub nubuck przed zabrudzeniami - w tym pomoże nam szeroka gama WODOODPORNYCH IMPREGNATÓW I PROTECTORÓW. 

 CZYSZCZENIE
Zanim  zaimpregnujemy  obuwie  należy je dokładnie wyczyścić  oraz wyszczotkować. Nie należy konserwować, odżywiać, impregnować brudnego obuwia.
 
 
*SZCZOTECZKA DO ZAMSZU I NUBUKU
Szczotka z gumowym włosiem do nubuku i drucianym, nylonowym włosiem do zamszu. Specjalnie polecana do czyszczenia obuwia z zamszu i nubuku, nie powodując przy tym jego uszkodzenia.
*NUBUCK CLEANER - CZYŚCI ZAMSZ I NUBUK
Bezbarwny środek, który nie zmienia struktury nubuku i zamszu. Może być stosowany do wszystkich kolorów. Specjalny kształt gąbki pozwala na dokładne czyszczenie.
 
*DE SALTER - ANTYSÓL, ODSALACZ, ŚRODEK DO USUWANIA SOLI
Usuwa plamy spowodowane przez wodę, śnieg oraz sól. Nie zmienia koloru. Specjalny kształt gąbki zapewnia głębokie i dokładne czyszczenie. Do wszystkich typów skóry i płócien. 
* CLEANER DO ZAMSZU, NUBUKU I TEKSTYLIÓW SAPHIR MEDAILLE DOR
Formuła na bazie rozpuszczalnika do czyszczenia i usuwania plam oraz przebarwień. Usuwa różnorodne plamy i zabrudzenia z obuwia, torebek i wszelkiej galanterii. Używać do zamszu, nubuku oraz tektyliów.
   
 IMPREGNACJA
 Wodoodporne impregnaty w sprayu do wszystkich rodzajów skór. Zamsz i nubuk to bardzo wymagające rodzaje skór. Tego typu skóra nie lubi wilgoci,  jej nadmiar sprzyja rozwojowi pleśni. Profilaktyka przede wszystkim. Zamsz i nubuk warto zabezpieczyć przed plamami oraz wilgocią - również przed pierwszym użuciem obuwia. Przemoczone buty "ubrane" w prawidła lub wypchane papierem należy suszyć z daleka od źródeł ciepła w temperaturze pokojowej Do użytku w warunkach miejskich do impregnacji sprawdzą się Protectory z linii CLASSIC lub BASIC Do użytku w warunkach ekstremalnych, do butów trekkingowych koniecznie  z  linii  TREKKING. Poza tym, iż działają wodoodpornie, obuwie będzie  mniej  podatne  na  zabrudzenia,  ewentualne czyszczenie skóry będzie łatwiejsze. Do obuwia eleganckiego, wizytowego z najlepszych gatunków skóry linia SAPHIR MEDAILLE DOR.  
 
Bezbarwny środek, który chroni przed przemakaniem obuwie. Pomaga w łatwiejszym usuwaniu plam, zapobiega uszkodzeniom skóry i tekstyliów. Nie zmienia koloru obuwia, właściwości skóry inie wpływa na przepuszczalność powietrza przez obuwie. Jest polecany do wodoodpornych i przepuszczalnych membran. Do skóry, skóry syntetycznej, skóry natłuszczonej, zamszu, nubuku, tekstyliów i mikro fibry. GORE-TEX / ALL-TEX
*PROTECTOR BASIC - WODOODPORNY IMPREGNAT DO SKÓR
Bezbarwny środek, który chroni przed przemakaniem obuwie. Pomaga w łatwiejszym usuwaniu plam, zapobiega uszkodzeniom skóry i tekstyliów. Nie zmienia koloru obuwia, właściwości skóry inie wpływa na przepuszczalność powietrza przez obuwie. Jest polecany do wszystkich rodzajów skóry - skóra naturalna, syntetyczna, zamsz, nubuk, do wodoodpornych i przepuszczalnych membran. ALL- TEX. EKSKLUZYWNA LINIA BASIC. GORE-TEX / ALL-TEX
*TREKKING PROTECTOR - WODOODPORNY IMPREGNAT DO BUTÓW TREKINGOWYCH
Produkt specjalnie stworzony do obuwia Trekking. Produkt zawierający dużą ilość czynników na bazie fluoru, dzięki czemu chroni przed przemoczeniem, plamami i brudem. Nie wpływa na oryginalny kolor, właściwości skóry i nie osłabia przepuszczalności powietrza przez obuwie. Produkt został przetestowany i jest polecany do obuwia z wodoodporną i przepuszczającą membraną.Do skóry, skóry syntetycznej, zamszu, nubuku i tekstyliów GORE-TEX / ALL-TEX
*TREKKING OIL PROTECTOR - WODOODPORNY IMPREGNAT DO BUTÓW TREKINGOWYCH
Poza tym że działa zewnętrznie, olej działa wewnątrz,   tworząc    barierę    dla    wilgoci  i  pielęgnując  skórę.  Środek stworzony z myślą o butach z membranami, więc nie ogranicza ich działania. Nie zmienia oryginalnego koloru i właściwości „oddychających” materiałów. Produkt został przetestowany i jest polecany do przepuszczających i wodoodpornych membran. Do tłustej skóry, nubuku i nawoskowanych ubrań. GORE-TEX / ALL-TEX
*PROTECTOR SAPHIR MEDAILLE DOR - WODOODPORNY IMPREGNAT Z EKSKLUZYWNEJ LINII
Bezbarwny środek, który chroni przed przemakaniem obuwie.Pomaga w łatwiejszym usuwaniu plam, zapobiega uszkodzeniom skóry i tekstyliów. Nie zmienia koloru obuwia, właściwości skóry i nie wpływa na przepuszczalność powietrza przez obuwie. Jest polecany do wodoodpornych i przepuszczalnych membran. Do skóry naturalnej, skóry syntetycznej, skóry natłuszczonej, zamszu,nubuku, tekstyliów i mikro fibry.
 
   
RENOWACJA / ODNOWA KOLORU 
W trakcie eksploatacji, obuwie narażone na działanie warunków atmosferycznych może w naturalny sposób stracić swój pierwotny kolor i blask. Zamsz i nubuk poddany działaniu słońca, światła ma tendencje do płowienia. Warto o tym pomyśleć decydując o miejscu przechowywania zamszowych ubrań czy butów. Aby odnowić właściwy wygląd naszym butom stosujemy preparaty ro renowacji i odnowy koloru
 
* RENOWATOR DO ZAMSZU I NUBUKU TARRAGO - 9 KOLORÓW
Odżywia naturalny kolor. Nie wpływa za zdolność oddychania obuwia. Szybko schnie. Testowany i polecany do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia.
*NUBUCK COLOR TARRAGO - PASTA DO NUBUKU I ZAMSZU, OŻYWIA KOLOR
Odnawia kolor. Nie wpływa na przepuszczalność powietrza przez obuwie.Produkt został przetestowany i jest polecany do wodoodpornego i przepuszczalnego powietrze obuwia. Do zamszu i nubuku.
*RENOWATOR DO NUBUKU I ZAMSZU SAPHIR MEDAILLE DOR - EKSKLUZYWNA LINIA
Produkt przeznaczony do czyszczenia i odnawiania koloru skór zamszowych i nubuku. Szybko schnie. Przywraca oryginalny kolor. Do zamszu i nubuku.
*SUEDE DYE - FARBA / BARWNIK DO ZAMSZU I NUBUKU
MALOWANIE, RENOWACJA - a gdybyś zechciał zmienić kolor swoich zamszowych lub nubukowych butów jest i farba (doskonała do renowacji jak i zmiany koloru z jasnego na ciemniejszy)


 
 

Należy pamiętać, iż preparaty należy stosować systematycznie. Nie da
się skóry wyczyścić, odżywić, zaimpregnować raz na zawsze.

Nasze marki