TARRAGO & SAPHIR Set 16 Oiled Leather - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skór olejowanych

Zestaw do skór licowych

Dodaj opinię

W zestawie:

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 1452
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 319
 • Waga: 0.7 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 80,98 zł brutto

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Zestaw do skór olejowanych - TARRAGO & SAPHIR Set 16 Smooth Leather - sklep Multirenowacja

Zestaw Leather Care do skór olejowanych - TARRAGO & SAPHIR 16

Kompletny zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji skórzanej odzieży, mebli oraz galanterii skórzanej. Umożliwia bezpieczne czyszczenie skóry, pokrycie drobnych rys i przebarwień oraz zabezpieczenie jej przed wilgocią, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami.

Zawartość zestawu:
1. TARRAGO Oil Tanned 75ml - preparat do czyszczenia natłuszczonej skóry.
2. SAPHIR BDC Onguent Oiled Leather 125ml - balsam ochronny do skór gładkich, olejowanych i naoliwionego nubuku.

Sposób użycia zestawu:
- przed zastosowaniem produktów powierzchnię należy oczyścić z kurzu i brudu
- TARRAGO Oil Tanned produkt do bezpiecznego czyszczenia skór natłuszczonych
- SAPHIR BDC Onguent Oiled Leather balsam odżywia skórę, pokrywa drobne ryski i przebarwienia

Ważne!
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.1. Oiled Tanned Leather Cleaner 
Preparat do czyszczenia natłuszczonej skóry

Opakowanie: 75 ml  z własnym aplikatorem / gąbką

Bezbarwny, gotowy produkt na bazie mydła. Nie zmienia struktury natłuszczonej skóry i może być stosowany do wszystkich kolorów. Specjalny kształt aplikatora/gąbki pozwala na dokładne czyszczenie skóry.

Używać tylko do natłuszczonych skór. Czyści wszystkie skóry olejowane, woskowane, skóry typu pull-up i nubukowe naoliwione.

UWAGA!
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

 • Wstrząsnąć przed użyciem.
 • Pocierać powierzchnię buta delikatnie dociskając gąbką do momentu, aż będzie czysta.
 • Spłukać pozostałość piany pod bieżącą wodą i osuszyć suchą szmatką.
 • Pozostawić do wyschnięcia.
 

2. Onguent Protecteur Saphir 125ml 

Balsam ochronny do skór gładkich, olejowanych i naoliwionego nubuku

Unikalna formuła produktu na bazie oleju zwierzęcego i olejku z jojoby. Czyści, nawilża,  głęboko odżywia, chroni wszystkie skóry gładkie, skóry olejowane, woskowane, skóry typu pull-up, skóry nubukowe naoliwione, skóry garbowane roślinnie oraz chromowo. Balsam zabezpiecza przed wilgocią, wchłanianiem brudu, zaplamieniami. Przesuszonej skórze przywraca miękkość, elastyczność i naturalny blask.
 
Skóry wyprawiane przy udziale wyselekcjonowanych olejów i tłuszczów cechuje zwiększona wytrzymałość i charakterystyczny wygląd. Skóry naoliwione stosuje się najczęściej do produkcji obuwia outdoorowego, trekkingowego i żeglarskiego. Najczęściej spotyka się buty wykonane ze skór w kolorze ciemnego brązu oraz brązu z odcieniem czerwieni.
 
SAPHIR Onguent to jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji skór olejowanych! Brązowa wersja produktu zawiera stosunkowo niewielką ilość pigmentu, dzięki czemu balsam nie zmienia koloru skóry, a skutecznie go wzmacnia i odświeża. Formuła produktu nie zawiera wosków, które mogłyby negatywnie wpływać na estetykę i strukturę skór olejowanych. 
 
Jak pielęgnować skóry CHROMEXCEL? 
Z balsamem SAPHIR Onguent to proste! Produkt skutecznie regeneruje tego typu skóry, przywracając jednocześnie ich oryginalny głęboki kolor. Środek posiada lekką, a jednocześnie dość tłustą konsystencję co pozwala na aplikację bezpośrednio palcami lub za pomocą bawełnianej szmatki. Koncentracja pigmentów nie jest wysoka, dlatego też kolor produktu nie musi być w 100% zbieżny z kolorem skóry. Istnieje niewielkie ryzyko przebarwienia. Jeżeli jednak mimo wszystko obawiasz się zastosowania produktu z pigmentem, zastosuj balsam bezbarwny, który pozostanie neutralny dla koloru skóry.  

Uwaga!
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


Sposób użycia:
- Dokładnie wymieszać produkt, wstrząsnąć opakowaniem
- Przed właściwym zastosowaniem wykonać próbę na niewidocznym skrawku skóry, sprawdzając kolor i wchłanianie się produktu
- Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności
- Nanosić balsam w niewielkich ilościach za pomocą bawełnianej  szmatki
- Pozostawić do wyschnięcia na kilka minut
- Po wyschnięciu wypolerować, usuwając nadmiar produktu

Wskazówki:
- Dla optymalnej ochrony skóry zastosować również tłuszcz Saphir ® SPORT
- Na skórach jasnych i delikatnych przed właściwym zastosowaniem należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku - skóra może ulec przyciemnieniu.
- Do skór olejowanych nie należy stosować tradycyjnych past woskowych przeznaczonych do skór licowych, gdyż mogą zmienić wygląd oraz strukturę powierzchni. 

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji skórzanej odzieży, mebli oraz galanterii skórzanej
TARRAGO & SAPHIR Set 16 Oiled Leather - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skór olejowanych
Cena: 89,98 zł 80,98 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów