SAPHIR BDC Onguent Oiled Leather Cream 125ml - Balsam do skór olejowanych, woskowanych i licowych

Balsam do skór olejowanych

Dodaj opinię
 • Cena: 59,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 000713017
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010713017
 • Waga: 0.16 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Balsam do skór olejowanych - SAPHIR BDC Onguent Oiled Leather 125ml

Onguent Protecteur Saphir 125ml - Balsam ochronny do skór gładkich, olejowanych i naoliwionego nubuku

Unikalna formuła produktu na bazie oleju zwierzęcego i olejku z jojoby. Czyści, nawilża,  głęboko odżywia, chroni wszystkie skóry gładkie, skóry olejowane, woskowane, skóry typu pull-up, skóry nubukowe naoliwione, skóry garbowane roślinnie oraz chromowo. Balsam zabezpiecza przed wilgocią, wchłanianiem brudu, zaplamieniami. Przesuszonej skórze przywraca miękkość, elastyczność i naturalny blask.
 
Skóry wyprawiane przy udziale wyselekcjonowanych olejów i tłuszczów cechuje zwiększona wytrzymałość i charakterystyczny wygląd. Skóry naoliwione stosuje się najczęściej do produkcji obuwia outdoorowego, trekkingowego i żeglarskiego. Najczęściej spotyka się buty wykonane ze skór w kolorze ciemnego brązu oraz brązu z odcieniem czerwieni.
 
SAPHIR Onguent to jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji skór olejowanych! Brązowa wersja produktu zawiera stosunkowo niewielką ilość pigmentu, dzięki czemu balsam nie zmienia koloru skóry, a skutecznie go wzmacnia i odświeża. Formuła produktu nie zawiera wosków, które mogłyby negatywnie wpływać na estetykę i strukturę skór olejowanych. 
 
Jak pielęgnować skóry CHROMEXCEL? 
Z balsamem SAPHIR Onguent to proste! Produkt skutecznie regeneruje tego typu skóry, przywracając jednocześnie ich oryginalny głęboki kolor. Środek posiada lekką, a jednocześnie dość tłustą konsystencję co pozwala na aplikację bezpośrednio palcami lub za pomocą bawełnianej szmatki. Koncentracja pigmentów nie jest wysoka, dlatego też kolor produktu nie musi być w 100% zbieżny z kolorem skóry. Istnieje niewielkie ryzyko przebarwienia. Jeżeli jednak mimo wszystko obawiasz się zastosowania produktu z pigmentem, zastosuj balsam bezbarwny, który pozostanie neutralny dla koloru skóry.  

Uwaga!
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


Sposób użycia:
. Dokładnie wymieszać produkt, wstrząsnąć opakowaniem
. Przed właściwym zastosowaniem wykonać próbę na niewidocznym skrawku skóry, sprawdzając kolor i wchłanianie się produktu
. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności
. Nanosić balsam w niewielkich ilościach za pomocą bawełnianej  szmatki
. Pozostawić do wyschnięcia na kilka minut
. Po wyschnięciu wypolerować, usuwając nadmiar produktu

Wskazówki:
.Dla optymalnej ochrony skóry zastosować również tłuszcz Saphir ® SPORT
.Na skórach jasnych i delikatnych przed właściwym zastosowaniem należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku - skóra może ulec przyciemnieniu.
.Do skór olejowanych nie należy stosować tradycyjnych past woskowych przeznaczonych do skór licowych, gdyż mogą zmienić wygląd oraz strukturę powierzchni. 
Karta techniczna produktu i środki ostrożności w zakładce "Załączniki".

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


Onguent Protecteur Saphir 125ml - Balsam ochronny do skór gładkich, olejowanych i naoliwionego nubuku
SAPHIR BDC Onguent Oiled Leather Cream 125ml - Balsam do skór olejowanych, woskowanych i licowych
Cena: 59,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów