AVEL LTHR Set 2 Clean & Care - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych mebli i tapicerek samochodowych

Zastaw do czyszczenia i pielęgnacji

Dodaj opinię
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 238
 • Producent: Avel Leather
 • Kod producenta: 238
 • Waga: 0.9 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji - AVEL LTHR Set 2 Clean & Care

Zestaw do usuwania plam i pielęgnacji skór gładkich (licowych) - AVEL 2

Zestaw do usuwania plam i pielęgnacji naturalnych skór gładkich (licowych). Idealny zestaw do skórzanych mebli oraz tapicerek samochodowych. Kompletny zestaw zapewni dokładne wyczyszczenie,odplamienie skóry oraz jej odżywienie. DBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ - przedłużysz jej żywotność, a Twoje meble pozostaną piękne na lata.

Zawartość:
1. Avel mydło regenerujące 200ml
2. Avel odplamiacz do długopisów 30ml
3. Avel wywabiacz tłustych plam Spray 150ml
4. Avel wosk/pasta Spray 400ml

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia zestawu:
- przed pielęgnacją (odżywieniem skóry) powierzchnia powinna być dokładnie oczyszczona oraz odtłuszczona MYDŁEM REGENERUJĄCYM AVEL, które dodatkowo rozluźnia pory skóry, umożliwiając dogłębne jej odżywienie.
- Przy pomocy odplamiaczy pozbywamy się plam z długopisów oraz tłustych plam łojowych, po żywności oraz płynach.
- tak przygotowaną skórę należy odżywić WOSKIEMAVEL na bazie olejku z norek, który dogłębnie odżywi skórę, odmłodzi ją i zabezpieczy szwy przed przetarciami.
Uwagi:

Zestaw wystarczy na komplet mebli (kanapa + 2 fotele) lub na komplet foteli samochodowych (2 przednie fotele + kanapa).1. MYDŁO REGENERUJĄCE DO CZYSZCZENIA SKÓRY
(Zawartość: 200 ml - DUŻA PUSZKA!)
    
Produkt stworzony specjalnie do czyszczenia mebli skórzanych oraz tapicerek samochodowych. Doskonale nadaje się również do czyszczenia wszelkiej galanterii skórzanej oraz innych produktów wykonanych z naturalnej skóry. Czyści i nawilża skórę. Konserwuje powierzchnię. Otwiera pory skóry. Pozwala na usunięcie brudu, wszelkich zanieczyszczeń, osadów nagromadzonych w trakcie codziennej eksploatacji oraz na skutek warunków atmosferycznych. Nie stosować do zamszu i nubuku.

Sposób użycia:
. Namoczoną gąbką nacierać mydło do momentu pojawienia się piany.
. Przecierać skórę (brudną powierzchnię)
. W razie potrzeby przepłukać zabrudzoną gąbkę ciepłą wodą, osączyć - namoczyć i nacierać mydłem ponownie
. Czynność powtarzać, aż skóra stanie się idealnie czysta
. Usunąć resztki piany za pomocą czystej nawilżonej szmatki lub gąbki regularnie płucząc ją w ciepłej wodzie.2. PŁYN DO USUWANIA PLAM Z DŁUGOPISÓW, PIÓR.
(Zawartość: 30 ml)

Usuwa wszelkie plamy po długopisach, piórach ze skór naturalnych i syntetycznych (nie usuwa zabrudzeń spowodowanych markerem). Do usuwania plam z mebli skórzanych, tapicerek samochodowych i wszelkiej galanterii. Zabrudzenia skóry z piór oraz długopisów należą do grupy najtrudniejszych do usunięcia. Przedstawiamy produkt, który po tego typu plamach nie pozostawia śladu. Im szybciej zastosujemy produkt po powstaniu plamy – tym łatwiej będzie nam ją usunąć. Najlepsze efekty daje po zastosowaniu do 7 dni od powstania zabrudzenia. Do 3 miesięcy plamy usuwa się przy nieco większym zaangażowaniu. Plamy, które istnieją od dłuzszego czasu najczęściej również daje się usunąć – jednak w takim przypadku nie gwarantujemy 100% skuteczności.

Sposób użycia:
. Przed użyciem wypróbować w niewidocznym miejscu aby sprawdzić działanie odplamiacza na skórę - plamę należy usuwać bardzo delikatnie ((by nie naruszyć właściwego barwnika skóry).
. Zmiękczenie – czystą bawełnianą ściereczką nawilżoną w płynie bardzo delikatnie pocierać w celu zmiękczenia zabrudzenia
. Czyszczenie – drugim czystym kawałkiem ściereczki usunąć plamę
. Jeżeli plama jest dalej widoczna, powtórzyć tę samą czynność, aż do całkowitego usunięcia plamy, za każdym razem używając czystej bawełny
. Czystą i suchą ściereczką wytrzeć miejsce po plamie do sucha.
. UŻYWAĆ OSTROŻNIE - ŚRODEK BARDZO SILNY


3. AVEL HUSSARD - Odplamiacz do skór.
(Zawartość: spray 150 ml)  

Usuwa tłuste plamy ze skór naturalnych i syntetycznych oraz tekstyliów. Do usuwania tłustych plam z mebli skórzanych, tapicerek samochodowych i wszelkiej galanterii oraz tekstyliów. Usuwa plamy powstałe z oleju, tłuszczu, masła, sosów, łoju.,itp. - usuwa stary utrwalony brud. Daje niesamowite efekty - przekonaj się sam !!!  Uniwersalny środek przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry oraz wielu rodzajów tkanin (jedwab, wełna, bawełna, poliester). Najłatwiej usunąć świeże plamy. Im szybciej zareagujesz tym łatwiej pozbędziesz się plam.

Sposób użycia:
. Spryskać plamę z odległości 15-20 cm .
. Odczekać do momentu pojawienia się białego nalotu.
. Przy pomocy szczotki, wyszczotkować biały nalot.


4. AVEL WOSK DO SKÓR SPRAY
(Zawartość: spray 400 ml)
    
Wosk w sprayu do mebli, tapicerek samochodowych i wszelkiej galanterii skórzanej, który odżywia i konserwuje skórę. Produkt na bazie olejku z norek. Zawiera także wosk pszczeli, który zapobiega pękaniu szwów i samej skóry, zapobiega wysuszaniu oraz utrzymuje gładkość i miękkość skóry. Produkt bezbarwny - nie zmienia koloru skóry. Do skór naturalnych.

Sposób użycia:
. Oczyścić skórę z kurzu i brudu
. Spryskać powierzchnię z odległości 30 cm .
. Pozostawić do wyschnięcia (kilkanaście minut).
. Po wyschnięciu można polerować.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


Zestaw do usuwania plam i pielęgnacji naturalnych skór gładkich
AVEL LTHR Set 2 Clean & Care - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych mebli i tapicerek samochodowych
Cena: 319,96 zł 287,96 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów