TARRAGO Set 4 High Tech - Zestaw do czyszczenia, impregnacji i ochrony ubrań technologicznych

Zestaw do odzieży

Dodaj opinię
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 318
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 318
 • Waga: 1.13 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 200,68 zł brutto

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Zestaw do odzieży - TARRAGO Set 4 High Tech

Zestaw do odzieży, akcesoriów i obuwia HIgh Tech - TARRAGO 4

Kompletny zestaw do czyszczenia, impregnacji, konserwacji i  zabezpieczenia przed wilgocią, plamami, zabrudzeniami obuwia, odzieży, namiotów, toreb oraz akcesoriów skórzanych oraz wykonanych z materiałów technologicznych High Tech - produkty z oddychającymi membranami, Gore Tex, All Tex ...


Zawartość zestawu:
1. TARRAGO High Tech Performance Wash - środek do prania 250ml
2. TARRAGO High Tech Liquid Protector - środek do prania 250ml
3. TARRAGO Nano Protector Spray - optymalna ochrona 400ml


Sposób użycia zestawu:
- TARRAGO High Tech Performance Wash i TARRAGO High Tech Liquid Protector  do czyszczenia odzieży i produktów wykonanych z materiałów: DROP LINERS, MICROPOROUS  COATINGS, Gore Tex, TRIPLE-POINT CERAMIC, MICROFIBRE FABRICS, BREATHABLE LAMINATES. Produkty polecane   do  czyszczenia:  odzieży  z  materiałów  technologicznych, namiotów  nylonowych  i  syntetycznych,  plecaków, markiz, akcesoriów, toreb ... itp.
- TARRAGO Nano Protector Spray jest produktem bardzo uniwersalnym właściwym zarówno do każdego rodzaju skór (skóry licowe, gładkie, zamszowe, nubukowe, tekstylia, materiały High Tech ...) Protector stosuje się jako ostatni - zabezpieczając impregnowane materiały przed wilgocią, brudem i uszkodzeniami.

1. High Tech Performace Wash 250ml - środek do prania
 

Najwyższej  jakości,  skuteczny  środek  do  czyszczenia  wodoodpornej odzieży   i   sprzętu.   Całkowicie  eliminuje  nieprzyjemne  zapachy, pozostawiając przyjemną woń. Polecany  do  każdej  odzieży,  w  tym  do  odzieży  z technologicznie zaawansowanych  materiałów  (odzież  termoaktywna,  Gore  Tex i inne). Czyści  zachowując  i przywracając oryginalne właściwości oddychające,
hydrofobowe materiałów.

Idealny do czyszczenia odzieży i produktów wykonanych z materiałów: DROP LINERS, MICROPOROUS  COATINGS, Gore Tex, TRIPLE-POINT CERAMIC, MICROFIBRE FABRICS, BREATHABLE LAMINATES.

Polecany   do  czyszczenia:  odzieży  z  materiałów  technologicznych, namiotów  nylonowych  i  syntetycznych,  plecaków, markiz, akcesoriów, toreb ... itp.

Sposób użycia:

Dla ubrań:
. Włożyć ubranie do pralki automatycznej
. Wlać płyn do automatu - 1 nakrętka (30ml) na 1/2 rzeczy.
. Wybrać normalny cykl prania i kompletny cykl płukania
. Pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć w suszarce jeśli pozwala na to producent ubrania.

Dla namiotów i akcesoriów:
. Wlać 1,5 naketki na 10 l ciepłej wody i namoczyć materiał.
. Wyprać ręcznie.
. Wypłukać w czystej wodzie.
. Pozostawić do wyschnięcia.
2. Liquid Protector 250ml HIGH TECH - środek do prania
(Zawartość: płyn 250 ml )

Środek do prania dla wodoodpornych i przepuszczających powietrze materiałów. Polecany do ubrań. Produkt ożywia przepuszczalność powietrza. Jest idealny do czyszczenia nylonu i syntetycznych materiałów, kurtek, obuwia, itp. Doskonały dla ubrań typu Drop Liners, Gore Tex, Triple Point Ceramic, mikrofibry.
 


Sposób użycia:
. Włożyć ubranie do pralki automatycznej
. Wlać produkt do automatu - 1,5 naketki na 1 prany przedmiot
. Wybrać normalny cykl prania.
. Pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć w suszarce jeśli pozwala na to producent ubrania.


3. Nano Protector Spray 400ml HIGH TECH - Protektor, optymalna ochrona

TARRAGO - NANO PROTECTOR to innowacyjna formuła stworzona dla optymalnej ochrony wielu rodzaju skór i nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów tekstylnych. Ochrona oparta na rewolucyjnej Nano technologii. Podczas stosowania Nano Protektora pojedyncze włókna są pokrywane przez niewidoczne NANO cząsteczki (grubość kilku nanometrów). Powłoka stanowi ochronę przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wilgocią. Dzięki temu woda i brud nie przylegają do włókien. Suchy brud nie przylega do powierzchni, a mokry nie zostaje wchłaniany przez włókna. Zamiast plam, pojawiają się krople, które nie wsiąkają w materiał - jest to tzw. “lotus effect”. Dzięki temu, że zabrudzenia nie dostają się do wewnątrz, ale pozostają na powierzchni, łatwo je usunąć polewając je po prostu wodą.  Nano protector nie ogranicza cyrkulacji powietrza, nie wpływa na "oddychanie" pokrytych środkiem materiałów.

Rewelacyjne zabezpieczenie przed wilgocią oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeniami - kawą, sosami, sokami, tłuszczami ...

Z powierzchni pokrytych NANO PROTECTOREM zabrudzenia w skroplonej postaci usuniesz w łatwy i szybki sposób - dzięki zastosowanej technologii brud nie wnika w struktórę skóry, ani materiałów tekstylnych.

Doskonały do wszystkich rodzajów skór, zamszu, nubuku oraz materiałów tekstylnych z HIGH-TECH elementami - GORE TEX, ALL-TEX.

ZASTOSOWANIE:
-obuwie, kurtki, spodnie, odzież ...
-tapicerki samochodowe, tapicerki meblowe ...
-namioty, markizy, plandeki, parasole ...
-torby, pokrowce ...


Sposób użycia:
. Przed użyciem wstrząsnąć w pionowej pozycji
. Kilka razy w odległości 30 cm obficie i równomiernie spryskać czystą i suchą powierzchnię
. Pozostawić do wyschnięcia

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Jak często zabezpieczać buty NANO PROTECTOREM?

U mnie taka potrzeba może zachodzić co 4 tygodnie, u Ciebie co 4 miesiące. To bardziej kwestia obserwacji i indywidualnych potrzeb niż sztywnych reguł. Wszystko zależy od zbyt wielu zmiennych, by określać ramy, np. rodzaj skóry lub materiału, rodzaj butów, sposób użytkowania butów, intensywność ich eksploatacji, warunki pogodowe ... etc. Obserwuj zatem swoje obuwie i ponów impregnację za każdym razem, kiedy widzisz że cholewka robi się mniej odporna na wilgoć i zabrudzenia. 

Ile par mogę zabezpieczyć NANO PROTECTOREM 400ml?

Wiele zależy od rodzaju skór i materiałów oraz rodzaju butów, ale szacuje się że jedna puszka TARRAGO NANO PROTECTOR 400ml wystarczy na dobre i skuteczne zabezpieczenie 14-24 par butów.

Jak usunąć NANO PROTECTOR z zabezpieczonej powierzchni?

TARRAGO Nano Protector z powierzchni skór lub materiałów możesz usunąć za pomocą dobrego cleanera, np. TARRAGO SHAMPOO

Czy NANO PROTECTOR jest tak samo skuteczny na wszystkich skórach i materiałach?

Na zdecydowanej większości skór i materiałów TARRAGO NANO PROTECTOR jest bardzo skuteczny, bo to produkt wyjątkowo uniwersalny. Mnogość skór oraz materiałów na rynku sprawia jednak, że mogą zdarzać się wyjątki. Dlatego nie powinieneś nigdy zapominać o próbie na mało eksponowanym skrawku przed użyciem produktu na całej powierzchni. Próba na kawałku języka lub pięty pozwoli Ci zweryfikować działanie produktu na konkretny materiał, który planujesz zabezpieczyć. 

Czy kontakt NANO PROTECTORA z ludzką skórą jest bezpieczny?

Po prawidłowej aplikacji aerozolu na powierzchnię buta i wyschnięciu kontakt ze skórą ludzką jest bezpieczny. Oczywiście należy unikać kontaktu z produktem podczas aplikacji ponieważ zawiera rozpuszczalniki. Dlatego podczas aplikacji chroń oczy i skórę stosując rękawice ochronne i okulary ochronne. 

Czy NANO PROTECTOR nadaje się do ochrony materiałów typu: NYLON, LYCRA, JEDWAB, NEOPREN?

NANO PROTECTOR nie nadaje się do tego typu materiałów ponieważ może mieć wpływ na właściwości ich elastycznych włókien.

Po użyciu NANO PROTECTORA pojawił się biały nalot. Co to jest i jak to usunąć?

Zdarza się to niezmiernie rzadko, ale jeżeli po zastosowaniu aerozolu pojawił się na powierzchni biały nalot prawdopodobnie spryskałeś swoje buty ze zbyt bliskiej odległości. Pamiętaj, by aplikować produkt z odległości około 30cm. Nie przejmuj się, to nic groźnego. Usuniesz nalot za pomocą dobrego cleaner, np. TARRAGO SHAMPOO. Po wyschnięciu możesz ponownie stosować NANO PROTECTOR z odpowiedniej odległości. Jeszcze rzadziej zdarzają się wyjątkowe materiały, które nie współpracują dobrze z aerozolami. Jeżeli trafiłeś akurat na taką parę, po prostu nie zabezpieczaj jej żadnym aerozolem. 

Czy TARRAGO Nano Protector to najlepszy impregnat do butów trekkingowych?

To zbyt ogólnie zadane pytanie, ponieważ wszystko zależy o jakie buty trekkingowe pytasz i na czym najbardziej Ci zależy. Jeżeli do czynienia masz z butami zamszowymi lub nubukowymi i chcesz wzmocnić ich odporność na wilgoć, zabrudzenia oraz warunki atmosferyczne nie zmieniając koloru, ani struktury skór to ciężko o lepszy wybór. Jeżeli natomiast priorytetem dla Ciebie są optymalne właściwości hydrofobowe, kosztem walorów wizualnych lepszym rozwiązaniem może być zaprawa tłuszczowa przy pomocy Dubbinów oraz impregnatów olejowych. Wtedy TARRAGO Nano Protector może pełnić funkcję pomocniczą, ale bazą będą jednak tłuszcze (mogą przyciemnić skórę i zmienić ich strukturę). Czy to jest zatem najlepszy impregnat do butów trekkingowych? Z dużym prawdopodobieństwem tak, ale spróbuj i sam oceń!


zestaw do czyszczenia, impregnacji, konserwacji i  zabezpieczenia przed wilgocią, plamami, zabrudzeniami obuwia, odzieży, namiotów, toreb oraz akcesoriów skórzanych
TARRAGO Set 4 High Tech - Zestaw do czyszczenia, impregnacji i ochrony ubrań technologicznych
Cena: 222,97 zł 200,67 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów