TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Skórzane, zamszowe, samoprzylepne zapiętki do butów

Samoprzylepne zapiętki do butów

Dodaj opinię
 • Cena: 12,99 zł / para
 • para
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  jutro jutro
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: IM02000000A
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457128002
 • Waga: 0.02 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Podstawowe właściwości produktu:

Komfort

Komfort

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Samoprzylepne zapiętki do butów

Zapiętki do butów, samoprzylepne, skórzane, zamszowe przeciw otarciom pięt, przesuwaniu się stopy, do samodzielnego montażu.
Samoprzylepne zamszowe zapiętki do butów, które możesz łatwo i szybko zamontować we własnym zakresie. Miękkie, wykonane w 100% z naturalnej skóry zamszowej zapiętki samoprzylepne zapobiegają otarciom stóp, przesuwaniu pięty, powstawaniu pęcherzy i przecieraniu podszewki. Bolesne otarcia pięty i wysuwanie stopy w trakcie chodzenia to zmora wielu użytkowników obuwia. Zapiętki do butów wyraźnie poprawiają dopasowanie obuwia względem stopy oraz wpływają na komfort użytkowania. Łatwy montaż, uniwersalny rozmiar, wysoka trwałość i dobre trzymanie wewnątrz obuwia. Zapiętki samoprzylepne to wyraźna ulga i wsparcie dla Twoich stóp bez zbędnych wydatków i skomplikowanych procesów. Naprawcze zapiętki do butów niwelują luzy optymalizując dopasowanie obuwia do stopy, co wymiernie wpływa na komfort użytkowania butów. To prawdopodobnie najłatwiejszy i najszybszy sposób na pozbycie się dyskomfortu w nowym obuwiu lub zużytych parach, których użytkowanie nie jest już tak wygodne, jak niegdyś. Samoprzylepne zapiętki do butów to również dodatkowa ochrona i wsparcie dla ścięgna Achillesa, które może być źródłem zarówno drobnych, jak i bardzo poważnych dolegliwości. Wiedzą o tym przede wszystkim sportowcy, których ścięgna nie wytrzymały zbyt mocnych treningów, jak i osoby użytkujący zbyt ciasne buty lub obuwie niewłaściwie dopasowane do stopy. Zapalenie ścięgna Achillesa to najmniejszy wymiar kary i już niewielkie bóle powinny skłonić Cię do podjęcia odpowiednich kroków w celu uniknięcia większych problemów. 

Zapiętki, a podpiętki

Zapiętki samoprzylepne do butów naprawcze do obuwia, na pięty. Skórzane, zamszowe wkładki i półwkładki do obuwia.

Skórzane zapiętki samoprzylepne pomogą Ci również zniwelować różnice wywołane asymetrią stóp. Być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale powszechnie wiadomo, że człowiek jest asymetryczny więc z dużym prawdopodobieństwem jedna z Twoich stóp jest nieco większa niż druga. U jednych są to śladowe różnice, u innych dość znaczne. Poza tym stopy ludzkie są unikalnymi bryłami, które rzadko bywają identyczne. To nie tylko efekt asymetrii, ale i przebytych kontuzji, operacji czy wrodzonych cech. Buty produkowane masowo nigdy nie wezmą tego pod uwagę. Ich produkcję determinują przyjęte standardy oparte na statystykach, dlatego też niewielkie korekty naniesione za pomocą wkładek, czy zapiętek bywają zbawienne. Klienci myśląc o klasycznych zapiętkach notorycznie błędnie używają pojęcia zapiętki podpiętki. Jak same nazwy wskazują to dwa różne produkty. Podpiętki to rodzaj półwkładki mocowanej w bucie pod piętą, zaś zapiętki to ochronny pasek skóry lub innego materiału wszywany lub wklejany w bucie za piętą. I właśnie ten produkt widzisz na załączonych obrazkach. 

Sposób użycia

Samoprzylepne zapiętki do butów przeciw otarciom i uszkodzeniom, wkładki do obuwia poprawiają komfort chodzenia
Usuń osłonę samoprzylepną

Usuń osłonę samoprzylepną

Przyklej zapiętkę po wewnętrznej stronie buta w okolicach pięty

Przyklej zapiętkę po wewnętrznej stronie buta w okolicach pięty


TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Skórzane, zamszowe, samoprzylepne zapiętki do butów
TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Skórzane, zamszowe, samoprzylepne zapiętki do butów
Cena: 12,99 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów