Regeneracja lica skóry w butach i akcesoriach przy pomocy kremu oraz balsamu SAPHIR

Regeneracja lica skóry w butach i akcesoriach przy pomocy kremu oraz balsamu SAPHIR

Buty wykonane z naturalnych skór licowych to wybór, którego dokonujemy najczęściej. Właśnie ten surowiec jest najpopularniejszy wśród nabywców, a co za tym idzie producentów obuwniczych oraz galanteryjnych. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że i Ty w swojej kolekcji masz wiele par wykonanych z "licówki". A jeżeli tak, to wiesz, też że rysy, odbarwienia czy przebarwienia to tylko kwestia czasu. Ale są na to sposoby. Wystarczy SAPHIR!

 

Drobne rysy i przebarwienia skóry

W przypadku klasycznych, standardowych drobnych rys, przebarwień czy otarć, często wystarczy prosty zabieg. Spróbuj po prostu oczyścić powierzchnię Cleanerem do skór licowych, a następnie zastosuj SAPHIR BDC Pommadier - krem z pigmentem w kolorze skóry. Przy pomocy tych 2 produktów masz dość duże szanse, na uporanie się ze swoim problemem w szybki i łatwy sposób.

 

Poważniejsze rysy, przetarcia i ubytki na powierzchni skóry licowej

Jeżeli wyżej wspomniany sposób nie przyniósł oczekiwanych efektów, prawdopodobnie masz do czynienia z poważniejszymi uszkodzeniami skóry w swoich butach. A jeżeli tak, to standardowa pielęgnacja nie będzie wystarczająca. W tego typu przypadkach możesz rozważyć gruntowną renowację swoich butów. Będzie to wymagało nieco większej pracy, ale wbrew pozorom, bardzo często jest to zadanie dość proste. Natomiast efekty takiej renowacji butów potrafią oczarować. Jeżeli nie testowałeś jeszcze 2 flagowych produktów marki SAPHIR BDC do renowacji skór licowych, koniecznie spróbuj! Przekonasz się, że przy pomocy profesjonalnych preparatów, nawet amator bez doświadczenia jest w stanie osiągać spektakularne efekty. I bardzo często jest to robota łatwa, szybka i przyjemna. Większość takich renowacji przeprowadzisz wedle poniższego schematu:

  1. SAPHIR BDC Renomat lub SAPHIR BDC Etalon Noir Soap (mydło do skór to skuteczne, a mniej chemiczne rozwiązanie) - oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni.
  2. SAPHIR BDC Renovating Cream - krem do renowacji skór na rysy, przetarcia, otarcia, niewielkie ubytki, odbarwienia, przebarwienia (raczej do stosowania miejscowego).
  3. SAPHIR BDC Juvacuir - balsam do renowacji skór na rysy, otarcia, przebarwienia, odbarwienia (możesz go używać na większych powierzchniach oraz do wykończenia).

Ten schemat i 3 fantastyczne produkty sprawdzą Ci się przy renowacji skór licowych w wielu kryzysowych sytuacjach. Wystarczy, że poznasz specyfikę tych preparatów, a zbudujesz mocny fundament do realizacji fantastycznych renowacji i regeneracji butów i akcesoriów skórzanych. Jeżeli dołożysz do tego odżywcze kremy i balsamy oraz pasty woskowe do butów - masz szansę stać się prawdziwym Mistrzem.

Krem do renowacji skórzanej galanterii

Renowacja skórzanej galanterii

 

SAPHIR BDC Renovating Cream i SAPHIR BDC Juvacuir - przykłady renowacji butów i skór

Poniżej tylko kilka z wielu przykładów, w których kluczową rolę odegrały 2 fantastyczne produkty do renowacji skór, o których czytasz. Oba występują w bardzo szerokiej palecie kolorów, także niemal zawsze znajdziesz tę opcję, której potrzebujesz. Jeżeli nie widzisz swojego koloru, pamiętaj że kolory kremu SAPHIR BDC Renovating Cream możesz ze sobą mieszać, osiągając niezliczoną liczbę unikatowych odcieni. Podobnie jest z balsamem SAPHIR BDC Juvacuir. Dwa, trzy lub więcej balsamów możesz ze sobą wymieszać, by osiągnąć własne optimum.

Renowacja skóry w adidasach, nike

Krem do renowacji skórzanych butów

 

Jak odnowić skórzaną torbę

Balsam do renowacji skór Saphir Juvacuir

 

Krem do odnowienia skórzanych butów

Renowacja obuwia

 

Renowacja rys, zadrapań na skórzanych fotelach samochodowych

Krem do renowacji rys, zadrapań, odbarwień na skórzanej tapicerce samochodowej

 

Krem do renowacji butów

Renowacja skór i obuwia

 

Renowacja uszkodzenia butów

saphir krem do renowacji obuwia

 

Saphir renovating cream 25ml - krem do renowacji na rysy, zadrapania, uszkodzenia

 

Dlaczego buty ze skór licowych (gładkich) są tak popularne

Najczęściej wybieramy buty wykonane ze skóry licowej z kilku powodów, które wynikają z zalet tego materiału. Oto kilka głównych powodów, dla których skóra licowa jest popularnym wyborem przy zakupie obuwia:

  • Trwałość: Skóry licowe są znane ze swojej trwałości i odporności na zużycie. Buty wykonane z tego materiału mogą wytrzymać dłużej niż buty z innych materiałów, co oznacza, że stawiając na ten surowiec możesz cieszyć się swoją parą przez wiele sezonów.
  • Estetyka: Skóra licowa to naturalny efekt i klasyczna elegancja, która jest trudna do osiągnięcia przy zastosowaniu innych materiałów. Jej wykończenie i faktura dodają butom szyku, którego oczekujesz z reguły od pary butów.
  • Komfort i dopasowanie: Skóra licowa ma zdolność do dopasowywania się do kształtu stopy, co może przyczynić się do wygodnego użytkowania butów przez długi czas. Skóra naturalnie się rozciąga, co oznacza, że buty mogą dostosować się do kształtu stopy bez tworzenia niepotrzebnego nacisku i dyskomfortu.
  • Oddychalność: Dobrej jakości naturalne skóry licowe posiadają zdolność do oddychania, co oznacza, że stopa nie będzie się nadmiernie pociła wewnątrz buta. To pomoże Ci utrzymać komfort noszenia oraz higienę, nawet podczas długotrwałego użytkowania.
  • Wysoka jakość: Buty ze skóry licowej zazwyczaj są postrzegane przez pryzmat produktu wysokiej jakości, a na tym zależy nie tylko Tobie. Wiele osób preferuje inwestować w buty, które przetrwają dłużej niż sezon i będą dobrze się prezentować przez wiele lat.
  • Ochrona stóp: Skóra licowa może zapewnić pewną ochronę stóp przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy wiatr. Materiał ten może być bardziej odporny na wilgoć niż wiele innych surowców. "Licówki" chronią stopy również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oczywiście nie tak, jak blacha, ale znacznie lepiej niż tekstylia, zamsz czy nubuk.
  • Uniwersalność: Buty uszyte ze skór licowych są często bardzo uniwersalne. Mogą być kojarzone zarówno z formalnym stylem i modą, jak i swobodnym casualowym wydaniem. W zależności od wykończenia i faktury skóry, a także modelu - buty ze skór licowych spotkasz niemal w każdej branży i w każdym stylu.

Już wiesz dlaczego buty wykonane ze skór licowych są tak popularne? Nie pozostaje zatem nic innego, jak o nie zadbać, a w razie potrzeby przeprowadzić ich renowację. Dobrej jakości skórzane buty przy pomocy wysokiej klasy preparatów marki SAPHIR zregenerujesz dość łatwo i skutecznie. Nie wyrzucaj, naprawiaj i ciesz się swoją parą przez wiele sezonów!