Kompleksowa renowacja skórzanych foteli samochodowych AUDI

Jak odnowić skórzaną tapicerkę samochodową przed sprzedażą auta? To proste - sprawdź jak działają niesamowite produkty marki AVEL i SAPHIR. Profesjonalne preparaty możesz z powodzeniem stosować we własnym zakresie ponieważ ich sposób użycia jest dziecinnie prosty. Natomiast efekty i trwałość zadziwiły już wielu specjalistów i amatorów. Zaplamione fotele? Przetarcia, otarcia, rysy i zadrapania na skórze samochodowej? W wielu przypadkach możesz sobie z tym poradzić bez pomocy fachowców. Stare może być znowu jak nowe! Dlatego tak chętnie właśnie te preparaty stosowane są w komisach samochodowych. Zobacz jak to działa! Fotorelacja z renowacji skórzanych foteli samochodowych marki AUDI.
Zniszczone fotele skórzane w samochodzie audi. Jak odnowić, wyczyścić tapicerkę.
 
Zastosowane produkty:

1. Całość wyczyszczona i przygotowana Mydłem regenerującym AVEL 200ml


2. Podłokietnik i boczki odnowione Balsamem SAPHIR Juvacuir

 

3. Ubytki i duże uszkodzenia zniwelowane produktem Saphir Krem do renowacji 25ml
 4. Całość odnowiona i wykończona Odżywczym kremem koloryzującym AVEL 250ml5. Na koniec skóra zabezpieczona wodoodpornym aerozolem do skór i tkanin Avel-Ochrona przed plamami - spray 400ml

 

STAN TAPICERKI PRZED RENOWACJĄ

Poważne przetarcia, otarcia, zadrapania, rysy, plamy. Do tego tapicerka jest bardzo brudna, zaniedbana i zużyta. Jej stan nie napawa optymizmem i odstrasza.  

STAN TAPICERKI PO RENOWACJI 

Jak się uprzesz, to możesz stwierdzić, że nie jest idealnie. Jednak musisz przyznać, że jest o niebo lepiej. Odnowiona tapicerka w samochodzie AUDI będzie prezentowała się doskonale, a potencjalny klient nie zarzuci Ci, że o nią nie dbałeś. Jak widzisz, skórzane wnętrze jest bardzo praktyczne i wdzięczne ponieważ jego odnowienie przy pomocy kilku wysokiej jakości produktów jest dość proste. 


 
AVEL, SAPHIR i dbaj o swoje skóry!