Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej - MERCEDES CDI 320, rocznik 2004-2005

W tym poradniku możesz zapoznać się z procesem renowacji jasnej skórzanej tapicerki samochodowej w Mercedesie z 2004 roku. Proces został przeprowadzony przez jeden ze współpracujących punktów zajmujących się czyszczeniem samochodów oraz autodetailingiem. Przy własnych renowacjach foteli, kierownic czy całych tapicerek możesz zastosować cały program naprawczy lub ograniczyć się do 2-3 kluczowych produktów. Szczególną uwagę zwróć na bardzo dokładne wyczyszczenie i przygotowanie powierzchni do renowacji. Od tego, wbrew pozorom, zależy w dużej mierze ostateczny efekt i trwałość!
Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej w mercedesie. Czyszczenie, regeneracja, odnowienie skóry.

Zastosowane produkty:

1. Wyczyść skórę i przygotuj powierzchnię do renowacji Mydłem regenerującym AVEL 200ml


2. Miejscowe ubytki, rysy, zadrapania i uszkodzenia zniweluj produktem Saphir Krem do renowacji 25ml


3. Obicie drzwi i inne duże powierzchnie odnów Mocnokoloryzującym balsamem do renowacji skór SAPHIR Juvacuir


4. Całość wykończ odżywczym Balsamem Avel średnikoloryzującym 500ml5. Na koniec zabezpiecz skóry przed wilgocią i zabrudzeniami aerozolem Avel-Ochrona przed plamami - spray 400ml
STAN TAPICERKI PRZED RENOWACJĄ:
Rysy, zadrapania, zabrudzenia, przetarcia, otarcia.
STAN TAPICERKI PO RENOWACJI:
Czysto, schludnie, przyjemnie dla oka.Wszystkie prezentowane produkty to najwyższej jakości profesjonalne preparaty produkowane we Francji. Ich największą zaletą jest łatwość użycia, szybkość działania, niesamowity efekt i doskonała trwałość. Stawiając na produkty marki AVEL i SAPHIR stawiasz na jakość bez jakichkolwiek kompromisów!