TARRAGO SNEAKERS Supergel Cleaner 250ml - Płyn do czyszczenia Kicksów (koncentrat w żelu)

Cleaner do Sneakersów

Dodaj opinię
 • Cena: 69,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (22 kwietnia) poniedziałek (22 kwietnia)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TNF200000250A
 • Producent: Tarrago Sneakers
 • Kod producenta: 8427457476004
 • Waga: 0.3 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Czyszcznie

Czyszcznie

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Cleaner i odświeżacz do butów w jednym

Zel do prania obuwia, tekstyliow, odziezy tarrago sneakers supergel 250ml

Prawdopodobnie najlepszy czyszczący i odświeżający cleaner do Sneakersów wykonanych z tkanin i tekstyliów. Bezpieczny dla łączeń klejonych w obuwiu - nie powoduje odklejenia spodów od cholewki i nie wpływa negatywnie na inne elementy konstrukcyjne. Formuła produktu zawiera esencję różaną, dzięki czemu po użyciu pozostawia przyjemny, delikatny i odświeżający zapach wewnątrz obuwia. Żel działa antybakteryjnie i dezodorująco. Po czyszczeniu stosowanie odświeżacza do butów nie jest już konieczne. Bardzo wydajny koncentrat i skuteczny płyn do czyszczenia Kicksów wykonanych z najpopularniejszych materiałów i siateczek - Canvas, Textil, Knit, Mesh ... etc. Stworzony w laboratorium TARRAGO w oparciu o najczęściej stosowane materiały w najpopularniejszych modelach kultowych marek - Nike, Air Jordan, Adidas, Converse, New Balance, Puma, Reebok, Asics ... Właściwy do czyszczenia płótna, tekstyliów, butów z siateczki i dzianiny. Produkt nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego (rekomendowane), jak i stosowania w pralce automatycznej. Wypróbuj, a przekonasz się, że Twoje trampki jeszcze nigdy nie były tak czyste i pachnące!

Wydajny koncentrat do czyszczenia Kicksów

Płyn do prania butów, cleaner do czyszczenia trampek, obuwia, tekstyliów, tkanin, mesh, canvas, knit, flyknit.

TARRAGO SNEAKERS Supergel Cleaner to koncentrat do tekstylnych Sneakersów, który charakteryzuje się optymalną mocą czyszczenia i wydajnością, dzięki której przywrócisz do odpowiedniego stanu wiele par butów. Jedna nakrętka żelu wystarczy do ręcznego wyczyszczenia 3 par butów sportowych. Siła koncentratu sprawia, że skutecznie usuniesz za jego pomocą zarówno powierzchowne, jak i uciążliwe zabrudzenia, a nawet plamy. Produkt bezbarwny, który bezpiecznie możesz stosować do wielu kolorów, gdyż nie wpływa na oryginalne wybarwienie materiałów. Produkt zgodny z najnowszymi przepisami dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. Butelka z nasadką dozującą, która ułatwi Ci proces czyszczenia. Tym samym płynem możesz czyścić i odświeżać wnętrze obuwia - wyściółkę, wkładki i to, co znajdziesz pod nimi. Zadbaj o to, by Twoje buty były wyczyszczone kompleksowo od A do Z. Z tym produktem to naprawdę proste i przyjemne!

Sposób użycia

Cleaner do butow sportowych. Czyszczenie kicksów, sneakersów, trampek, pranie butów w pralce automatycznej.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Wlej koncentrat do pojemnika z wodą i dobrze wymieszaj

Wlej koncentrat do pojemnika z wodą i dobrze wymieszaj

Zaaplikuj produkt i rozpocznij proces czyszczenia

Zaaplikuj produkt i rozpocznij proces czyszczenia

Usuń pozostałości suchą lub lekko wilgotną ściereczką

Usuń pozostałości suchą lub lekko wilgotną ściereczką

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Odczekaj 60 minut

Odczekaj 60 minut

 • 1 nakrętka żelu wystarczy do czyszczenia minimum 3 par butów
 • Do czyszczenia używaj zimnej lub ciepłej wody (nigdy gorącej)
 • Do czyszczenia butów sportowych rekomendujemy dedykowaną szczotkę do Sneakersów i bawełnianą szmatkę

Pranie butów w pralce automatycznej

Podobnie jak producenci obuwia, szewcy i fachowcy z branży obuwniczej NIGDY NIE REKOMENDUJEMY PRANIA BUTÓW W PRALCE, ponieważ bardzo często jest to początek końca Waszych ulubionych par. Nawet, jak na pierwszy rzut oka tego nie widać - gruntowne, długotrwałe przemoczenie, detergenty i temperatura działają destrukcyjnie na skóry, materiały, łączenia klejone oraz elementy konstrukcyjne butów. Dlatego też gorąco zachęcamy - czyść buty ręcznie, by cieszyć się nimi jak najdłużej!

 

Jeżeli już musisz wrzucić buty do pralki

Mamy jednak świadomość, że możesz być w posiadaniu butów, których Ci nie szkoda (tzw. "woły robocze") lub po prostu pierzesz obuwie, bo masz inne zdanie niż branża i miłośnicy obuwia. W takiej sytuacji TARRAGO SNEAKERS SUPERGEL CLEANER będzie optymalnym wyborem. W takim przypadku stosuj się do poniższych wskazówek:

 • Wlej do pralki tylko pół nakrętki koncentratu, ponieważ większa ilość może wygenerować zbyt dużą ilość piany
 • Nie dosypuj żadnych detergentów
 • Buty zawiń w specjalny worek lub ręcznik
 • Pierz buty w niskiej temperaturze
 • Susz buty w temperaturze pokojowej z dala od mocnych źródeł ciepła (nie na grzejnikach i nie na słońcu)

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Jak często zabezpieczać buty NANO PROTECTOREM?

U mnie taka potrzeba może zachodzić co 4 tygodnie, u Ciebie co 4 miesiące. To bardziej kwestia obserwacji i indywidualnych potrzeb niż sztywnych reguł. Wszystko zależy od zbyt wielu zmiennych, by określać ramy, np. rodzaj skóry lub materiału, rodzaj butów, sposób użytkowania butów, intensywność ich eksploatacji, warunki pogodowe ... etc. Obserwuj zatem swoje obuwie i ponów impregnację za każdym razem, kiedy widzisz że cholewka robi się mniej odporna na wilgoć i zabrudzenia. 

Ile par mogę zabezpieczyć NANO PROTECTOREM 400ml?

Wiele zależy od rodzaju skór i materiałów oraz rodzaju butów, ale szacuje się że jedna puszka TARRAGO NANO PROTECTOR 400ml wystarczy na dobre i skuteczne zabezpieczenie 14-24 par butów.

Jak usunąć NANO PROTECTOR z zabezpieczonej powierzchni?

TARRAGO Nano Protector z powierzchni skór lub materiałów możesz usunąć za pomocą dobrego cleanera, np. TARRAGO SHAMPOO

Czy NANO PROTECTOR jest tak samo skuteczny na wszystkich skórach i materiałach?

Na zdecydowanej większości skór i materiałów TARRAGO NANO PROTECTOR jest bardzo skuteczny, bo to produkt wyjątkowo uniwersalny. Mnogość skór oraz materiałów na rynku sprawia jednak, że mogą zdarzać się wyjątki. Dlatego nie powinieneś nigdy zapominać o próbie na mało eksponowanym skrawku przed użyciem produktu na całej powierzchni. Próba na kawałku języka lub pięty pozwoli Ci zweryfikować działanie produktu na konkretny materiał, który planujesz zabezpieczyć. 

Czy kontakt NANO PROTECTORA z ludzką skórą jest bezpieczny?

Po prawidłowej aplikacji aerozolu na powierzchnię buta i wyschnięciu kontakt ze skórą ludzką jest bezpieczny. Oczywiście należy unikać kontaktu z produktem podczas aplikacji ponieważ zawiera rozpuszczalniki. Dlatego podczas aplikacji chroń oczy i skórę stosując rękawice ochronne i okulary ochronne. 

Czy NANO PROTECTOR nadaje się do ochrony materiałów typu: NYLON, LYCRA, JEDWAB, NEOPREN?

NANO PROTECTOR nie nadaje się do tego typu materiałów ponieważ może mieć wpływ na właściwości ich elastycznych włókien.

Po użyciu NANO PROTECTORA pojawił się biały nalot. Co to jest i jak to usunąć?

Zdarza się to niezmiernie rzadko, ale jeżeli po zastosowaniu aerozolu pojawił się na powierzchni biały nalot prawdopodobnie spryskałeś swoje buty ze zbyt bliskiej odległości. Pamiętaj, by aplikować produkt z odległości około 30cm. Nie przejmuj się, to nic groźnego. Usuniesz nalot za pomocą dobrego cleaner, np. TARRAGO SHAMPOO. Po wyschnięciu możesz ponownie stosować NANO PROTECTOR z odpowiedniej odległości. Jeszcze rzadziej zdarzają się wyjątkowe materiały, które nie współpracują dobrze z aerozolami. Jeżeli trafiłeś akurat na taką parę, po prostu nie zabezpieczaj jej żadnym aerozolem. 

Czy TARRAGO Nano Protector to najlepszy impregnat do butów trekkingowych?

To zbyt ogólnie zadane pytanie, ponieważ wszystko zależy o jakie buty trekkingowe pytasz i na czym najbardziej Ci zależy. Jeżeli do czynienia masz z butami zamszowymi lub nubukowymi i chcesz wzmocnić ich odporność na wilgoć, zabrudzenia oraz warunki atmosferyczne nie zmieniając koloru, ani struktury skór to ciężko o lepszy wybór. Jeżeli natomiast priorytetem dla Ciebie są optymalne właściwości hydrofobowe, kosztem walorów wizualnych lepszym rozwiązaniem może być zaprawa tłuszczowa przy pomocy Dubbinów oraz impregnatów olejowych. Wtedy TARRAGO Nano Protector może pełnić funkcję pomocniczą, ale bazą będą jednak tłuszcze (mogą przyciemnić skórę i zmienić ich strukturę). Czy to jest zatem najlepszy impregnat do butów trekkingowych? Z dużym prawdopodobieństwem tak, ale spróbuj i sam oceń!


Żel cleaner do czyszczenia trampek i butów z tkanin, tekstyliów. Czyści i odplamia. Do meshu, flyknitu.
TARRAGO SNEAKERS Supergel Cleaner 250ml - Płyn do czyszczenia Kicksów (koncentrat w żelu)
Cena: 69,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów