TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 12 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów

Płaski pędzel do Customizacji

Dodaj opinię
 • Cena: 10,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (20 maja) poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TNV420000012A
 • Producent: Tarrago Sneakers
 • Kod producenta: 4004371023848
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Do skór olejowanych

Do skór olejowanych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do skór lakierowanych

Do skór lakierowanych

Do skór egoztycznych

Do skór egoztycznych

Do gumowych midsoli i spodów

Do gumowych midsoli i spodów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Płaski pędzelek do piekielnie dobrych projektów

Płaskie pędzelki do personalizacji butów i ubrań TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH

Płaskie pędzle z syntetycznym włosiem do customizacji butów, jeansowych kurtek, bawełnianych bluz, koszulek, toreb, torebek, portfeli, plecaków, czapek i dodatków. Wykorzystasz je na różnych płaszczyznach w wielu artystycznych technikach. Doskonałe do wypełniania kolorem obrysów, malowania krawędzi, kształtów, ale również do stworzenia białej bazy pod właściwy obraz. Płaski pędzelek do personalizacji butów, odzieży i akcesoriów - TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH Flat 12. Płaska końcówka zoptymalizuje i ułatwi Ci malowanie kwadratowych kształtów, krawędzi i wypełnianie konturów dowolnym kolorem farby. Miękkie nylonowe włókna w złotym kolorze, ułatwią Ci precyzyjne nakładanie akryli na naturalnych i syntetycznych skórach, jeansie, tkaninach, plastiku, papierze i innych podłożach. Wysoka jakość, którą z bez problemu przełożysz na swoje rękodzielnicze projekty. Pędzle TARRAGO SNEAKERS Brush zostały stworzone z myślą o Artystach i Customizerach wyspecjalizowanych w malowaniu obuwia, jeansowych kurtek, bawełnianych bluz, koszulek i różnego rodzaju akcesoriów. Płaski pędzel z syntetycznym włosiem do farb akrylowych, wodnych, akwareli, tuszy i plakatówek możesz stosować również przy aplikacji lakierów wykończeniowych i dodatków. Długość oraz kształt drewnianego trzonka ułatwi Ci pracę, nawet podczas długich godzin spędzonych w pracowni nad kolejnymi pracami. W szerokiej ofercie znajdziesz również inne końcówki - płaskie, okrągłe, spiczaste, skośne, wachlarzowe, język kota. Dostępne są też inne rozmiary - drobne, średnie, szerokie, grube. Zwróć jednocześnie uwagę na wybór opcji - inne długości, różne marki. Realizuj tylko piekielnie dobre projekty! Z pełną ofertą zapoznasz się w sekcji PĘDZLE I PĘDZELKI.

Długość pędzla: 17,5cm

Maluj tak, by jakość sama broniła się na rynku

Pędzelki płaskie wykonane z włókien syntetycznych w kolorze żółtym, płaskie włosie do malowanie butów i odzieży

Talent i umiejętności to mocne punkty na drodze do artystycznego sukcesu, ale same w sobie go nie zagwarantują. Ważnych atrybutów jest znacznie więcej. Wśród nich są również, a może przede wszystkim - farby oraz narzędzia. TARRAGO SNEAKERS Brush to idealne pędzelki do customizowania butów i ubrań, które pomogą Ci osiągnąć artystyczny cel. Ich świetna jakość koresponduje z ambitnymi pracami najlepszych Customizerów. Pędzelki TARRAGO zostały zaprojektowane we współpracy z Artystami i Rzemieślnikami na fundamencie pracy z doskonałymi farbami akrylowymi TARRAGO SNEAKERS Paint. To sprawia, że możesz realizować swoją twórczość w sposób bardzo efektywny i przyjemny. Właściwe do malowania skór, eco-skór, jeansu, tkanin, plastiku i innych powierzchni. W tej konfiguracji proces personalizacji będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Łatwa aplikacja farb, świetne krycie i zjawiskowe efekty to argumenty, obok których nie warto przechodzić obojętnie. Ręczne malowanie ubrań i butów to proces, w którym nie możesz stawiać na półśrodki i jakościowe kompromisy. Zadowolony odbiorca Twojej artystycznej twórczości wróci, często ze znajomymi. Niezadowolony zniknie bezpowrotnie, czasem zniechęcając innych. Dlatego wysokiej jakości farby i narzędzia to solidna podstawa, na której możesz zbudować swój warsztat. Maluj zatem bez kompromisów i półśrodków, by zawsze zachwycać efektami swojej twórczości. Pędzle i pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush bez problemu możesz oczywiście stosować również z innymi farbami, dodatkami i lakierami różnych producentów. Wykorzystasz je stosując różne artystyczne techniki i powierzchnie. Nadają się do rękodzieła na odzieży, do personalizowania Kicksów, czy renowacji skór i tekstyliów. Pędzelki TARRAGO SNEAKERS wykorzystasz zarówno w amatorskich, półprofesjonalnych, jak i profesjonalnych technikach artystycznych. Również w technice decoupage. Maluj tak, by jakość Twojej pracy sama broniła się na rynku!

Sposób użycia

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

Płaskie pędzle z wysokiej jakości złotym syntetycznym włosiem, które w wielu technikach zastosujesz w swojej artystycznej aktywności.
 • Po zakończonym procesie malowania, oczyść pędzelki przy pomocy wody.
 • Po aplikacji bezbarwnej bazy, lakierów wykończeniowych lub dodatków wyczyść włosie przed zaschnięciem.

Pędzelek do malowania butów, toreb, odzieży i akcesoriów TARRAGO Sneakers Paint BRUSH Flat 12. Pędzel przeznaczony dla customizerów.
TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 12 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów
Cena: 10,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów