TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 08 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów

Płaski pędzel do Customizacji

Dodaj opinię
 • Cena: 10,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (20 maja) poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TNV420000008A
 • Producent: Tarrago Sneakers
 • Kod producenta: 4004371023848
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Do skór olejowanych

Do skór olejowanych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do skór lakierowanych

Do skór lakierowanych

Do skór egoztycznych

Do skór egoztycznych

Do gumowych midsoli i spodów

Do gumowych midsoli i spodów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Płaski pędzelek do malowania ubrań i sneakersów

Płaskie pędzelki do personalizacji butów i ubrań TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH

Płaskie pędzle do malowania butów, ubrań i akcesoriów wyposażone w wysokiej jakości syntetyczne włosie, które wykorzystasz na wielu płaszczyznach w różnych artystycznych technikach. Doskonałe do wypełniania kolorem konturów, ale również do malowania krawędzi, kształtów, a także do tworzenia białej bazy pod właściwy projekt. Płaskie pędzelki do customizacji obuwia i ubrań TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH Flat 08 możesz stosować do malowania oraz renowacji Sneakersów, jeansowych kurtek, kamizelek i katan, bawełnianych T-shirtów, bluz, toreb, torebek, portfeli, plecaków, czapek, padów, myszek komputerowych i różnego rodzaju akcesoriów. Płaska końcówka złotego włosia ułatwi Ci malowanie kwadratowych kształtów, krawędzi i wypełnianie obrysów zdefiniowanym kolorem. Miękkie nylonowe włókna, ułatwią Ci precyzyjne nakładanie farb akrylowych na różnych powierzchniach, np. naturalne i syntetyczne skóry, jeans, tkaniny, plastik, papier ... etc. Wysoka jakość, którą z łatwością ulokujesz w swoich unikatowych projektach. Pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush zostały stworzone z myślą o Customizerach i Artystach specjalizujących się w malowaniu butów, jeansowych kurtek, bawełnianych bluz, koszulek i różnego rodzaju akcesoriów. Płaski pędzel z syntetycznym włosiem do farb akrylowych, wodnych, akwareli, tuszy i plakatówek. Sprawdzi się jednocześnie przy nakładaniu lakierów wykończeniowych, dodatków i mediów. Syntetyczne włosie w pędzelkach TARRAGO zapewni Ci optymalną elastyczność, sprężystość i trwałość. Długość oraz kształt drewnianego uchwytu to wygodna pracę z farbami, nawet podczas długich godzin spędzonych w pracowni. W szerokiej ofercie znajdziesz również inne końcówki - płaskie, okrągłe, spiczaste, skośne, wachlarzowe, język kota. Dostępne są też inne rozmiary - drobne, średnie, szerokie, grube. Zwróć jednocześnie uwagę na wybór opcji - inne długości, różne marki. Zoptymalizuj swoją pracę i maluj z przyjemnością! Z pełną ofertą zapoznasz się w sekcji PĘDZLE I PĘDZELKI.

Długość pędzla: 17,5cm

Farby i pędzle mają znaczenie

Pędzelki płaskie wykonane z włókien syntetycznych w kolorze żółtym, płaskie włosie do malowanie butów i odzieży

Miej świadomość, że w artystycznym świecie liczy się nie tylko talent i umiejętności. Istotnych dla efektu finalnego punktów jest znacznie więcej, a wśród nich są również, a może przede wszystkim - farby i narzędzia. TARRAGO SNEAKERS Brush to linia świetnych pędzli i pędzelków do personalizacji butów i ubrań, które pomogą Ci osiągnąć cel. Jakość narzędzi do ręcznego malowania, koresponduje z ambitnymi projektami najlepszych Customizerów. Prezentowane pędzelki zostały stworzone we współpracy z Artystami na fundamencie ich pracy z farbami akrylowymi TARRAGO SNEAKERS Paint. Dzięki temu w sposób bardzo przyjemny i efektywny możesz personalizować skóry, eco-skóry, jeans, tekstylia, plastik i inne powierzchnie. W tej konfiguracji proces customizacji będzie dla Ciebie łatwy, przyjemny i satysfakcjonujący. Prosta aplikacja, idealne prowadzenie akryli i świetne efekty pracy to argumenty, obok których nie powinieneś przechodzić obojętnie. Ręczne malowanie butów, odzieży i akcesoriów to praca, która nie uznaje kompromisów oraz półśrodków. Tu jakość ma jeszcze większe znaczenie, dlatego stosowanie tanich, kiepskiej jakości zamienników nie ma najmniejszego sensu. Zadowolony odbiorca Twojej artystycznej twórczości wróci i przyprowadzi przyjaciół oraz znajomych. Niezadowolony już się raczej nie pokaże i często wyrazi swoje niezadowolenie, zniechęcając potencjalnych odbiorców. Właśnie dlatego wysokiej jakości farby i narzędzia to absolutna podstawa. Maluj więc bez kompromisów i półśrodków, by zawsze czarować efektami. Pędzle i pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush bez problemu możesz oczywiście stosować również z różnymi farbami, dodatkami i lakierami różnych producentów. Zdadzą egzamin w wielu technikach i na różnych artystycznych powierzchniach. Używaj ich zarówno do rękodzieła na odzieży, jak i do customizowania Kicksów, czy renowacji butów oraz akcesoriów. Pędzelki TARRAGO SNEAKERS wykorzystasz zarówno w amatorskich, półprofesjonalnych, jak i profesjonalnych technikach malarskich oraz artystycznych. Również w technice decoupage. Zbuduj swój indywidualny arsenał artystycznych narzędzi i rób to, co lubisz najbardziej - maluj!

Sposób użycia

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

Płaskie pędzle z wysokiej jakości złotym syntetycznym włosiem, które w wielu technikach zastosujesz w swojej artystycznej aktywności.
 • Po użyciu pędzli, oczyść je za pomocą wody.
 • Jeżeli stosowałeś pędzelki do nakładania bezbarwnej bazy, finishera lub innego medium wyczyść włosie przed wyschnięciem.
 • Do detali stosuj małe rozmiary pędzelków, do krycia większych powierzchni używaj dużych pędzli.

Pędzelek do malowania butów, toreb, odzieży i akcesoriów TARRAGO Sneakers Paint BRUSH Flat 08. Pędzel przeznaczony dla customizerów.
TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 08 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów
Cena: 10,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów