TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 06 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów

Płaski pędzel do Customizacji

Dodaj opinię
 • Cena: 9,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (20 maja) poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TNV420000006A
 • Producent: Tarrago Sneakers
 • Kod producenta: 4004371023848
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Do skór olejowanych

Do skór olejowanych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do skór lakierowanych

Do skór lakierowanych

Do skór egoztycznych

Do skór egoztycznych

Do gumowych midsoli i spodów

Do gumowych midsoli i spodów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Pędzle do rękodzieła, które zrobią różnicę

Płaskie pędzelki do personalizacji butów i ubrań TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH

Płaski pędzel z wysokiej jakości syntetycznym włosiem w kolorze złotym, który wykorzystasz w wielu artystycznych technikach. Doskonały do wypełniania kolorem konturów, ale również do malowania krawędzi, kształtów, a także do tworzenia białej bazy pod właściwy projekt. Płaskie pędzelki do customizacji obuwia i ubrań TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH Flat 06 możesz stosować do malowania oraz renowacji Sneakersów, jeansowych kurtek, kamizelek i katan, bawełnianych T-shirtów, bluz, toreb, torebek, portfeli, plecaków, czapek, padów, myszek komputerowych i różnego rodzaju akcesoriów. Możliwości masz mnóstwo. Płaska końcówka włosia umożliwi Ci malowanie kwadratowych kształtów, krawędzi i wypełnianie obrysów. Włosie pędzla wykonane zostało z miękkich włókien nylonowych, które ułatwią Ci precyzyjne aplikowanie farb akrylowych na różnych powierzchniach, np. naturalne i syntetyczne skóry, jeans, tekstylia, plastik, papier. Świetna jakość, którą z łatwością ulokujesz w swojej ręcznej pracy. Pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush zostały stworzone z myślą o Customizerach i Artystach kreujących unikatowe buty, kurtki, bluzy, koszulki i różnego rodzaju dodatki. Parametry i kształty dostosowane do farb stworzonych na bazie wody. Płaski pędzel z syntetycznym włosiem do farb akrylowych, wodnych, akwareli, tuszy i plakatówek. Wykorzystasz go również do aplikowania lakierów wykończeniowych, dodatków i mediów. Syntetyczne włosie w pędzelkach TARRAGO to optymalna elastyczność, sprężystość i trwałość. Ma to kluczowe znaczenie, zwłaszcza w małych rozmiarach pędzelków, które zużywają się dużo szybciej niż większe. Mniejsze z reguły będziesz musiał wymieniać znacznie częściej. Długość oraz kształt drewnianego uchwytu zapewni Ci wygodną pracę z farbami. W szerokiej ofercie znajdziesz również inne końcówki - płaskie, okrągłe, spiczaste, skośne, wachlarzowe, język kota. Dostępne są też inne rozmiary - drobne, średnie, szerokie, grube. Zwróć jednocześnie uwagę na wybór opcji - inne długości, różne marki. Postaw na artystyczne narzędzia, które zrobią różnicę! Z pełną ofertą zapoznasz się w sekcji PĘDZLE I PĘDZELKI.

Długość pędzla: 17,5cm

Pędzelki nie tylko do najlepszych farb akrylowych

Pędzelki płaskie wykonane z włókien syntetycznych w kolorze żółtym, płaskie włosie do malowanie butów i odzieży

Pewnie już wiesz, że w artystycznym procesie twórczym liczy się nie tylko talent i umiejętności. Kluczowych dla efektu finalnego aspektów jest znacznie więcej, a wśród nich są również farby i narzędzia. TARRAGO SNEAKERS Brush to linia świetnych pędzli i pędzelków do personalizacji butów i ubrań, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Wysokiej jakości narzędzia do rękodzieła, które korespondują z ambitnymi projektami najlepszych fachowców. Stworzone we współpracy z Customizerami i Artystami na bazie pracy z farbami akrylowymi TARRAGO SNEAKERS Paint. Dzięki temu z niespotykaną przyjemnością i efektywnością możesz malować skóry, eco-skóry, jeans, tkaniny, a także plastik i inne powierzchnie. W tej konfiguracji proces customizacji będzie dla Ciebie wyjątkowo łatwy, przyjemny i satysfakcjonujący. Optymalny poziom chłonięcia farb, łatwa aplikacja, doskonałe prowadzenie akryli i zjawiskowe efekty pracy. Ręczne malowanie ubrań, butów i akcesoriów to proces, który nie uznaje kompromisów oraz półśrodków. W tej branży jakość ma jeszcze większe znaczenie, dlatego stosowanie tanich, kiepskiej jakości zamienników w długoterminowym horyzoncie to zła droga. Zadowolony odbiorca Twojej artystycznej twórczości wróci i przyprowadzi przyjaciół oraz znajomych. Niezadowolony nigdy więcej się nie pokaże i wyrazi swoje niezadowolenie, zrażając innych. Już wiesz dlaczego wysokiej jakości farby i narzędzia to absolutna podstawa? Maluj zatem bez kompromisów i półśrodków. Pędzle i pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush z pełnym zadowoleniem możesz oczywiście stosować również z różnymi farbami, dodatkami i lakierami innych producentów. Sprawdzą się w wielu technikach i na różnych powierzchniach. Używaj ich zarówno do rękodzieła na odzieży, jak i do customizowania Kicksów, czy renowacji butów oraz akcesoriów. Stosuj je również w innych artystycznych projektach. Pędzelki TARRAGO SNEAKERS wykorzystasz w wielu amatorskich, półprofesjonalnych oraz profesjonalnych technikach malarskich i artystycznych. Również w technice decoupage. Maluj, zachwycaj, chwal się efektami swojej twórczości!

Sposób użycia

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

Płaskie pędzle z wysokiej jakości złotym syntetycznym włosiem, które w wielu technikach zastosujesz w swojej artystycznej aktywności.
 • Po malowaniu pędzle oczyść przy pomocy wody.
 • Jeżeli aplikujesz bezbarwną bazę, finisher lub medium wyczyść pędzle przed zaschnięciem.
 • Większe powierzchnie maluj dużym rozmiarem pędzla.

Pędzelek do malowania butów, toreb, odzieży i akcesoriów TARRAGO Sneakers Paint BRUSH Flat 06. Pędzel przeznaczony dla customizerów.
TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Flat 06 - Pędzel płaski do wypełniania, malowania krawędzi i kształtów
Cena: 9,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów