TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Filbert 06 - Pędzelek syntetyczny koci język

Pędzelek typu język kota

Dodaj opinię
 • Cena: 9,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (20 maja) poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TNV430000006A
 • Producent: Tarrago Sneakers
 • Kod producenta: 4004371023848
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Do skór olejowanych

Do skór olejowanych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do skór lakierowanych

Do skór lakierowanych

Do skór egoztycznych

Do skór egoztycznych

Do gumowych midsoli i spodów

Do gumowych midsoli i spodów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Koci język do malowania skór, jeansu i tkanin

TARRAGO SNEAKERS Brush to doskonałe pędzle i pędzelki do customizowania butów oraz ubrań nie tylko dla profesjonalistów.

Pędzel z charakterystycznym syntetycznym włosiem w kształcie kociego języka. Doskonałe rozwiązanie, które wykorzystasz do precyzyjnego malowania okrągłych i zakrzywionych kształtów oraz krawędzi. Specyficzne docięcie włosia ułatwi Ci również tworzenie przejść tonalnych pomiędzy aplikowanymi kolorami farb. Powszechnie stosowany do customizacji butów, jeansowych kurtek, bawełnianych bluz, koszulek, toreb, torebek, portfeli, plecaków, czapek i różnego rodzaju akcesoriów. Efektywnie maluj na różnych powierzchniach w wielu artystycznych technikach. Pędzelek typu "język kota" do personalizacji butów, odzieży i akcesoriów - TARRAGO SNEAKERS Paint BRUSH Filbert 06 - to absolutne MUST HAVE dla każdego miłośnika farb. Złote, miękkie nylonowe włókna, umożliwią Ci precyzyjne nakładanie farb akrylowych na naturalne i syntetyczne powierzchnie - skóry, jeans, tkaniny, plastik, papier i inne. Doskonała jakość, którą z przyjemnością przełożysz na swoje artystyczne projekty. Pędzle TARRAGO SNEAKERS Brush zostały stworzone z myślą o Artystach i Customizerach specjalizujących się w malowaniu obuwia, jeansowych kurtek, bawełnianych bluz, koszulek i różnego rodzaju akcesoriów. Pędzle z syntetycznym włosiem stosuj do farb akrylowych, wodnych, akwareli, tuszy, farb olejnych i plakatówek. Bez obaw możesz używać ich również przy aplikacji lakierów wykończeniowych (finisherów) i dodatków (mediów). Długość oraz kształt drewnianego trzonka ułatwi Ci pracę, nawet podczas długich godzin spędzonych nad wymagającymi projektami. W szerokiej ofercie znajdziesz również inne końcówki niż prezentowany "koci język" - płaskie, okrągłe, spiczaste, skośne, wachlarzowe. Dostępne są też inne rozmiary - drobne, średnie, szerokie, grube. Zwróć jednocześnie uwagę na wybór opcji - inne długości, różne marki. Wzbogać warsztat o pędzelki typu "koci język", a przekonasz się, że malowanie stanie się dużo prostsze! Z pełną ofertą zapoznasz się w sekcji PĘDZLE I PĘDZELKI.

Długość pędzla: 18,5cm

Wysokiej jakości farby i pędzelki do customizacji

Idealne syntetyczne pędzelki do malowania skór, eco-skór, jeansu, tkanin, plastiku i innych powierzchni

Kiepska jakość pędzelków i farb potrafi zniechęcić do rozwijania swojej pasji. Dlatego od startu postaw na jakość, która umożliwi Ci na przyjemną i satysfakcjonującą pracę artystyczną bez obaw. Umiejętności i wrodzony talent to istotne zmienne na drodze do artystycznego sukcesu, jednak to absolutnie nie wystarczy. Musisz widzieć, że ważnych aspektów jest więcej. Zmierzając do celu zwróć szczególną uwagę na jakość farb i narzędzi, z którymi zamierzasz pracować. TARRAGO SNEAKERS Brush to doskonałe pędzle i pędzelki do customizowania butów oraz ubrań nie tylko dla profesjonalistów. Bardzo chętnie korzystają z nich również amatorzy i średniozaawansowani Artyści. Dobre narzędzia przybliżą Cię do osiągnięcia artystycznych celów bez zbędnych problemów, z którymi będziesz się zderzał, korzystając z tanich zamienników. Jakość pędzelków TARRAGO SNEAKERS koresponduje z ambitnymi projektami najlepszych Customizerów, ponieważ to oni pomagali w ich stworzeniu. Narzędzia, które przeszły szereg wymagających testów na bazie farb akrylowych TARRAGO SNEAKERS Paint, bez wątpienia spełnią i Twoje oczekiwania. Teraz masz do dyspozycji idealne pędzelki do malowania skór, eco-skór, jeansu, tkanin, plastiku i innych powierzchni. Gwarantują wydajną i skuteczną aplikację farb, świetne krycie i doskonałe efekty. Ręczne malowanie ubrań i butów to proces, w którym nie powinieneś stawiać na półśrodki i jakościowe kompromisy. W pełni zadowolony odbiorca Twojej artystycznej twórczości wróci i poleci pracownię znajomym. Niezadowolony więcej się nie pojawi. Dlatego tak ważne są wysokiej jakości farby i pędzle. To bardzo solidny fundament, na którym zbudujesz swoją markę. Maluj bez kompromisów i półśrodków, by zawsze zachwycać efektami swojego rękodzieła. Pędzle i pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush możesz oczywiście stosować również z innymi farbami, dodatkami i lakierami różnych producentów. Wykorzystasz je stosując różne artystyczne techniki i powierzchnie. Nadają się do malowania na odzieży, do personalizowania Kicksów, czy renowacji skór oraz tekstyliów. Pędzelki nie tylko do personalizacji Sneakersów i Jeansu oraz ubrań. Powszechnie stosowane w przeróżnych technikach rękodzielniczych, np. do malowania biżuterii czy ozdób. Postaw na jakość i maluj z przyjemnością!

Sposób użycia

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

Pędzle i pędzelki TARRAGO SNEAKERS Brush możesz oczywiście stosować również z innymi farbami, dodatkami i lakierami różnych producentów
 • Po malowaniu oczyść włosie pędzelków przy pomocy wody.
 • Jeżeli aplikowałeś bezbarwną bazę, lakier wykończeniowy lub medium wyczyść pędzelki zanim ich włosie zaschnie.

Pędzelek do malowania butów, toreb, odzieży i akcesoriów TARRAGO Sneakers Paint BRUSH Filbert 06. Pędzel przeznaczony dla customizerów.
TARRAGO SNEAKERS Paint Brush Filbert 06 - Pędzelek syntetyczny koci język
Cena: 9,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów