TARRAGO Color Dye SINGLE Metallic Colors 25ml (Paint, Brush, Sponge) - Metaliczne farby akrylowe do skór i butów + pędzelek, gąbka

Metaliczne farby do skór licowych

Dodaj opinię
 • Cena: 49,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (9)
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  jutro poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TDC021060025A
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457002074
 • Waga: 0.17 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Złoto, srebro, platyna i miedź

Metaliczne farby do customizacji sneakersów i jeansu - farba w kolorze złotym, srebrnym, platynowym, miedziowym.

Metaliczne farby akrylowe do skór licowych (naturalnych i syntetycznych). Możesz je stosować również do jeansu i tkanin, ale w tym przypadku musisz w praktyce poznać charakterystykę tych farb, by wyczuć do jakich projektów się nadają (bardziej płynna konsystencja niż większość akryli). Prawdziwe bogactwo kolorów, a w nim kilka kolorów złota, srebra, a także platyna i miedź. Teraz Twoje Customy i artystyczne projekty będą robiły jeszcze większe wrażenie. Doskonały wybór do napisów, inicjałów oraz połyskujących akcentów, które mają rzucać się w oczy. Za pomocą tych farb w łatwy, szybki i trwały sposób możesz zmienić kolor swoich butów i akcesoriów lub wykonać atrakcyjną customizację sneakersów, jeansowej katany, torebki, czapki lub portfela. Akrylowe farby w kolorach metalicznych nadają się również do renowacji skór, niwelowania rys, zadrapań, odbarwień i przebarwień. Farba z pigmentem o wysokiej trwałości wykończenia oraz odporności na tarcie i zginanie. Po zastosowaniu skóra zachowuje swoje naturalne właściwości - miękkość i elastyczność. W pudełku znajdziesz: zabezpieczoną farbę w szklanej buteleczce, pędzelek, gąbkę do aplikacji farby oraz instrukcję. Zestaw w kartoniku zabezpieczającym przed uszkodzeniem w transporcie.Personalizacja i rękodzieło na wysokim poziomie

Metaliczne farby do butów, jeansu i akcesoriów. Rękodziało, diy, personalizacja i customizacja

Farby akrylowe w metalicznych kolorach, którymi możesz customizować i odnawiać skórę, jeans i tkaniny. Akryle Tarrago z wysokiej jakości pigmentami możesz wykorzystywać zarówno do zmiany koloru całych elementów, jak i do malowania precyzyjnych wzorów i detali. Farby najczęściej wykorzystywane do customizacji, personalizacji, rękodzieła oraz prac renowacyjnych. Najchętniej stosowane przez customizerów i artystów, a także szewców, kaletników, rzemieślników oraz miłośników DIY i rękodziała. Farba może być aplikowana przy pomocy pędzelków, gąbki lub aerografu.

Sposób użycia

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Odczekaj 5 minut

Odczekaj 5 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Odczekaj 12h

Odczekaj 12h

Uwagi i wskazówki

 • Najistotniejszym etapem procesu malowania jest dobre przygotowanie powierzchni do przyjęcia farby. Skórę powinieneś dokładnie wyczyścić i odtłuścić przy pomocy mocnego cleanera lub specjalnego preparatu, który znajdziesz w dziale Przygotowanie skór do malowania. Od tego, jak dobrze przygotujesz powierzchnię zależy trwałość wykończenia, jakie osiągniesz finalnie.
 • Do systematycznej pielęgnacji skórzanych butów pomalowanych metaliczną farbą TARRAGO Color Dye Metallic Colors możesz stosować krem do butów w tym samym kolorze - TARRAGO Shoe Cream Metallic.
 • Jeans i tkaniny przed malowaniem wyczyść cleanerem do tekstyliów lub wodą z mydłem.
 • Jeans i tkaniny maluj przy pomocy farby akrylowej z dodatkiem 2-Soft lub GAC-900.
 • Stosuj podkład z białej farby akrylowej, zwłaszcza malując ciemne skóry i materiały. 
 • By uzyskać delikatniejszy odcień możesz zmieszać kolor główny z bezbarwną bazą - TARRAGO Color Dye Base Neutral. Tej samej bezbarwnej bazy możesz użyć również jako finishera, który dodatkowo zabezpieczy wykończenie.
 • W celu przyspieszenia procesu schnięcia między warstwami możesz użyć suszarki (odległość ok 30cm).
 • Nie mieszaj farby poprzez wstrząsanie opakowaniem ponieważ w ten sposób możesz doprowadzić do spieniania się farby, co utrudni skuteczne i wydajne malowanie. Farba dość szybko wysycha i piana może generować problemy. Dużo lepiej dokładnie wymieszać pigment przy pomocy pędzelka.
 • Efekt nadmiernego spieniania się farby możesz niwelować przy pomocy specjalnego preparatu - TARRAGO Antifoam.
 • Pozostaw pomalowany przedmiot na 12h do naturalnego wyschnięcia i utwardzenia. W ten sposób uzyskasz optymalną trwałość wykończenia.
 • Po pracy od razu wyczyść pędzelki, gąbki i narzędzia z farby za pomocą wody. Pozostawiona na narzędziach farba, po utwardzeniu może być trudna do usunięcia.
 • Farby akrylowe nie nadają się do malowania zamszu i nubuku (chyba, że do wyjątkowo artystycznych projektów). Zamsz i nubuk maluj dedykowanymi barwnikami - Nubuck Suede Dye.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Farby na skórze garbowanej roślinnie, skóra surowa (położone trzy cienkie warstwy, malowane pędzlem)

Kolorowe farby na skórze garbowanej roślinnie, skóra surowa
Farby na skórze garbowanej roślinnie, skóra surowa

Srebrna, złota, platynowa farba do butów i jeansu. Akrylowe metaliczne do customizacji obuwia i akcesoriów.
TARRAGO Color Dye SINGLE Metallic Colors 25ml (Paint, Brush, Sponge) - Metaliczne farby akrylowe do skór i butów + pędzelek, gąbka
Cena: 49,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów