TARRAGO Color Dye SINGLE CMY Colors 25ml (Paint, Brush, Sponge) - Akrylowe farby do skór i butów + pędzelek, gąbka

Farby do skór licowych

Dodaj opinię
 • Cena: 39,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TDC034500025A
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457002074
 • Waga: 0.17 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

CMY - 3 bazowe kolory i ponad 2000 możliwości

Farby akrylowe CMY PANTONE do customizacji sneakersów i jeansu. Bazowe kolory farb do butów, skór i jeansowych katan.

Mając do dyspozycji 3 kolory farb CMY oraz czerń i biel z podstawowej palety farb akrylowych TARRAGO, za pomocą mieszania możesz osiągnąć ponad 2000 kolorów PANTONE. Jeżeli zatem zaczynasz przygodę z customizacją, renowacją i rękodziełem, a nie chcesz inwestować zbyt wiele - jesteś w odpowiednim miejscu. Wystarczy kilka farb, by zyskać praktycznie nieograniczone możliwości. Wysokiej jakości farby akrylowe do skór licowych (naturalnych i syntetycznych). Możesz je stosować również do jeansu i tkanin, ale w tym przypadku musisz w praktyce poznać charakterystykę tych farb, by wyczuć do jakich projektów się nadają (bardziej płynna konsystencja niż większość akryli). To niesamowite, jak wiele jesteś w stanie osiągnąć dzięki kolekcji CMY. Za pomocą tych farb w szybki, łatwy i trwały sposób zmienisz kolor swoich butów i dodatków lub wykreujesz custom sneakersów, jeansowej katany, torebki, czapki i portfela. Akryle TARRAGO Color Dye możesz stosować również do renowacji skór, pokrywania rys, zadrapań, odbarwień i przebarwień. Farba z wysokiej jakości pigmentem o mocnym i trwałym wykończeniu w wysokim połysku oraz odporności na tarcie i pękanie. Stopień połysku możesz regulować za pomocą dedykowanych dodatków i finisherów do farb akrylowych. Po malowaniu skóra pozostaje miękka i elastyczna. W kartoniku znajdziesz: farbę w szklanej zabezpieczonej buteleczce, pędzelek, specjalną gąbkę do aplikacji pigmentu oraz instrukcję użytkowania. Całość w opakowaniu zabezpieczającym przed mechanicznym uszkodzeniem w transporcie.

 

Jak farby akrylowe TARRAGO COLOR DYE sprawdzają się na jeansie i tkaninach?

Tymi akrylami możesz malować niemal wszystko, ale na drodze testów powinieneś poznać ich specyfikę i określić do czego przydadzą Ci się najbardziej. Akryle TARRAGO COLOR DYE różnią się od farb akrylowych TARRAGO SNEAKERS PAINT, które są gęste i dają dużo więcej możliwości zarówno na Sneakersach, jak i tkaninach. Rzadsza konsystencja farb TARRAGO COLOR DYE sprawia, że mniej nadają się kreowania wyraźnych wzorów. Ale za to możesz je z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia na jeansie czy bawełnie: tła, pejzaży, plamek, zacieków, czy efektów typu watercolor lub galaxy. Tam, gdzie musisz sporo blendować i rozrzedzać pigment sprawdzą się idealnie.

 

Jak farby TARRAGO COLOR DYE sprawdzają się na skórze?

Doskonale, jeżeli zamierzasz zrobić renowację skóry licowej lub zmienić kolor całego elementu. Jednak przy personalizacji i tworzeniu wzorów rzadkie farby mają swoje preferencje. Także przy pomocy farb akrylowych TARRAGO COLOR DYE z łatwością namalujesz na skórze licowej delikatne cienie, mgłę, dym i tego typu subtelne efekty. Jeżeli jednak potrzebujesz silnego krycia i gęstych farb do personalizacji, postaw na linię TARRAGO SNEAKERS PAINT, która do tego została stworzona. Przy pomocy farb z linii SNEAKERS dużo łatwiej będzie Ci wykonać ostre krawędzie i wyraźne obrazy.

Custom w dobrym stylu

Farby akrylowe CMY PANTONE do butów, jeansu i akcesoriów. Personalizacja i customizacja - mieszaj kolory farb, by osiągać inne odcienie.

Samopołyskowe farby do obuwia, jeansowych katan i akcesoriów w bazowych kolorach CMY do mieszania w celu uzyskania kolejnych odcieni PANTONE. Farby akrylowe Tarrago możesz wykorzystywać zarówno do zmiany koloru całych elementów, jak i do malowania detali czy precyzyjnych wzorów. Najwyższej jakości farby do renowacji, customu i rękodzieła. Doskonale sprawdzające się w profesjonalnych warsztatach i w domowym zaciszu miłośników DIY. Dobra opcja dla customizerów i artystów, szewców, i rzemieślników z różnych branż. Farby, które mogą być nakładane pędzelkiem, gąbką lub aerografem. Postaw na jakość, która sama się obroni!

Sposób użycia

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Odczekaj 5 minut

Odczekaj 5 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Odczekaj 12h

Odczekaj 12h

Uwagi i wskazówki

 • Uważaj! To bardzo ważny etap całego procesu! Dobre przygotowanie powierzchni do malowania to klucz dla trwałości wykończenia. Bardzo dokładnie wyczyść skórę zanim zaczniesz malować. Czysta i odtłuszczona skóra zapewni Ci naturalne i trwałe wykończenie. Możesz zrobić to przy pomocy silnego cleanera lub dedykowanego preparatu, który znajdziesz w kategorii PRZYGOTOWANIE SKÓR DO MALOWANIA
 • Do pielęgnacji skór pomalowanych farbą TARRAGO Color Dye możesz systematycznie stosować krem do butów, dokładnie w tym samym kolorze - TARRAGO Shoe Cream.
 • Jeans i tekstylia przed malowaniem wyczyść cleanerem do tekstyliów lub wodą z mydłem.
 • Jeans i tkaniny zawsze maluj farbą akrylową ze specjalnym dodatkiem 2-Soft lub GAC-900.
 • Ciemne skóry i materiały maluj stosując podkład z białej farby, na który zaaplikujesz właściwy kolor. Dzięki temu przy pomocy mniejszej ilości warstw osiągniesz oczekiwany kolor.
 • Mieszaj główny kolor z bezbarwną bazą, jeżeli chcesz uzyskać delikatniejszy odcień - TARRAGO Color Dye Base Neutral. Tego samego bezbarwnego środka możesz użyć również jako finishera, który dodatkowo zabezpieczy wykończenie po malowaniu.
 • Możesz używać suszarki w celu szybszego wyschnięcia farby między aplikowanymi warstwami (odległość ok 30cm).
 • Nie mieszaj farb akrylowych poprzez wstrząsanie opakowaniem. W ten sposób możesz doprowadzić do spieniania się farby, co utrudnia skuteczną aplikację. Mieszaj akryle przy pomocy pędzelka.
 • Efekt spienionej farby możesz minimalizować stosując produkt TARRAGO Antifoam.
 • Najlepsze, trwałe wykończenie uzyskasz pozostawiając pomalowany przedmiot na 12h do naturalnego wyschnięcia i utwardzenia.
 • Po malowaniu oczyść pędzelki, gąbki, akcesoria i narzędzia z farby przy pomocy wody. Pozostawiona na narzędziach zaschnięta farba może być trudna do usunięcia w późniejszym terminie.
 • Farb akrylowych nie używaj do malowania zamszu i nubuku! Do skór zamszowych i nubukowych stosuj dedykowane barwniki - Nubuck Suede Dye.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Farby na skórze garbowanej roślinnie, skóra surowa (położone trzy cienkie warstwy, malowane pędzlem)

Farby na skórze garbowanej roślinnie, skóra surowa (położone trzy cienkie warstwy, malowane pędzlem)

5 warstw farby z białym podkładem i bez

Customizacja, farby do skór, poradnik, tutorial, biały podkład, farba akrylowa, rękodzieło, personalizacja

Biały podkład na brązowej skórze vs brak podkładu

Malowanie skór farbami akrylowymi. Biała farba jako podkład przy malowaniu butów. Poradnik custom, tutorial.

Farby akrylowe do malowania skory i jeansu w kolorach cmy. Do customizacji, personalizacji i rękodzieła. Do malowania butów, torebek i akcesoriów.
TARRAGO Color Dye SINGLE CMY Colors 25ml (Paint, Brush, Sponge) - Akrylowe farby do skór i butów + pędzelek, gąbka
Cena: 39,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów