SAPHIR MDOR Nubuck Suede Renovator 250ml - Odżywczy renowator koloru do zamszu i nubuku

Renowator do zamszu i nubuku

Dodaj opinię
 • Cena: 89,99 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 3324011205016
 • Producent: Saphir MDOR
 • Kod producenta: 3324011205016
 • Waga: 0.22 kg
 • Dostępność: Brak / Na zamówienie

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Pielęgnacja i natłuszczenie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Najlepszy renowator do zamszu i nubuku

Pasta do zamszu i nubuku. Farba do skór, butów zamszowych nubukowych. Suede Nubuck Renovator. Pielęgnacja obuwia

Spray do zamszu i nubuku, którym bez trudu odnowisz i zregenerujesz te piękne skóry. Najwyższą możliwą jakość produktów z linii SAPHIR MEDAILLE D'OR przełożysz na łatwą i skuteczną renowację swoich ulubionych butów. Bezkompromisowa formuła wzbogacona jeszcze większą koncentracją doskonałych pigmentów oraz regeneracyjnych olejków, dzięki którym uzyskasz piękny, jedwabisty wygląd oraz naturalną miękkość i elastyczność skór szorstkich. To świetny sposób na odnowienie wyblakłych kolorów oraz na kompleksową regenerację zamszu i nubuku. Zamsz i nubuk traci swój naturalny kolor, blask, miękkość i elastyczność? To najwyższy czas na użycie Suede Renovatora. Szybki sposób na odzyskanie estetyki i naturalnych właściwości. Jeżeli po czyszczeniu zamszowych butów zdiagnozujesz utratę koloru lub usztywnienie skóry, rozwiązaniem również będzie Suede Renovator marki SAPHIR. Doskonałej jakości "farba do zamszu i nubuku", którą odnowisz kolor i zregenerujesz powierzchnię swoich butów oraz akcesoriów. Stosując ten produkt wzmocnisz również właściwości hydrofobowe zamszu i nubuku, które staną się bardziej odporne na wodę oraz zabrudzenia. Aerozol nie ogranicza naturalnych właściwości skór i nie wpływa na ich oddychalność. Produkt nie zawiera silikonu i jest całkowicie bezpieczny dla najwyższej jakości skór stosowanych przez najlepszych producentów na Świecie. Renowator do zamszu i nubuku, którego możesz używać również do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia z membranami. Postaw na SAPHIR MEDAILLE D'OR ponieważ wtedy zyskujesz absolutnie najlepszą formułę, stworzoną na bazie optymalnych składników - bez względu na ich cenę! Jakość ma znaczenie!

Jak dbać o buty zamszowe i nubukowe

Pasty do zamszu i nubuku. Farba do butów zamszowych i nubukowych. Renowacja koloru obuwia Emu, Ugg, Timberland.

Szeroko pojęta pielęgnacja zamszu i nubuku nie będzie dla Ciebie większym problemem, o ile zaopatrzysz się w dobrej jakości preparaty i zastosujesz się do kilku prostych wskazówek. Niezależnie od tego, czy do czynienia masz z pięknymi trzewikami, czy też z zimowymi EMU, UGG lub Timberlandami - ich pielęgnacja to dość prosta sprawa. Wbrew mitom, zamszowe i nubukowe buty są dość wytrzymałe i mogą pozostać piękne przez wiele kolejnych sezonów. Przede wszystkim zabezpiecz nowe buty przed wilgocią i zabrudzeniami wodoodpornym impregnatem. Skóry obuwnicze nie lubią wilgoci, a zamszowe i nubukowe w szczególności. Dlatego tak istotna jest prewencja w tym zakresie. Zabezpieczone obuwie dużo rzadziej będziesz musiał czyścić i odnawiać. Dużo lepiej zapobiegać niż leczyć. Powierzchniowe zabrudzenia z powierzchni zamszu i nubuku możesz usuwać tradycyjną szczotką do butów. Natomiast jeżeli będziesz chciał odzyskać meszkowaty charakter tych skór, użyj dedykowanej szczotki z drucianym włosiem. Uciążliwe, zaschnięte zabrudzenia możesz być zmuszony usunąć poprzez delikatne szlifowanie dedykowaną gumką do zamszu i nubuku, która również przywraca oryginalną strukturę skór. Na podobnej zasadzie działają szczotki typu crepe. Po sezonie, dwóch, czasem trzech możesz zauważyć, że buty tracą kolor. Nie martw się to dość naturalne dla zamszu i nubuku. To skóry, które mają prawą wyblaknąć po jakimś czasie. Wtedy właśnie przychodzi czas na oczyszczenie ich dedykowanych cleanerem i odnowienie koloru Suede Renovatorem. To rodzaj łatwo aplikowanej farby w aerozolu, który potrafi przywrócić dawny blask nawet mocno zużytym butom. Tylko tyle, i aż tyle! Dbaj o swoje zamszaki i ciesz się nimi przez długie lata!

Sposób użycia

Spray do zamszu i nubuku. Farba w aerozolu do butów nubukowych i zamszowych. Nubuck Suede Renowator Renovator.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Aplikuj z odległości 30cm na czystą i suchą powierzchnię

Aplikuj z odległości 30cm na czystą i suchą powierzchnię

Odczekaj 30 minut

Odczekaj 30 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Wyszczotkuj

Wyszczotkuj

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Renowator do zamszu i nubuku. Renowacja koloru zamszu. Nubuck Suede Renovator Saphir Medaille Dor.
SAPHIR MDOR Nubuck Suede Renovator 250ml - Odżywczy renowator koloru do zamszu i nubuku
Cena: 89,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów