TARRAGO Super White 75ml - Mocno kryjąca biała pasta do butów w płynie

Kryjąca pasta do butów w płynie
Dodaj opinię
 • Cena: 39,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (20 maja) poniedziałek (20 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TCA290000075
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457014008
 • Waga: 0.14 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Max

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Zawsze białe buty

Biała pasta w płynie do butów sportowych, adidasów z bardzo silnym białym pigmentem, farba do renowacji koloru kicksów

Biała pasta do butów z bardzo silnym pigmentem ułatwiającym niwelowanie odbarwień, przebarwień, rys i zadrapań na skórze oraz tekstyliach. Idealne rozwiązanie do pielęgnacji i utrzymania w nienagannym stanie białych Sneakersów wykonanych zarówno ze skór licowych naturalnych, jak i syntetycznych. Teraz twoje Adidasy, Nike, Pumy, Reeboki czy Asicsy lub Conversy mogą prezentować się godnie, nawet po kilku latach eksploatacji. Biała pasta w płynie, dzięki której w banalnie łatwy i szybki sposób odzyskasz oryginalną biel swoich ulubionych par. Produkt oferuje szybki czas schnięcia oraz trwałość efektu, który dzięki wysokiej jakości pigmentom nie barwi na odzież. Mocno kryjąca biała pasta do butów sportowych, którą zawsze powinieneś mieć pod ręką. Wygodny gąbkowy aplikator ułatwia równomierne rozprowadzenie pigmentu po powierzchni skóry. Teraz żółte przebarwienia, trwałe zabrudzenia, a nawet rysy i zadrapania nie stanowią wielkiego problemu. Receptura i najwyższa jakość pigmentów zapewnia oryginalne naturalnie białe i trwałe wykończenie. TARRAGO Super White przywraca biały kolor i sprawia, że Twoje buty przez wiele sezonów mogą prezentować się jak nowe. 

Dbaj o swoje

Pasta w płynie do białych adidasów, sneakersów kicksów. Biała mocnokryjąca do pielęgnacji, renowacji koloru białego.

Biel to ulubiony kolor nie tylko miłośników streetwearu, ale i casualowej sportowej elegancji, a białe Sneakersy to para butów, którą do dyspozycji ma prawdopodobnie każdy. Z dużym prawdopodobieństwem w domowej kolekcji posiadasz nawet kilka, a czasem kilkanaście par w tym wyjątkowo popularnym i lubianym kolorze. Nigdy nie liczyłeś? Sprawdź! Właśnie dlatego biała pasta w płynie do obuwia sportowego to absolutne MUST HAVE. Jej charakterystyka jest bardzo zbliżona do farby, ale użycie jest dużo łatwiejsze i nie wymaga dodatkowych czynności i wykończenia substancjami zabezpieczającymi. To prosty w zastosowaniu produkt, który przywraca biały kolor zniszczonym butom bez wysiłku i skomplikowanych procedur. Biała pasta do butów, dzięki której nigdy nie pomyślisz już o wyrzuceniu swoich ulubionych sneakersów. 

Sposób użycia

Odnowienie białych adidasów, pielęgnacja, renowacja białego koloru skóry w sneakersach, kicksach.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Odczekaj 10 minut

Odczekaj 10 minut

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

 • Przed zastosowaniem kryjącej pasty do obuwia dokładnie oczyść i odtłuść powierzchnię, np. za pomocą płynu do czyszczenia butów TARRAGO Universal Cleaner. Jeżeli tego nie zrobisz wraz z pigmentem będziesz rozcierał brud po powierzchni buta.
 • Przed aplikacją białej kryjącej pasty do butów odwróć pojemnik (gąbką w dół) i bardzo energicznie potrząsaj, aż do pełnego wymieszania. Wewnątrz znajduje się kulka ułatwiająca uzyskanie właściwej konsystencji gęstego pigmentu. Powinieneś ją usłyszeć.
 • TARRAGO Super White przywraca biały kolor zużytym butom, ale mocno zniszczone skóry i materiały mogą wymagać użycia typowych farb do renowacji butów.
 • Po użyciu pasty oczyść gąbkowy aplikator przy pomocy wody, by nie dopuścić do zaschnięcia pigmentu i przygotować produkt do kolejnego użycia.
 • Po odnowieniu białej skóry, możesz ją dodatkowo zabezpieczyć przed wilgocią, zabrudzeniami i plamami wodoodpornym impregnatem TARRAGO Nano Protector.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Jak często zabezpieczać buty NANO PROTECTOREM?

U mnie taka potrzeba może zachodzić co 4 tygodnie, u Ciebie co 4 miesiące. To bardziej kwestia obserwacji i indywidualnych potrzeb niż sztywnych reguł. Wszystko zależy od zbyt wielu zmiennych, by określać ramy, np. rodzaj skóry lub materiału, rodzaj butów, sposób użytkowania butów, intensywność ich eksploatacji, warunki pogodowe ... etc. Obserwuj zatem swoje obuwie i ponów impregnację za każdym razem, kiedy widzisz że cholewka robi się mniej odporna na wilgoć i zabrudzenia. 

Ile par mogę zabezpieczyć NANO PROTECTOREM 400ml?

Wiele zależy od rodzaju skór i materiałów oraz rodzaju butów, ale szacuje się że jedna puszka TARRAGO NANO PROTECTOR 400ml wystarczy na dobre i skuteczne zabezpieczenie 14-24 par butów.

Jak usunąć NANO PROTECTOR z zabezpieczonej powierzchni?

TARRAGO Nano Protector z powierzchni skór lub materiałów możesz usunąć za pomocą dobrego cleanera, np. TARRAGO SHAMPOO

Czy NANO PROTECTOR jest tak samo skuteczny na wszystkich skórach i materiałach?

Na zdecydowanej większości skór i materiałów TARRAGO NANO PROTECTOR jest bardzo skuteczny, bo to produkt wyjątkowo uniwersalny. Mnogość skór oraz materiałów na rynku sprawia jednak, że mogą zdarzać się wyjątki. Dlatego nie powinieneś nigdy zapominać o próbie na mało eksponowanym skrawku przed użyciem produktu na całej powierzchni. Próba na kawałku języka lub pięty pozwoli Ci zweryfikować działanie produktu na konkretny materiał, który planujesz zabezpieczyć. 

Czy kontakt NANO PROTECTORA z ludzką skórą jest bezpieczny?

Po prawidłowej aplikacji aerozolu na powierzchnię buta i wyschnięciu kontakt ze skórą ludzką jest bezpieczny. Oczywiście należy unikać kontaktu z produktem podczas aplikacji ponieważ zawiera rozpuszczalniki. Dlatego podczas aplikacji chroń oczy i skórę stosując rękawice ochronne i okulary ochronne. 

Czy NANO PROTECTOR nadaje się do ochrony materiałów typu: NYLON, LYCRA, JEDWAB, NEOPREN?

NANO PROTECTOR nie nadaje się do tego typu materiałów ponieważ może mieć wpływ na właściwości ich elastycznych włókien.

Po użyciu NANO PROTECTORA pojawił się biały nalot. Co to jest i jak to usunąć?

Zdarza się to niezmiernie rzadko, ale jeżeli po zastosowaniu aerozolu pojawił się na powierzchni biały nalot prawdopodobnie spryskałeś swoje buty ze zbyt bliskiej odległości. Pamiętaj, by aplikować produkt z odległości około 30cm. Nie przejmuj się, to nic groźnego. Usuniesz nalot za pomocą dobrego cleaner, np. TARRAGO SHAMPOO. Po wyschnięciu możesz ponownie stosować NANO PROTECTOR z odpowiedniej odległości. Jeszcze rzadziej zdarzają się wyjątkowe materiały, które nie współpracują dobrze z aerozolami. Jeżeli trafiłeś akurat na taką parę, po prostu nie zabezpieczaj jej żadnym aerozolem. 

Czy TARRAGO Nano Protector to najlepszy impregnat do butów trekkingowych?

To zbyt ogólnie zadane pytanie, ponieważ wszystko zależy o jakie buty trekkingowe pytasz i na czym najbardziej Ci zależy. Jeżeli do czynienia masz z butami zamszowymi lub nubukowymi i chcesz wzmocnić ich odporność na wilgoć, zabrudzenia oraz warunki atmosferyczne nie zmieniając koloru, ani struktury skór to ciężko o lepszy wybór. Jeżeli natomiast priorytetem dla Ciebie są optymalne właściwości hydrofobowe, kosztem walorów wizualnych lepszym rozwiązaniem może być zaprawa tłuszczowa przy pomocy Dubbinów oraz impregnatów olejowych. Wtedy TARRAGO Nano Protector może pełnić funkcję pomocniczą, ale bazą będą jednak tłuszcze (mogą przyciemnić skórę i zmienić ich strukturę). Czy to jest zatem najlepszy impregnat do butów trekkingowych? Z dużym prawdopodobieństwem tak, ale spróbuj i sam oceń!


Biała mocno kryjąca pasta w płynie do butów sportowych, sneakersów, kicksów. Niweluje rysy, odbarwienia, zadrapania.
TARRAGO Super White 75ml - Mocno kryjąca biała pasta do butów w płynie
Cena: 39,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów