Wszystkie produkty marki ANGELUS tylko w nowym sklepie: CUSTOMIZACJA.PL

LACE LAB Yellow / Tan Boot Laces - Okrągłe sznurowadła do traperów

Woskowane sznurowadła custom

Dodaj opinię
  • Cena: 36,00 zł / para
  • para
  • Do darmowej dostawy brakuje: 299,00 zł
Dodaj do Twojej listy
  • Kod: LLYTBL
  • Producent: Lace Lab
  • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Okrągłe sznury do Twoich Bootsów

Okrągłę dwukolorwe sznurowadła, sznurówki, sznury do boot, timberland, boots, trzewików, traperów. Customizacja butów Lace Lab.

Okrągłe dwukolorowe sznurowadła z najwyższej jakości, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione trzewiki postaw na legendarne sznurówki i aglety amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła, z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje Timberlandy i inne Bootsy ze swojej kolekcji. 

Sznurowadła LACE LAB

Okrągłe dwukolrowe sznurowadła do butów LACE LAB Black Waxed laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów, timberland, trzewiki, boots

Wyjątkowej jakości sznurówki i aglety (końcówki do sznurowadeł) rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

  • Zwróć uwagę, że sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
  • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.
Żółto czerwone okrągłe dwukolorowe
sznurowadła , do klasyczych Bootsów, trzewików.
LACE LAB Yellow / Tan Boot Laces - Okrągłe sznurowadła do traperów
Cena: 36,00 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów