LACE LAB Thin Oval Laces Volt - Zielone okrągłe sznurowadła do butów

Okrągłe sznurowadła custom

Dodaj opinię
  • Cena: 33,00 zł / para
  • para
  • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
Dodaj do Twojej listy

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Okrągłe sznury do Twoich Kicksów

Limonkowe okrągłe cienkie sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów, Nike, JORDAN, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Okrągłe sznurowadła z najwyższej jakości, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione buty postaw na legendarne sznurówki i aglety amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła, z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje buty do biegania, na trening.

Sznurowadła LACE LAB

Sznurowadła cienkie okrągłe limonkowe do butów LACE LAB laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów

Wyjątkowej jakości sznurówki i aglety (końcówki do sznurowadeł) rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

Limonkowe okrągłe cienkie sznurowadła do butów LACE LAB Volt Thin Oval laces, personalizacja obuwia, custom, customizacja adidasów
  • Zwróć uwagę, że sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
  • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.
Cienkie okrągłe limonkowe sznurowadła , idealne do butów na trening, do biegania
LACE LAB Thin Oval Laces Volt - Zielone okrągłe sznurowadła do butów
Cena: 33,00 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów