Wszystkie produkty marki ANGELUS tylko w nowym sklepie: CUSTOMIZACJA.PL

LACE LAB JORDAN 1 Laces 8mm Red / Black - Dwukolorowe sznurowadła do Sneakersów

Płaskie sznurowadła custom

Dodaj opinię
  • Cena: 39,00 zł / para
  • para
  • Do darmowej dostawy brakuje: 299,00 zł
Dodaj do Twojej listy
  • Kod: LLRBJ1
  • Producent: Lace Lab
  • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Płaskie sznury do Twoich Kicksów

Czerwono czarne płaskie sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów, Nike, JORDAN, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Płaskie sznurowadła z najwyższej jakości, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione sneakersy postaw na legendarne sznurówki amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje Jordany i inne Kicksy ze swojej kolekcji. 

Rekomendowane do butów: 

AJ1 High - 72"
AJ1 Mid - 63"

Sznurowadła LACE LAB

Czerwono czarne płaskie sznurowadła, sznurówki, sznury do butów, kicksów, Nike, JORDAN, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Wyjątkowej jakości sznurówki rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

  • Zwróć uwagę, że sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
  • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.
Czerwono czarne sznurowadła płaskie do butów Air Jordan. Sznurówki do customizacji sneakersów - nike, off-white
LACE LAB JORDAN 1 Laces 8mm Red / Black - Dwukolorowe sznurowadła do Sneakersów
Cena: 39,00 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów