LACE LAB OFF-WHITE Laces 8mm Neon Light Blue

Neonowe sznurowadła custom

Dodaj opinię
 • Cena: 29,00 zł / para
 • para
 • Do darmowej dostawy brakuje: 299,00 zł
 • Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
  Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Dostawa od: 13,00 zł
 • Kod: LLLBOW
 • Producent: Lace Lab
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Neonowe sznury do Twoich Kicksów

Neonowe jasno niebieskie sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów, Nike, OFF-WHITE, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Neonowe sznurowadła z najwyższej jakości, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione sneakersy postaw na legendarne sznurówki amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje Jordany, Air Maxy i inne Kicksy ze swojej kolekcji. 

Powstały w kolaboracji Nike "The Ten" z Vigilem Abloh. Każda para na obu stronach, ma napis na końcach "SHOELACES".

Sznurowadła LACE LAB

Neonowe błękitne sznurowadła do butów LACE LAB neon laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów

Wyjątkowej jakości sznurówki rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

Neonowe błękitne, fioletowe sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów, Nike, OFF-WHITE, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.
 • Zwróć uwagę, że sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
 • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.
Neonowe jasno niebieskie sznurowadła Lace Lab. Sznurówki do customizacji sneakersów - nike, off-white
LACE LAB OFF-WHITE Laces 8mm Neon Light Blue
Cena: 29,00 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów