LACE LAB Luxury Leather Laces 6mm Black Silver Plated - Czarne skórzane sznurowadła ze srebrnymi końcówkami

Skórzane sznurowadła custom

Dodaj opinię
 • Cena: 85,00 zł / para
 • para
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: llbllls
 • Producent: Lace Lab
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Skórzane sznury do Twoich Kicksów

Czarne skórzane sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów Jordan, Nike, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Skórzane luksusowe sznurowadła z najwyższej jakości metalowymi końcówkami, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione sneakersy postaw na legendarne sznurówki i aglety amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła wykonane z naturalnej skóry, z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje Jordany, Air Maxy i inne Kicksy ze swojej kolekcji. 

Sznurowadła LACE LAB

Skórzane luksusowe sznurowadła do butów LACE LAB luxury leather laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów

Wyjątkowej jakości sznurówki i aglety (końcówki do sznurowadeł) rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

Skórzane luksusowe sznurówki do butów LACE LAB luxury leather laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów
 • Zwróć uwagę, że skórzane sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
 • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za metalowe końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.

Czarne skórzane sznurowadła luksusowe z metalowymi agletami Lace Lab. Sznurówki do customizacji sneakersów - nike, adidas.
LACE LAB Luxury Leather Laces 6mm Black Silver Plated - Czarne skórzane sznurowadła ze srebrnymi końcówkami
Cena: 85,00 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów