Kup prezent NA DZIEŃ KOBIET i DZIEŃ MĘŻCZYZNY w szybkiej PROMOCJI

LACE LAB Luxury Leather Laces 6mm Black - Silver Plated

Skórzane sznurowadła custom

Dodaj opinię
  • Cena: 85,00 zł 72,25 zł / para
  • para
    Niedostępny
  • Do darmowej dostawy brakuje: 299,00 zł
Dodaj do Twojej listy

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Skórzane sznury do Twoich Kicksów

Czarne skórzane sznurowadła, sznurówki, sznury do sneakersów, kicksów Jordan, Nike, Adidas. Customizacja butów Lace Lab.

Skórzane luksusowe sznurowadła z najwyższej jakości metalowymi końcówkami, które robią oszałamiające wrażenie. Jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób zupełnie odmienić swoje ulubione sneakersy postaw na legendarne sznurówki i aglety amerykańskiej marki LACE LAB. Gratka dla Sneakerheadów i miłośników obuwia oraz customizacji. Sznurowadła wykonane z naturalnej skóry, z których nie bez powodu od lat korzystają najlepsi customizerzy na całym świecie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i szybko odmienisz swoje Jordany, Air Maxy i inne Kicksy ze swojej kolekcji. 

Sznurowadła LACE LAB

Skórzane luksusowe sznurowadła do butów LACE LAB luxury leather laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów

Wyjątkowej jakości sznurówki i aglety (końcówki do sznurowadeł) rodem z USA zyskały popularność dzięki miłośnikom streetwearu i customizerom oraz artystom, którym nie wystarczy "standard". Musisz wiedzieć, że Custom to nie tylko malowanie sneakersów za pomocą dedykowanych farb do butów. To również detale i dodatki, które sprawiają że Twój projekt staje się wyjątkowy. Prawdopodobnie zauważyłeś, że sznurowadła LACE LAB robią oszołamiające wrażenie na zdjęciach w portalach społecznościowych. Miej pewność, że na żywo jest jeszcze lepiej! Jeżeli jesteś świadomy jaki wpływ na jakość mają detale, będziesz bardzo zadowolony!

Uwagi i wskazówki

Skórzane luksusowe sznurówki do butów LACE LAB luxury leather laces, personalizacja obuwia, custom, malowanie adidasów
  • Zwróć uwagę, że skórzane sznurowadła są dość szerokie i mogą nie pasować do wszystkich modeli butów. Zwłaszcza tych z małymi plastikowymi oczkami (np. Jordan 3, Jordan 4, Jordan 5).
  • Zakładając sznurowadła staraj się nie ciągnąć za metalowe końcówki lecz za samo sznurowadło. Przy zbyt dużej sile, możesz zerwać końcówkę.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Czarne skórzane sznurowadła luksusowe  z metalowymi agletami Lace Lab. Sznurówki do customizacji sneakersów - nike, adidas.
LACE LAB Luxury Leather Laces 6mm Black - Silver Plated
Cena: 85,00 zł 72,25 zł / para

Sprawdź wzorniki kolorów