SAPHIR BDC Creme Delicate 50ml + Cotton - krem do skór delikatnych + szmatka

Delikatny krem do skórDodaj opinię
 • Cena: 52,99 zł / szt.
 • szt.
 • Do darmowej dostawy brakuje: 295,00 zł
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty postaramy się wysłać:

  jutro jutro
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 000122000
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010122000
 • Waga: 0.17 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Podstawowe właściwości produktu:

Czyszcznie

Czyszcznie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Produkt najczęściej stosowany do:

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Krem do najlepszych torebek, butów i akcesoriów

Krem do delikatnych skór licowych, z których produkowane są luksusowe torebki, torby, akcesoria. Saphir Delicate Cream.

Doskonały krem do czyszczenia i pielęgnacji skór delikatnych licowych (z bawełnianą szmatką w zestawie), który możesz bezpiecznie stosować do wysokiej jakości toreb, torebek, portfeli, obuwia, rękawiczek, skórzanej odzieży oraz różnego rodzaju akcesoriów. Niezwykle delikatna, a jednocześnie skuteczna formuła produktu, która została opracowana na bazie współpracy z najlepszymi artystami rzemiosła skórzanego na świecie. SAPHIR BDC Creme Delicate czyści, odżywia, regeneruje, zmiękcza, chroni i upiększa nawet najbardziej delikatne i wymagające skóry bez ryzyka ich uszkodzenia lub zmiany wyglądu. Wyjątkowy produkt, który możesz stosować również do skór o matowym wykończeniu bez obawy o zmianę tego efektu. Bezbarwny preparat nie zmienia koloru, ani charakteru pielęgnowanych skór. Delikatny krem, który możesz stosować do naturalnych skór cielęcych, z jagniąt, koźląt, do skór anilinowych, plecionych, metalicznych, perłowych, boxcalf czy nappa.   

Jak dbać o wysokiej jakości torebki i akcesoria?

Pielęgnacja i czyszczenie skórzanej teczki wykonanej z delikatnej skóry licowej. Delikatny krem do skór.

Najwyższej jakości torebki oraz akcesoria, jakie posiadasz w swojej kolekcji wykonane są z reguły z pięknych, delikatnych skór licowych. To materiały niezwykle atrakcyjne, nie tylko od strony wizualnej. Wysokiej jakości skóry są również bardzo miękkie oraz przyjemne w dotyku, co stanowi dodatkową wartość, którą ciężko przecenić. Dodatkowo, mimo swojego delikatnego charakteru, są bardzo trwałe i przy odpowiedniej pielęgnacji możesz je użytkować przez wiele długich sezonów. Tu jednak nie wystarczy zwykły krem do skór, balsam, tłuszcz czy pasta. Przy czyszczeniu i pielęgnacji skór delikatnych stosuj tylko dedykowane produkty, ponieważ standardowe substancje odżywcze i tanie zamienniki mogą je zwyczajnie zniszczyć, np. powodując trwałe przyciemnienie lub zaplamienie. SAPHIR BDC Creme Delicate to w zdecydowanej większości przypadków opcja optymalna, która nie tylko zachowa oryginalny charakter Twojej torebki, ale zregeneruje i zabezpieczy jednocześnie skórę, z której została uszyta bez ryzyka uszkodzenia nawet najdelikatniejszego wykończenia. 

Sposób użycia

Krem do czyszczenia i pielęgnacji delikatnych luksusowych skór, z których szyte są torebki, rękawiczki, buty, teczki, portfele.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Zaaplikuj produkt i rozpocznij proces czyszczenia

Zaaplikuj produkt i rozpocznij proces czyszczenia

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Jak pielęgnować torebkę Louis Vuitton ze skóry Vachetta?

Torebkę Louis Vuitton ze skóry Vachetta najlepiej czyścić i pielęgnować kremem saphir bdc delicate creme. Delikatny krem do skór.

SAPHIR BDC Creme Delicate możesz stosować również przy czyszczeniu i pielęgnacji tak wyjątkowych i uwielbianych toreb oraz torebek, jak te marki Louis Vuitton ze skóry Vachetta! Te niezwykle luksusowe akcesoria wykonane są z włoskiej skóry o jasnobeżowym odcieniu, która z biegiem lat poddaje się pięknej naturalnej patynie, stopniowo ciemniejąc. Nie jest to wada, lecz charakterystyka tego materiału, który z czasem stanie się ciemnobrązowy. Krótko rzecz ujmując - skóry, które pięknie się starzeją i z wiekiem mogą być tylko ładniejsze. To jednak nie znaczy, że możesz pozostawić je bez opieki. Tę skórę również powinnaś systematycznie pielęgnować i chronić, by zachować jej miękkość oraz dobrą kondycję. Tym bardziej, że sama w sobie jest dość podatna na wilgoć, tłuste plamy i światło słoneczne. Przy pielęgnacji torebek Louis Vuitton, zwróć szczególną uwagę na rączki, które są szczególnie narażone na plamy i odbarwienia spowodowane wilgocią (pot), siłą tarcia i tym co na dłoniach zalega (zanieczyszczenia, kremy do rąk). Skóry typu Vachetta mogą cieszyć oko przez długie lata - wystarczy jedynie odrobina chęci, by od czasu do czasu o nie zadbać!

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

DELICATE CREAM - krem do czyszczenia i pielęgnacji skór delikatnych. Do torebki, teczki, butów. Louis Vuitton Vachetta.
SAPHIR BDC Creme Delicate 50ml + Cotton - krem do skór delikatnych + szmatka
Cena: 52,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów