Na rynku pojawiły się zupełnie nowe, przyjazne dla środowiska wysokiej jakości pasty do butów. Produkty, które mają szanse odnaleźć się nie tylko w szewskich pracowniach. Formuła pasty doskonale spełni swoje zadanie w każdym domu, w którym dba się o obuwie.

Pasta do butów
Nowa ekologiczna formuła pasty do butów

DESIGN, bo te pasty do butów są po prostu piękne

TARRAGO Premium Shoe Polish, bo o nich mowa, wyposażono w naprawdę ładne i przyjemne w dotyku miękkie etykiety. Te pasty do butów pięknie prezentują się na zdjęciach, ale jeszcze większe wrażenie robią na żywo. Naprawdę ciężko się oprzeć.

RECYKLING, bo o środowisko warto dbać

W estetycznych aluminiowych puszkach producent chce widzieć nie tylko dobrze zabezpieczone pasty do obuwia. Opakowania nadają się do recyklingu, dlatego osoby dla których ma to znaczenie mogą być spokojne. Marka TARRAGO nie od dziś promuje najwyższe standardy pod każdym względem.

Pasta do obuwia
Pasta PREMIUM, bo obuty warto dbać!

Formuła pasty do butów na bazie wody

Pasty do butów najczęściej produkowane są na bazie łatwopalnych rozpuszczalników. W tym przypadku zadbano o to, by produkt był zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa i transportu. Pasty do butów na bazie wody to nie tylko mniej agresywna formuła, ale również brak problemów transportowych. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku transportu lotniczego.

Pasty do butów dla wymagających
Teraz pielęgnacja obuwia to CZYSTA przyjemność.

Szeroki wybór kolorów

W przypadku naturalnych wosków do obuwia, kolory nie mają aż tak istotnego znaczenia, jak chociażby w przypadku kremów do butów. Powód jest bardzo prosty – koncentracja pigmentów w pastach do butów jest dość niska, choć cały czas odczuwalna. Mają one raczej transparentny charakter, dlatego paleta kolorów może być ograniczona. Producenci stawiają zazwyczaj tylko na 2-3 podstawowe kolory – czarny, brązowy i bezbarwny. W tym przypadku już na starcie mamy aż 7 kolorów w ofercie, dlatego każdy znajdzie znajdzie coś dla siebie.

Kolorowe pasty do butów
Sztuka pielęgnacji skór.

Pasty do butów przyjazne dla środowiska

Nie tylko przyjazna dla środowiska formuła, nie tylko przyjazne dla środowiska puszki – procesy produkcyjne w fabryce TARRAGO od lat poddaje się stałej optymalizacji pod kątem ochrony środowiska.

Woski do butów
To już nigdy nie będzie przykry obowiązek!

Nowa formuła, bo to są wyjątkowe pasty do butów

W ofercie znajdziecie jeszcze pasty do butów TARRAGO, produkowane wedle starej formuły. Nie mają one wiele wspólnego z nowym produktem, któremu poświęcamy to opracowanie. Stara pasta do butów to cały czas naprawdę dobry środek, ale teraz przedstawiamy zupełnie nowy produkt z półki PREMIUM.

Prezenty dla miłośników obuwia
Zestaw do pielęgnacji butów to zawsze dobry pomysł na prezent.

Większa koncentracja pigmentów

Pasta do butów TARRAGO Premium Shoe Polish zawiera więcej pigmentu niż mogliśmy doświadczyć tego w starej formule. Dzięki temu użytkownik jest w stanie niwelować większe przebarwienia i osiągać większą głębię koloru skóry. Pamiętajmy jednak, że to cały czas pasta do butów, a nie krem do renowacji, dlatego jej główne zadanie pozostaje niezmienne.

Najpopularniejsze pasty do butów
Czarna i bezbarwna pasta do butów to absolutne MUST HAVE w każdym domu.

Wosk pszczeli i wosk Carnauba

Wysokiej jakości naturalne woski to często kluczowe powody, dla których klient stawia na pastę do butów z wysokiej półki, kosztem taniego produktu dostępnego w każdym markecie czy kiosku. W przypadku produktów PREMIUM odbiorcy nie chodzi tylko o chwilowy efekt na skórze. Dobra pasta do butów ma tę skórę przede wszystkim wzbogacić i sprawić, że zdrowa, zadbana oraz komfortowa pozostanie na lata. Estetyka, połysk i głębia koloru to naturalne następstwa. Właśnie dlatego specjaliści z laboratorium TARRAGO postawili na doskonałe woski pszczele, które zmiękczają i odżywiają skórę oraz woski Carnauba zapewniające naturalny, trwały połysk i wzmacniające hydrofobowe właściwości skór licowych.

Dlaczego lepiej użyć dobrej pasty do butów
8 powodów dla których warto postawić na dobrą pastę do butów.

Pasty do butów ze skór licowych

Warto pamiętać, że pasty do butów przeznaczone są do skór licowych (skóra o gładkiej strukturze). Nie należy ich stosować ani na zamszu, ani na nubuku, co cały czas zdarza się dość często.

Spróbuj, przekonaj się, daj znać jak oceniasz nową pastę do butów. Zdecydowanie warto!

Nie wiesz jak stosować wysokiej jakości pasty do butów? Przejrzyj artykuł PIELĘGNACJA SKÓR DLA POCZĄTKUJĄCYCH lub inne wpisy na ten temat:

Wasza MULTIRENOWACJA