Zanim nastaną zbliżające się Święta Wielkanocne niemal wszystkich czeka istna gonitwa – prezenty, zakupy, telefony, przygotowania … Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości, zatem mamy dokładnie to samo … ale nie pozwólmy ponieść się zbyt mocno, bo umknie nam coś naprawdę ważnego :)

Nowości
W ofercie sklepu multirenowacja.pl pojawiły się długo oczekiwane Tarrago Nubuck & Suede Renovatory w szerszej kolorystyce zaspokajającej zarówno oczekiwania współpracujących Zakładów Szewskich, jak i firm zajmujących się renowacjami oraz customizacją sneakersów.

tarrago_color_chart_suede_renovator

Wersja PDF karty kolorów: Tarrago_Nubuck_Suede_Renovator_karta_kolorow

tarrago_suede_nubuck_renovator_00

tarrago_suede_nubuck_renovator_07big

Święta
Skoro bardzo intensywny czas poszukiwania prezentów jeszcze trwa, pewnie warto przywołać kilka wpisy, które mogą być inspiracją prezentową na wiele okazji. W naszej ofercie znajdzie się prezent wielkanocny, bożonarodzeniowy, urodzinowy, imieninowy, ślubny …

Obuwniczy pomysł na prezent

Prezenty nie tylko świąteczne

 

Prezenty
Przypominamy, że w naszym sklepie znajduje się dział PREZENTY, który skupia najczęściej wybierane przez naszych Klientów produkty z takim właśnie przeznaczeniem. Znaleźć tam można zestawy kosmetyków do obuwia, prawidła, luksusowe skarpety, drewniane wieszaki … i wszystko to, z czego miłośnicy obuwia, jakości i stylu na pewno się ucieszą. Buty YANKO i damskie skarpety BERTHE do kupienia w patine.pl.

saphir_multirenowacja_00_big

saphir_multirenowacja_06_big

saphir_multirenowacja_12_big

saphir_multirenowacja_18_big

Gift Card
Z myślą o tych, którzy ostateczny wybór wolą pozostawić bliskim, pojawiła się w ofercie sklepu KARTA PODARUNKOWA MULTIRENOWACJA. Szybko, sprawnie, atrakcyjnie – obustronna pełnia szczęścia gwarantowana :)

bon_zakupowy_multirenowacja_01big

Wszystkim życzymy Świąt spędzonych w sposób, który pozwoli naładować akumulatory podtrzymujące szczery uśmiech do kolejnej okazji. Pamiętajcie o czystych butach ;)

Multirenowacja.pl