Miłośników dobrych butów i skór przybywa, zatem po raz kolejny w gorącym, przedświątecznym tygodniu prezentujemy własną listę prezentową, obok której zainteresowani nie przejdą obojętnie.

Prezentowe inspiracje
Najistotniejsze są intencje i pamięć! Wcale nie trzeba wydawać tysięcy, by sprawić bliskim frajdę i przyjemność. Można zaskoczyć, stylowym i praktycznym drobiazgiem lub ekonomicznym zestawem, który wpisze się w obuwnicze lub modowe zainteresowania obdarowanego. Ale jak ktoś zasłużył to można również zadbać o prezent, który zapiera dech w piersiach i wydobywa z płuc charakterystyczne WOW !!! W oparciu o poniższe linki zrealizować można zarówno plan A, jak i plan B … a nawet C ;)

Elegancki zestaw do pielęgnacji obuwia i skór – samodzielnie skomponowany z wysokiej jakości past i kremów oraz drobnych obuwniczych akcesoriów. Poniżej lista produktów, z których takie zestawy można swobodnie skonfigurować. Każdy z nich prezentuje się bardzo atrakcyjnie, dzięki czemu po otwarciu paczki jest szansa na spontaniczny efekt „WOW”. Oczywiście świetny prezent może stanowić nawet jeden produkt z prezentowanych, np. prawidła do butów, piękna łyżka do butów z drewna palisandrowego lub niesamowita łyżka rogowa, albo praktyczna łyżka podróżna … możliwości są właściwie nieograniczone.

saphir_prezenty_zestaw_01B

saphir_prezenty_zestaw_02BB

Zestaw do pielęgnacji sneakersów – w naszej ofercie znaleźć można również prezenty dla miłośników popularnych kicksów. Od środków czyszczących, przez produkty natłuszczające i zabezpieczające po farby do renowacji i customizacji dla bardziej zaawansowanych. Również w tym przypadku istnieje możliwość zbudowania optymalnego zestawu dla prawdziwego sneakerheada. Poniżej lista najczęściej wybieranych produktów na prezenty dla fanów obuwia sportowego.

tarrago_nb_01

00A_tarrago_kicks

Zestaw dla Outdoorowców – znajdzie się również coś dla fanów ekstremalnych wypraw po górskich czy leśnych szlakach. Właściciele butów taktycznych i trekkingowych najczęściej wybierają produkty z półki High-Tech oraz  środki wybitnie natłuszczające, gdyż nie ma nic lepszego w teren niż zaprawa tłuszczowa.

tarrago_outddor_00A

tarrago_outddor_00B

Sznurowadła – zestaw wielokolorowych sznurowadeł może doskonale dopełnić każdy zestaw dla Butofila. Niewielkim kosztem można sprawić jeszcze więcej radości obdarowanemu. Znamy takich, którzy pakując prezent stosują sznurowadła, zamiast wstążki czy sznurka :)

sznurowadla_do_butow_00A

sznurowadla_do_butow_00B

Skarpety La Chaussette Francaise & Perrin (patine.pl) – najwyższej jakości francuskie skarpety, obok których ciężko przejść obojętnie okazały się prezentowym strzałem w 10! Miłośnicy dobrych skarpet wiedzą, jakie znaczenie ma to, z czego skarpety wykonano. W ofercie patine.pl znajdziecie to, czego stopy pragną najbardziej: worsted wool, cashmere, natural silk, Filo di Scozia (fr. Fil d’Écosse Supérieur) … Więcej o skarpetach na blogu patine.pl.

skarpety_la_chaussette_francaise_perrin_01

skarpety_la_chaussette_francaise_perrin_00b

Drewniana skrzynka na prezenty – w naszej ofercie znajduje się również stylowa i praktyczna drewniana skrzynka, w którą można estetycznie zapakować zarówno szereg akcesoriów do pielęgnacji, jak i buty czy skarpety. Opakowanie prezentowe, którego się nie wyrzuca. Coś co na długo będzie przypominało obdarowanemu o nas :)

drewniana_skrzynka_na_akcesoria_00a

drewniana_skrzynka_na_buty_akcesoria_00b

Luksusowe wieszaki do ubrań – wieszaki Hanger Project to już sprawdzony pomysł na prezent z półki fashion. W tym roku paleta wieszaków poszerzyła się o pozycje dedykowane Paniom oraz organizery do krawatów i pasków. Zestaw tych wieszaków zawsze robi wrażenie na osobach poruszających się po meandrach szeroko pojętej mody.

luksusowe_wieszaki_00a

luksusowe_wieszaki_00b

Luksusowe skrzynki i zestawy obuwnicze – ciężko wyobrazić sobie lepszą opcję prezentową niż piękna, drewniana skrzynka Saphir lub LCA z najwyższej jakości środkami oraz akcesoriami niezbędnymi do pielęgnacji ulubionych butów i skór. Równie popularne w okresie przedświątecznym są gotowe zestawy obuwnicze z oferty TARRAGO.

skrzynki_saphir_lca_tarrago_00a

skrzynki_saphir_lca_tarrago_00b

Klasyczne, eleganckie buty YANKO (patine.pl) – niektórzy mówią, że butów w prezencie się nie daje, gdyż obdarowana osoba odejdzie … cóż za bzdura! Przetestowane wielokrotnie … zapewniam, że nie działa ;) Potwierdzają to również powracający Klienci patine.pl, którzy systematycznie kupują YANKO w prezencie dla bliskich. To jeden z piękniejszych prezentów, jakie można sobie wyobrazić i wbrew zabobonom nie rozbija związków, a wręcz przeciwnie – konsoliduje je :) W patine.pl obowiązuje ZŁOTY STANDARD dzięki, któremu buty można bezpłatnie wymienić lub zwrócić w ciągu 30 dni, co sprawia, że ryzyko z nietrafionym rozmiarem/modelem właściwie nie istnieje. To naprawdę dobra opcja!

yanko_prezent_00a

yanko_prezent_00b

Wszystkie prezentowane inspiracje do nabycia w sklepach on-line multirenowacja.pl i patine.pl

02_multirenowacja

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku wszystkim życzymy pięknych prezentów, spełnienia marzeń, niegasnącego uśmiechu, zdrowia, spokoju i tego wszystkiego czego do szczęścia potrzebujecie!