W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia publikujemy listę propozycji prezentowych. „Prezenty nie tylko świąteczne”, gdyż okazuje się, że grupa produktów z naszej oferty systematycznie przez cały rok odgrywa role niebanalnych prezentów urodzinowych, imieninowych, ślubnych, motywujących prezentów dla szefa … itd. ;) Na naszej liście znajdzie się również kilka pozycji młodych, zaprzyjaźnionych firm, które wspieramy i polecamy z przekonaniem (prezenty sprawdzone na bliskich).

Skrzynki La Cordonnerie Anglaise
Ekskluzywne zestawy w zjawiskowo prezentujących się drewnianych skrzynkach, które w osłupienie wprawiają nawet najbardziej wytrawnych miłośników obuwia.

Zestawy_LCA_01

Skrzynki Saphir Medaille d’Or
Saphir Medaille d’or to najlepsza na świecie linia produktów do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki. Między innymi: LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG … i wiele, wiele innych. Produkty Saphir Medaille d’Or 1925 zdobyły uznanie wśród największych projektantów oraz najlepszych fachowców w branży. Produkty dostępne tylko w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym świecie. Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy, najwyższa jakość to priorytet, najwyższa jakość to Saphir Medaille d’Or 1925.

Zestawy_m'dor 01

Zestawy Tarrago
Domowe i podróżne zestawy do pielęgnacji obuwia oraz skór hiszpańskiej marki Tarrago. Marka podbijająca rynek wysoką jakością przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Najpopularniejsze zestawy z naszej oferty!

Zestawy_Tarrago 01

Zestawy_Tarrago 06

tarrago_skrzynka_cedrowa_01

Prawidła Saphir
Również jeden z najpopularniejszych prezentów dla „butofila” w naszej ofercie! Wysokiej jakości obuwie nie obejdzie się bez dobrych drewnianych prawideł, będących niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji obuwia. Inwestując w dobre prawidła wyświadczysz przysługę sobie i swoim butom, które dzięki nim będą służyły przez długie lata. Najlepsze salony sprzedaży, sklepy i pracownie nie wypuszczą klienta z wysokiej jakości obuwiem bez właściwych prawideł, które zapewnią zakupionym butom długowieczność.

saphir_prawidla_black

saphir_prawidla_cedrowe

Łyżki do butów Saphir
Ekskluzywna łyżka ułatwiająca zakładanie butów to kolejny z dobrych pomysłów na prezent. Wszystkie łyżki SAPHIR trzeba obejrzeć na żywo, bo żadne zdjęcie nie jest w stanie uczciwie ukazać ich niebanalnego piękna.

saphir_lyzka_do_butow_001

saphir_lyzka_do_butow_006

Pasty, kremy, balsamy …
Bardzo często nasi Klienci sami składają ciekawe zestawy z kilku past, kremów, szczotek i akcesoriów. To zawsze się sprawdzi!

saphir_01

saphir_02

Wieszaki Hanger Project
Od niedawna w naszej ofercie, a już wiemy, że była to dobra decyzja. Nasi Klienci po prostu doskonale wiedzą, że JAKOŚĆ MA ZNACZENIE. Prezent w postaci zestawu „prawdziwych wieszaków”, to miód na serce każdego miłośnika mody. Doświadcz nowego standardu wyznaczanego przez luksusowe wieszaki Hanger Project. Drewniane wieszaki zaprojektowane przez odzieżowych ekspertów pozwalają na uniknięcie deformacji przechowywanej odzieży, które tak często są początkiem końca naszych ulubionych ubrań i delikatnych tkanin. Jeżeli w Twojej garderobie znajdują się wyjątkowe ubrania, zadbaj o to, by były do dyspozycji przez długie lata. Zapoznaj się z kolekcją luksusowych wieszaków dla ludzi ceniących STYL i JAKOŚĆ. Poczuj różnicę, a nigdy nie wrócisz już do szarej rzeczywistości i tanich wieszaków.

wieszaki_hangerproject_01

wieszaki_hangerproject_02

Buty i paski Yanko
Ktoś kiedyś powiedział, że butów w prezencie dawać nie należy, gdyż obdarowana osoba odejdzie ;) Wierutna bzdura! Zaryzykowałem i sprawdziłem wielokrotnie! Tak to na szczęście nie działa ;)  Od 1890 roku kolejne pokolenia ręcznie wytwarzają wyjątkowe buty YANKO zgodnie z tradycyjnymi prawidłami rzemiosła. Obuwie YANKO powstaje w tradycyjnym procesie rzemieślniczym na bazie rozległej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. YANKO to jedne z najlepszych na świecie butów szytych metodą „Goodyear”, których jakość doceniana jest wśród miłośników wysokiej jakości obuwia pod każdą szerokością geograficzną. Każdy etap produkcji poddawany jest ścisłej kontroli jakości, co pozwala na stworzenie wyjątkowego produktu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając YANKO, masz gwarancję komfortu, trwałości oraz jakości, nad którą pracują najbardziej doświadczeni rzemieślnicy na Majorce w HISZPANII. YANKO to swoista filozofia dążenia do doskonałości, wedle której klasyczne buty od pokoleń tworzone są z tą samą pasją.

yanko_boots

yanko_mokns

yanko_paski_do_spodni

yanko_paski_do_spodni_02

Portfele EXOXE
Poza portfelami, osobiście w prezencie rozdałem już niezliczoną ilość spinek do mankietów i jest to jeden z moich ulubionych patentów na ciekawy prezent! Marka EXOXE powstała z pasji do skór egzotycznych. Celem firmy jest oferowanie ekskluzywnych akcesoriów, będących uzupełnieniem eleganckiego wizerunku, takich jak portfele i spinki do mankietów. Krótkie serie oraz pojedyncze egzemplarze są ich specjalnością. Z myślą o Klientach sprowadzają skóry z najlepszych garbarni, o utrwalonej renomie. Cały czas poszukują nowości odpowiadając na potrzeby wymagających odbiorców. EXOXE to miejsce, w którym kunszt kaletników i jubilerów tworzących dla marki jest ceniony przez osoby poszukujące unikatowych dodatków.

exoxe_01

exoxe_02

PRAVAE LOEVAE – kaszmirowe szaliki, dziecięce buciki i akcesoria
Oferują ręcznie dziergane ubrania i akcesoria z kaszmiru (100%) przeznaczone dla dzieci oraz osób dorosłych. W swoich pracach stosują kaszmir pochodzący z najlepszych włoskich przędzalni, a ich podstawową wartością jest jakość wykorzystywanych materiałów oraz szczególna dbałość o każdy detal. Specjalizują się zarówno w produktach RTW, jak również zamówieniach typu bespoke. Produkty są w 100% naturalne, nietoksyczne, wytworzone z materiałów posiadających certyfikaty Oeko-Tex. Dbają o takie szczegóły jak metki wykonane z naturalnego jedwabiu czy guziki z corozo.

cashmere_stars

cashmere_stars_2

Aktywność blogowa i komentowanie wpisów to szansa na nagrody – wpis konkursowy.
konkurs_140_baner

ZAPRASZAMY!