Malowanie butów to wdzięczny temat, który opisywaliśmy już wielokrotnie. Ale nie ma nic lepszego niż obserwowanie dobrego customizera przy pracy, bo z takich warsztatowych materiałów możecie dla siebie wyciągnąć jednak nieco więcej.

Malowanie butów według DOOSTOMZ

Customizer kryjący się pod przydomkiem DOOSTOMZ to Dominik Hoffmann, który zaskakuje już nie tylko malowanymi przez siebie butami i oryginalnymi projektami, które realizuje na indywidualne zlecenie. Dominik od niedawna w bardzo ciekawy i nieszablonowy sposób pokazuje jak pracuje, zdradzając widzom tajemnice swojego warsztatu. Zapewne nie wszystkie, ale z tych filmów można nauczyć się naprawdę sporo. Tu nie ma żadnych wątpliwości – malowanie butów dla Dominika to przede wszystkim Pasja, dlatego warto się przyglądać jak się rozwinie. Biorąc pod uwagę fakt, że to jeden z tych customizerów, którzy starają się realizować tylko unikatowe projekty – mocno polecamy dodanie kanału DOOSTOMZ do ulubionych!

Na razie tylko 2 materiały, ale przeglądając chociażby Instagram DOOSTOMZ przekonacie się, że Dominik nie narzeka na brak zleceń więc można liczyć na kolejne odcinki … a miejmy nadzieję, że całe sezony :)

Malowanie butów - custom Doostomz

Malowanie butów według Lili Cantero

Lili to młoda projektantka z Paragwaju, której misją jest opowiadanie historii poprzez sztukę. Z zawodu księgowa i projektantka mody. W sferze artystycznej jest samoukiem. Specjalizuje się w customizowaniu butów piłkarskich i to właśnie tego typu projekty przyniosły jej największy rozgłos. Malowała już buty dla wielu gwiazd światowej piłki. Wśród znakomitości znaleźli się, między innymi Leo Messi czy Carles Puyol. O jej pracach wspominały takie media jak: CNN, Fox Sports, The New York Times, USA Today czy Univision.

Również z takich filmów można wyciągnąć coś dla siebie, dlatego warto obserwować aktywność Lili Cantero. Artystka jako jedna z pierwszych zaczęła robić customy farbami TARRAGO Sneakers Paint i do dziś jest im wierna. Dzięki temu możemy poznać szerokie spektrum możliwości hiszpańskich akryli.

Malowanie butów piłkarskich - Custom korków

Malowanie butów według siebie

Dziś przedstawiliśmy dwie różne artystyczne dusze, które w swojej narracji posługują się nie tylko zdjęciami i słowem pisanym. Wzbogacają swój przekaz filmami, które na pewno są wartością dodaną dla odbiorców i nauką dla początkujących. To bardzo atrakcyjna forma, którą postaramy się promować częściej. Najważniejsze jednak, by odnaleźć swój styl i swoją drogę. Miejsca starczy dla wszystkich, bo sztuka jest pojęciem, którego nie da się wypełnić. Życzymy Wam zatem wypracowania własnego, charakterystycznego stylu i oryginalnych projektów, którymi zachwyci się świat!

Malowanie butów według Doostomz
Jeden z wielu customów by Doostomz

Nowe, dużo lepsze ceny farb TARRAGO

Przy tej okazji przypominamy, że TARRAGO systematycznie wypuszcza nowe kolory swoich farb do customizacji.

Wdrożono również nową strategię cenową, by wejść w rynek jeszcze mocniej. Dzięki temu od niedawna ceny farb TARRAGO Sneakers Paint są dużo niższe (25-45%).

Przypominamy również o poradniku dla początkujących customizerów, bo zawiera on odpowiedzi na mnóstwo pytań, które się systematycznie powtarzają.

Farby do customizacji

Zostań w domu

Czas zarazy (ten nieszczęsny koronawirus), dlatego gorąco polecamy spróbować swoich sił w domowym zaciszu. Nie każdy custom musi być wielkim i pracochłonnym dziełem. Proste projekty robią czasem lepszą robotę niż te bardzo skomplikowane w myśl zasady „less is more”. A jeżeli nie macie ku temu żadnych predyspozycji – gorąco zachęcamy do przedyskutowania swojego pomysłu z wybranym customizerem i zlecenie roboty. Proces współtworzenia potrafi wciągnąć i dostarczyć ogromnych pozytywnych emocji. Satysfakcja gwarantowana. Kontakt do najlepszych customizerów znajdziecie pod wybranymi postami w profilu INSTAGRAM MULTIRENOWACJA.

#zostanwdomu #zostajewdomu #zostajemywdomu #zostanmywdomu

Wasza MULTIRENOWACJA