Farby do customizacji sneakersów oraz odzieży zawsze były u nas dostępne w bardzo szerokim wachlarzu opcji oraz kolorów. Temat niszowy, ale za to bardzo atrakcyjny i ściśle związany z pasją, dlatego też CUSTOM traktujemy w sposób szczególny. Od dziś wybór jest jeszcze ciekawszy, bo w ofercie pojawiają się farby fotochromatyczne, kolor aluminium oraz zjawiskowy TEAL.

Farby do customizacji z efektem fotochromowym

Custom z efektem specjalnym to kolejny level, na który wchodzą farby TARRAGO Sneakers Paint lokując na rynku nową ofertę. Marka z coraz większą mocą podbija serca customizerów, gdyż wyjątkowo szybko reaguje na sugestie oraz sygnały płynące od poszczególnych artystów z całego świata. Również z naszego kraju! Z przyjemnością pośredniczymy w tym procesie i motywujemy producenta do podejmowania nowych wyzwań, bo polscy artyści dziś już nie ustępują cutomizerom z innych krajów więc ich głos musi się liczyć! Fotochromatyczne farby do customizacji to właśnie efekt tego typu konsultacji. Sam efekt fotochromowy polega na odwracalnej zmianie barwy pod wpływem naświetlania. Farba jest bezbarwna, ale pomalowana powierzchnia po kontakcie ze słońcem lub promieniami UV (np. lampa UV) zmienia kolor na dedykowany. Przejście powrotne do poprzedniego koloru powierzchni zachodzi samoistnie po pewnym czasie (5-20 minut).

Fotochromatyczna farba do butow
Tarrago Photochromic Sneakers Paint dostępna w 2 kolorach

Wcześniej tego typu efekty były możliwe do osiągnięcia za pomocą specjalnych dodatków do farb (najczęściej w postaci proszku). Dziś kombinowanie nie jest już potrzebne, bo do dyspozycji mamy gotowy produkt, który daje nieprawdopodobnie wiele możliwości. Efekt WOW gwarantowany!

Zobacz jak działają farby do rękodzieła z efektami specjalnymi

Custom w kolorze felg, czyli „aluminiowa” farba do cuztomizacji, która zrobi wrażenie

Metaliczne kolory farb do customizacji z linii TARRAGO Sneakers Paint były wcześniej dostępne w kolorach: Gold, Pink Gold oraz Antique Silver. Do oferty włączyliśmy właśnie farbę w kolorze ALUMINIUM, bo skoro wybór może być większy to po co ma być mniejszy ;)

Farba custom w kolorze aluminium
TARRAGO Sneakers Metallic Paint #509 Aluminium

Collector Teal #801 – czyli farby do customizacji, na które czekaliście

Wspaniały i bardzo pożądany w świecie customizacji odcień, inspirowany butami NIKE Air Max 1 Atmos Elephant. Kolor, który od zawsze lokowany był w wielu projektach, bo zaiste ma w sobie jakąś magię. Teraz już nie musisz mieszać ze sobą kilku farb, żeby osiągnąć optymalny efekt. Laboratorium pod Barceloną zrobiło to za Ciebie, czego efektem jest absolutnie piękna farba do customizacji – TARRAGO Sneakers Paint Collector #801 Teal.

Nike custom - zielona farba teal
TARRAGO Sneakers Paint Collector #801 Teal

Szeroka paleta kolorów i opcji wśród farb do skór i tekstyliów

Powyżej wskazaliśmy tylko 4 najnowsze kolory farb z linii dedykowanej Senakersom. TARRAGO daje dziś oczywiście dużo większy wybór farb do naturalnych i syntetycznych skór oraz tekstyliów. Poniżej aktualne palety kolorów. Przypominamy, że poszczególne kolory w ramach jednej linii można ze sobą mieszać, by uzyskać kolejne odcienie. Możliwości są praktycznie nieograniczone, bo do osiągnięcia jest niemal każdy kolor.

Sneakers Paint TARRAGO – akrylowe farby do customizacji sneakersów i odzieży

Inne rodzaje farb do personalizacji i renowacji

Więcej informacji o farbach do customizacji

Więcej informacji o farbach i customizacji znajdziedzie w naszych archiwalnych wpisach blogowych, na przykład tu:

Jeżeli natomiast macie konkretne przypadki, problemy, pytania lub rozterki, zapraszamy do kontaktu mailowego z naszym supportem, który każdego dnia wspiera w takich sytuacjach.

Miłego malowania i zjawiskowych projektów życzy
Wasza MULTIRENOWACJA