Przy odrobinie chęci po jednym szkoleniu będziesz w stanie personalizować odzież i buty ponieważ w praktyce przyswojenie podstaw następuje w sposób błyskawiczny. Warsztaty artystyczne to idealny sposób na szybki start dla początkujących Customizerów. Zobacz jak było w Katowicach!

Farby akrylowe do personalizacji (prawie) wszystkiego

Wysokiej jakości farby akrylowe możesz stosować do malowania skór, jeansu, bawełny i innych tkanin. Dzięki temu po szkoleniu otwierasz sobie bardzo szeroki horyzont możliwości. Wszak za pomocą tego samego arsenału preparatów, pędzli i pędzelków możesz personalizować buty, jeansowe i skórzane kurtki, bawełniane bluzy i T-shirty, torebki, portfele oraz różne akcesoria. Nie każdy ma świadomość, ale przy pomocy tych samych akryli możesz customizować również plastik, czyli malowanie pada, myszki czy klawiatury również jest możliwe. Warto? Pytanie retoryczne!

Warsztaty artystyczne z ręcznego malowania ubrań, kurtek, jeansu, odzieży

Warsztaty artystyczne – pomysł na prezent

Jeżeli nie czujesz się najlepiej z pędzlem w dłoni, ale znasz kogoś kto uwielbia pracę z farbami, zatrzymaj się na chwilę i pomyśl. Jeżeli szukasz dla kogoś takiego prezentu, trudno lepiej trafić. Możesz oczywiście postawić na zestaw farb i pędzli dla początkujących Customizerów. Ale szkolenie z customizacji ubrań będzie na pewno prawdziwą gratką. Dla wielu uczestniczek i uczestników to nie tylko możliwość nabycia nowych umiejętności i samorozwój, ale również czas nawiązywania nowych kontaktów, znajomości, a nawet przyjaźni. Przyjemnie spędzony dzień w dobrym towarzystwie, nauka i zabawa w jednym. Lepiej być nie może!

Jak ręcznie malować ubrania, kurtki, jeans, buty - szkolenia, warsztaty artystyczne.

Jak było na szkoleniu w Katowicach

O cyklu szkoleń prowadzonych przez Monikę Jurasik wspominaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów. Odbywają się w różnych miastach, po zebraniu grupy chętnych. Napisać, że feedback po szkoleniach jest entuzjastyczny to nie napisać nic. Docierają do nas bardzo dobre opinie, więc z przyjemnością polecamy i zachęcamy. W artykule szeroka fotorelacja + Video z ostatniej imprezy w Katowicach.

Ręcznie malowana kurtka na szkoleniu, warsztatach artystycznych. Farby do odzieży.

Warsztaty artystyczne – napisy końcowe

Organizacja szkoleń z zakresu malowania ubrań to nie tylko farby, pędzle, akcesoria i wiedza. Organizacja takiego przedsięwzięcia to zaangażowanie na wielu płaszczyznach, włączając w to transport, zdjęcia, miejsce, czy wystrój. A to tylko część spraw, o które należy zadbać. Do tego, jakże ważna jest atmosfera warsztatów, a to z kolei zależy w dużej mierze od samych uczestniczek i uczestników. Prezentujemy zatem również bohaterki tego odcinka :)

Szkolenie prowadziła: @custombymj
Miejsce: @departamentstore
Kwiaty: @kwiat_sie_kreci
Fotograf: @martynawagnerfoto
Słodycze: @tortowe.ciocho

Szkolenia dla kobiet z personalizacji odzieży. Malowanie, customizacja.
Ręcznie robione ubrania, Ręcznie malowana odzież. Szkolenia, warsztaty.

Instagramy uczestniczek:
@misiemisi
@mrsfanaberia
@kamilajakobik.foto
@hania_zyczkowska / @zmalowana.szafa
@czocherxd
@yanoskyy
@j.dark_01
@paulinachybiorz
@owieczkowo
@isobellitta
@mylittlebigtravel

Doskonała organizacja, piękna ekipa, świetna robota! Do następnego!

Wasza MULTIRENOWACJA