Trochę szkoleń i warsztatów z personalizacji ubrań, butów i akcesoriów za nami, ale jeszcze wiele przed nami. Jeżeli nie wiesz, jak zacząć zabawę z farbami akrylowymi do customizacji, to może być doskonały start. Malowanie skórzanych kurtek to temat bardzo ciekawy i atrakcyjny. Szkolenia w zakresie malowania kurtek z ekoskóry systematycznie prowadzi Monika Jurasik. Z przyjemnością oddajemy ten artykuł do jej dyspozycji.

Wrocław i malowanie skórzanych kurtek

Zobacz jak wyglądały ostatnie warsztaty we Wrocławiu i w jakich miastach niedługo się pojawię! Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawiło się 15 dziewczyn – na każdą z uczestniczek czekały personalizowane, kaligrafowane przeze mnie boxy, a w nich wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z malowaniem. Na event przyjechały osoby z całej Polski – zarówno doświadczone w malowaniu jak i trzymające pędzel pierwszy raz od podstawówki. Prace, które udało się im stworzyć są na naprawdę wysokim poziomie… Przysięgam, nikt nie był podstawiony, po prostu wszyscy bez wyjątku zdolni i podatni na wiedzę ;)

Malowanie skórzanych kurtek farbami akrylowymi tarrago
Każdy z kursantów otrzymuje swój zestaw

Malowanie skórzanych kurtek dla każdego

Poziom na warsztatach dobierałam indywidualnie, już na miejscu, bazując na doświadczeniu uczestniczek i tym, co każdą z nich tak naprawdę interesuje. Niektóre z osób przyszły po konkretną wiedzę i miały gotowy zestaw pytań, inne po prostu spróbować czegoś nowego i dobrze się bawić. Dla obu grup jest u mnie miejsce!

Warsztaty dla kobiet i dziewczyn z artystycznej customizacji ubrań
Maluj ubrania i baw się dobrze

Indywidualne podejście

W taki sam sposób tworzyłam wzór dla każdego z uczestników jak i dobierałam poziom wiedzy podczas trwania warsztatów. Ideą mojej działalności jest 100% personalizacji – dlatego pracujemy w kameralnych grupach na stworzonych tylko dla Was wzorach, aby każdy z Was miał przez te kilka godzin możliwość zadawania pytań, uczenia się technik i testowania polecanych przeze mnie produktów.

Malowanie ubrań - warsztaty, szkolenia, nauka customizacji odzieży.
Każdy projekt to osobna historia

Know How w Rękodziele

Odpowiadając z góry na pytanie – tak, przyszli i obecni z „branży” są bardzo mile widziani na moich wydarzeniach. Wiedza, którą przekazuje nie jest ukryta – to nic innego jak moje zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie. W prowadzeniu własnej działalności nie ma drogi na skróty i na pewno będziesz musiał/a przetrzeć swoją ścieżkę – warsztaty nie dadzą Ci gotowego biznesplanu i sposobu na sukces oraz dochodowy biznes. Moje metody nie muszą wcale okazać się idealnymi dla Ciebie, natomiast, jeśli jest szansa skorzystać z czyjegoś know-how choć w małym skrawku – zawsze warto, zwłaszcza jeśli czujesz, że coś Cię blokuje przed rozpoczęciem. Może jest to brak informacji, a może ich natłok? A może nie chcesz wydawać majątku na profesjonalne produkty, bo nie wiesz czy złapiesz zajawkę?

Artystyczne malowanie ubrań na szkoleniu, warsztatach dla kobiet - rękodzieło
To może być początek czegoś wielkiego :)

Personalizacja ubrań krok po kroku

Warsztaty to tylko narzędzie, które pozwoli Ci wykonać ten pierwszy krok. Czy to krok w kierunku założenia podobnej działalności czy własnego rozwoju. Ale do rzeczy – jak było w tym Wrocku? ;) Warsztaty rozpoczęłam od krótkiej teorii – malowanie po ubraniach to nie jest ogromna filozofia, ale zaczynając na pewno masz masę pytań i wątpliwości.

Szkolenie z customizacji i personalizacji ubrań. Warsztaty rękodzieło.
Wprowadzenie

Malowanie skórzanych kurtek w ogniu pytań

Jak przygotować materiał i czym? Specyfików jest w końcu sporo. Kiedy „zwykły” cleaner a kiedy coś silniejszego? Jak przenieść wzór na kurtkę? Czym zrobić szkic, aby był zmywalny, gdyby coś poszło nie tak? Czy robić podkład i jakim kolorem? Ile warstw farby nakładać? Jak i czym zabezpieczyć kurtkę? Ile odczekać? Jak czyścić? (…) Te pytania powtarzają się u mnie najczęściej w prywatnych wiadomościach – stąd powstał format warsztatów. Przeprowadzę Cię przez podstawy i trochę trudniejsze zagadnienia, nauczę Cię wszystkiego, co tylko uda mi się zmieścić w tym krótkim czasie spędzonym razem. Wyjdziesz z ogromem wiedzy, nową kurtką i fajnymi wspomnieniami. No i może z lekko wirującym światem wokół, jak bąbelki uderzą Ci do głowy ;)

FAQ - malowanie ubrań, customizacja kurtki, personalizacja skórzanej kurtki
Kto pyta, nie błądzi

Wartość dodana

Warsztaty, które organizuję to nie tylko sama wiedza i malowanie. Chcę, aby każdy z moich eventów był pełnym kreatywności miejscem, w którym możesz nie tylko uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, poprawić błędy, nauczyć się nowych technik lub podszkolić już te zdobyte i podejrzeć moją pracę – jest tu także miejsce na inspirację, poduczenie fotografii mobilnej i integrację ze mną oraz pozostałymi uczestnikami.

Malowanie ubrań - szkolenia, warsztaty, integracja, event.
Nie tylko malowanie

Malowanie skórzanych kurtek przez cały dzień

Najkrótszą część warsztatów zajmuje teoria (ok. 30 minut), następnie malujemy przez prawie 6h i kończymy 1,5 h sesją zdjęciową w Waszych nowych kurtkach (popijając proseczko i jedząc kalorie, które spaliliśmy głowiąc się jak cieniować malunek na kurtce ;) Na warsztatach mamy zbudowaną ściankę do zdjęć i piękne oświetlenie. Każdy event jest inny estetycznie – Wrocław był w loftowym stylu, teraz czas na B&W Katowice i pastelową, wiosenną Warszawkę! Będzie pięknie!

Artystyczne szkolenia i warsztaty dla kobiet - rękodzieło, malowanie ubrań
Nie tylko farby i pędzelki

Za co płacisz

W cenę warsztatów we Wrocławiu wchodziła:

Ręcznie malowane kurtki - warsztaty z malowania ubrań, farby akrylowe.
Swój pierwszy projekt warto zachować na pamiątkę

Kiedy i gdzie kolejne szkolenia?

Najbliższe miasta to:

Niedługo pojawi się ponownie Wrocław (malowanie po jeansie), a także Poznań i Kraków. Jeśli chcesz się zapisać – wpadnij na mój Instagram lub na stronę monikajurasik.com zakładka WARSZTATY.

Farby do malowania ubrań, sneakersów i butów. Szkolenie z rękodzieła.
Dobre farby to absolutna podstawa

Malowanie skórzanych kurtek w oku kamery

Poza wiedzą, dobrą zabawą, nowymi kontaktami, pierwszym zmalowanym projektem … pozostają jeszcze pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Wiedzę wykorzystasz, dobrze bawić się warto, nowe kontakty zaprocentują, swój pierwszy projekt zachowaj ponieważ kiedy będziesz już na szczycie może być bezcenny. Już wiesz dlaczego malowanie skórzanych kurtek to nie są zwykłe warsztaty. Zobacz relację z ostatniego spotkania we Wrocławiu:

Farby akrylowe do ubrań i butów dają wiele możliwości. Dzięki nim możesz malować nie tylko na ekoskórach. Możesz wykorzystywać je również w customizacji skór naturalnych, jeansu oraz różnego rodzaju tkanin. Przy wykorzystaniu odpowiednich technik i dodatków możesz malować nawet plastikowe akcesoria, np. myszki czy pady do konsol. Zobacz szeroką fotorelację ze szkolenia i zastanów się na ile różnych sposobów możesz nabyte umiejętności spożytkować.

Malowanie kurtek skórzanych na warsztatach Moniki to solidna podstawa na wystartowanie z własną artystyczną działalnością w zakresie customizacji ubrań. Pamiętaj jednak, że to ostatecznie od Ciebie zależy, co z nabytą wiedzą i własnym potencjałem zrobisz!

Chwal się efektami

Malowanie do szafy nie ma większego sensu. Personalizuj zatem ubrania i koniecznie chwal się efektami, nawet jeżeli nie są doskonałe. To daje dużo radości i pozwala obserwować własne postępy. Poza tym Twój INSTAGRAM staje się galerią oraz oknem wystawowym Twojego sklepu. Przygotuj się, ponieważ zlecenia od znajomych i nieznajomych potrafią zaskoczyć skalą!

Szkolenia absolutnie dla każdego, kto ma ochotę spróbować. Oczywiście, że ludzie mający doświadczenie w pracy z pędzelkami potrafią od razu w trakcie szkolenia wykreować arcydzieło. Ale nawet prosty projekt może zrobić furorę. Tu kluczowy jest zawsze pomysł!

Malowanie skórzanych kurtek to nie tylko standardowe kolory. Możesz stosować oczywiście również farby z efektami specjalnymi, np. akrylowe farby metaliczne, neonowe, glow in the dark … i wiele innych. Możliwości są nieograniczone.

Ucz się, maluj, baw się customizacją ubrań tworząc własne unikalne projekty i zarabiaj w ten sposób pieniądze. Przyjemnie z pożytecznym? Jak najbardziej! Do zobaczenia na kolejnych artystycznych warsztatach!

Wasza MULTIRENOWACJA