Customizacja jeansowej katany? Ręcznie malowana skórzana kurtka? Personalizowana koszulka, torebka, czapka, czy portfel? A może wolisz odmienić swoje buty? To wszystko z wysokiej jakości farbami nie jest problemem. Natomiast dużo szybciej wejdziesz w świat malowania na ubraniach uczestnicząc w warsztatach. Rękodzieło w praktyce? Naprawdę warto rozważyć tę opcję ponieważ teoria to fundament, ale dopiero praktyka czyni Mistrza!

Jeżeli zaczynasz malować ubrania, zacznij od teorii

Rękodzieło w kontekście odzieży to przede wszystkim praca z wysokiej jakości farbami akrylowymi i odpowiednimi dodatkami. Początki bywają trudne ponieważ tak to działa w każdej sferze życia. Póki na drodze praktyki nie popełnisz kilku błędów i nie złapiesz doświadczenia, czasem może coś nie wyjść. Wystarczy jednak przez to przejść, by z czasem zorientować się, że rękodzieło na ubraniach możesz realizować z wielką przyjemnością. Zawsze zaczynaj od teorii, by następnie płynnie przejść do praktyki. Kompendium wiedzy w zakresie Customizacji jeansu, tkanin i skór znajdziesz w naszych artykułach, na przykład tu:

Zacznij od podstaw

Rękodzieło – od teorii do praktyki

Po przerobieniu teorii w zakresie customizacji ubrań możesz oczywiście nabierać praktyki ucząc się na własnych błędach. Ale po co? Jest droga na skróty, czyli nauka na błędach cudzych. Słowo klucz? Warsztaty z Customizacji! Na praktycznym kursie z malowania odzieży masz szansę w krótkim czasie nauczyć się tego wszystkiego, na co normalnie musiałbyś poświęcić dużo więcej. Doświadczony Customizer popełnił już wszystkie błędy i zweryfikował wszystkie sposoby. Jeżeli ma ochotę się tym dzielić, Ty możesz to wykorzystać i pójść na skróty. Od swojej strony gorąco zachęcamy ponieważ wiemy, że absolwentki i absolwenci kursów wychodzą z nich bardzo zadowoleni. A skoro tak, z chęcią takie inicjatywy wspieramy. W gościnnym wpisie zachęca do udziału w swoich warsztatach z rękodzieła – Klaudia Kroczek!

Rękodzieło krok po kroku - warsztaty z malowania odzieży, ubrań, jeansu, skór.
Rękodzieło krok po kroku

Uzyskaj dostęp do Know-How doświadczonego Customizera

Udział w warsztatach to niezaprzeczalnie najlepsze źródło wiedzy, korzystamy wtedy z całego know-how nauczyciela, mamy nieograniczoną możliwość zadawania pytań a także fachowe oko może wychwycić wszystkie Twoje niedociągnięcia i podpowiedzieć jak ich unikać. Brzmi nieźle? Prawda! Jestem Klaudia, prowadzę swoją markę zmalovane custom i zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty, na których przekazuję całą swoją zdobytą wiedzę o malowaniu na ubraniach, jak poruszać się w mediach społecznościowych i gdzie szukać pierwszych klientów.

Personalizacja kurtki krok po kroku

Warsztaty rozpoczynamy teorią. Opowiem jakie farby i jakie media sprawdzają się przy danej tkaninie. Pokażę jak przenosić wzór na ubranie oraz jak zabezpieczyć na nim malunek. Następnie przechodzimy do praktyki, czyli malowania! Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy abyś mógł cieszyć się niepowtarzalną kurtką wykonaną samodzielnie.
Rękodzieło na jeansie, czyli maluj kurtki i ubrania specjalnymi farbami akrylowymi do odzieży.
Warsztaty z Customizacji odbywają się w małych grupach więc indywidualne podejście gwarantowane

Rękodzieło, więc JAKOŚĆ MA ZNACZENIE

Zapewniam wszelkie farby najlepszej jakości, pędzle, ołówki i pomocniki. Na warsztatach również będzie czekał na Ciebie słodki poczęstunek i rabat na swoje pierwsze zamówienie w multirenowacji. Na warsztaty zabieramy swoją kurtkę.
Personalizacja skórzanej kurtki - custom  z kotem. Malowanie odzieży farbami akrylowymi.
Na jeansie możesz namalować wszystko, ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Gdzie odbędą się najbliższe kursy z personalizacji ubrań

Warsztaty trwają 4h (10:00-14:00)

Widzimy się:
26.02.2022 – Katowice
19.03.2022 – Kraków
09.04.2022 – Łódź
10.04.2022 – Warszawa

Obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie, tam będę aktualizować terminy i dawać znać gdzie jeszcze zawitam. To co, widzimy się?
Zobacz film z ostatnich warsztatów prowadzonych przez Klaudię

Rękodzieło – pasja, hobby, a może biznes?

Miej świadomość, że kursy skupiają się na malowaniu ubrań, ale właściwie w analogiczny sposób maluje się buty. Także zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać na wiele sposobów. Rękodzieło na butach to wyzwanie? Na pewno, ale po warsztatach dużo mniejsze. Malować ubrania i sneakersy każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale póki czerpie z tego przyjemność to wszystko w jak najlepszym porządku. Jedni pałają się rękodziełem dla siebie i swoich bliskich, inni dla zasięgów i pięknych zdjęć na instagramie, jeszcze inni traktują to jako zwykłe hobby, Ale wielu prowadzi również doskonały rękodzielniczy biznes! Jednak najczęściej poszczególne motywacje się łączą i przenikają, stając się wartością dodaną na wielu płaszczyznach. Nie zastanawiaj się zatem długo, czy zacząć. Wystarczy zrobić pierwszy krok. Zacznij malować, żyj kolorowo, baw się dobrze!

Kursy z malowania ubrań, odzieży, jeansowych i skórzanych kurtek. Szkolenia i warsztaty Custom.
Podstawowych kolorów zużywasz więcej? Postaw na większe opakowania!

Rękodzieło to nie tylko unikalność, ale i jakość

Ręcznie malowane ubrania, buty i akcesoria to zawsze przedmioty jedyne w sowim rodzaju. Niepowtarzalne, niezwykłe tworzone z pasją oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Pewnie dlatego Twoi odbiorcy będą jeszcze chętniej zlecać robotę w okresach przedświątecznych. Wszak trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, niż stworzona na zamówienie jeansowa kurtka (lub para butów). Prezent oparty na indywidualnym projekcie skrojonym na miarę. Taki projekt może zawierać wszystko, co dla obdarowanego ma znaczenie. Właśnie dlatego nie powinieneś uciekać w półśrodki i tanie zamienniki, lecz stawiać zawsze na najlepsze farby, finishery, dodatki i akcesoria do customizacji. Tego nie musisz uczyć się na szkoleniach. To wiesz już teraz i tu nie ma żadnych wątpliwości – JAKOŚĆ MA ZNACZENIE!

Wasza MULTIRENOWACJA