Warsaw Sneaker Market
13.06.2015 w PinUp Studio na Nowogrodzkiej 84/86 w samym centrum Warszawy odbędzie się kolejna niesamowita impreza dla miłośników Kicksów, w której bierzemy udział! Oprócz prywatnych stoisk na miejscu znajdziecie najważniejsze sklepy z butami oraz wyselekcjonowane marki streetfashion i akcesoria. To, czego z pewnością nie zabraknie na WSM Vol. 3, to rozrywka. Organizatorzy nie zamierzają robić kolejnego wydarzenia, z którego ludzie wychodzą po 30 minutach. Oczekujcie ciekawych atrakcji oraz przepysznego jedzenia – wszystko po to, abyśmy mogli spędzić razem cały dzień. Wydarzenie jest darmowe dla odwiedzających po wcześniejszej rejestracji. Jeśli się nie zarejestrujesz, na miejscu zapłacisz symboliczne 5 zł. Wieczorem odbędzie się afterparty.

!!!Warsaw_sneaker_market

#TarragoForKicks od Wujka
Multirenowacja.pl na imprezie będzie obecna na stoisku, które pod swoje skrzydła wziął Wujek Rada Customs z ekipą! Customy, malowanie i renowacje Kicksów to specjalność zakładu Wujka i można liczyć na to, że z kilkoma tajnikami warsztatu będzie można zapoznać się na miejscu. Wujek Rada korzysta oczywiście z produktów marki Angelus i Tarrago dostępnych w naszym sklepie. Jak zawsze mamy dla Was górę prezentów … szukajcie nas :)

wujek_rada_customs_tarrago

Tarrago Nano Protector
Hydrofobowa, plamoodporna ochrona dla niemal wszystkich Kicksów z Twojej kolekcji. Do zamszu, nubuku, tekstyliów, skór gładkich … unikamy jedynie skór lakierowanych. Absolutna podstawa dla każdego miłośnika butów i nie tylko. Ten produkt znajdziecie w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, a na Warsaw Sneaker Market będzie szansa go przetestować, do czego gorąco zachęcamy! Testowany był już miliony razy, ale to naprawdę świetna zabawa, granicząca z magią :)

PRAWDOPODOBNIE NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJBARDZIEJ UNIWERSALNY PREPARAT NA RYNKU. MNOGOŚĆ ZASTOSOWAŃ SPRAWIA, ŻE PRZYDA SIĘ PRAKTYCZNIE KAŻDEMU I WSZĘDZIE – W DOMU, W HOTELU, W SAMOCHODZIE, W SKLEPIE, W RESTAURACJI, W GÓRACH, NAD MORZEM, W LESIE, W MIEŚCIE …

FIRMA TARRAGO W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIELU KONKURENCYJNYCH FIRM PRZEPROWADZIŁA BADANIA POTWIERDZAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO PREPARATU DLA DRÓG ODDECHOWYCH.

TARRAGO – NANO PROTECTOR to innowacyjna formuła stworzona dla optymalnej ochrony niemal każdego rodzaju skór (zamsz, nubuk, skóry licowe, gładkie, olejowane, natłuszczone) i każdego rodzaju tekstyliów – nawet tych najbardziej zaawansowanych technologicznie. Ochrona oparta na rewolucyjnej Nano technologii. Podczas stosowania Nano Protektora pojedyncze włókna są pokrywane przez niewidoczne, mikroskopijne NANO cząsteczki (grubość kilku nanometrów). Powłoka stanowi ochronę przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wilgocią. Dzięki temu woda i brud nie przylegają do włókien. Suchy brud nie przylega do powierzchni, a mokry nie zostaje wchłaniany przez włókna. Zamiast plam, pojawiają się krople, które nie wsiąkają w materiał – jest to tzw. “lotus effect”. Dzięki temu, że zabrudzenia nie dostają się do wewnątrz, ale pozostają na powierzchni, łatwo je usunąć polewając powierzchnię po prostu wodą.  Nano protector nie ogranicza cyrkulacji powietrza, nie wpływa na „oddychanie” pokrytych środkiem skór i materiałów. Dodatkowym atutem jest odporność preparatu na promieniowanie UV. Nano Protector Tarrago nie zmienia koloru impregnowanych skór i materiałów, nie zmienia również ich właściwości (elastyczności, miękkości i oddychalności).

Rewelacyjne zabezpieczenie przed wilgocią oraz tworzeniem się plam. Zabezpiecza przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami z kawy, sosów, soków, tłuszczach, błota pośniegowego, soli sypanej na ulice …

Z powierzchni pokrytych NANO PROTECTOREM zabrudzenia w skroplonej postaci usuniesz w łatwy i szybki sposób, gdyż dzięki zastosowanej technologii brud i tłuszcz nie wnika w strukturę skóry, ani materiałów tekstylnych.

Doskonały do wszystkich rodzajów skór – do zamszu, nubuku, skór naturalnych gładkich, licowych, skór syntetycznych, eco-skór, skór sztucznych oraz wszystkich materiałów tekstylnych (bawełna, wełna, polar, płótno …) – również z HIGH-TECH elementami – GORE TEX, ALL-TEX.

tarrago_nano_protector_01

tarrago_nano_protector_02

tarrago_nano_protector_03

tarrago_sneakers_02

Tarrago Shoe Care
Ale Tarrago to nie tylko Nano Protector! To cała linia produktów, dzięki której wyczyścisz, odnowisz i zadbasz o swoje buty! Doskonałe, uniwersalne i skuteczne cleanery, które możesz stosować do niemal każdego rodzaju materiałów i skór, co sprawia, że kupując jeden produkt nie musisz się martwić tym, z jakiego rodzaju skór czy materiałów zostały uszyte Twoje ulubione buty. Warto zwrócić uwagę na Tarrago Shampoo i Universal Cleaner. Marka oferuje również doskonałe produkty do łatwej renowacji zamszu oraz nubuku – Tarrago Suede Renovator, Tarrago Suede Nano RenovatorTarrago Suede Nubuck Color … i wiele, wiele innych doskonałej jakości środków, dzięki którym Twoje Kicksy przetrwają wiele sezonów!

tarrago_kicks_01

tarrago_kicks_02

tarrago_kicks_03

tarrago_kicks_04

tarrago_sneakers_03

Customy i renowacje
To co pozwala na najbardziej spektakularne realizacje, w czym lubują się Kicksoholicy to oczywiście dobrej klasy customy i renowacje. One natomiast możliwe są dzięki najlepszym na rynku farbom i lakierom do skór. To wszystko zobaczycie na imprezie!

farby_do_skor_angelus_tarrago_001

Sklepy sportowe
Wszystkie prezentowane środki (a nawet znacznie więcej) dostępne w sklepie on-line multirenowacja.pl oraz w najlepszych sklepach z Kicksami na terenie całego kraju! Nano Protector robi sobie czasem selfie w takich sklepach i magazynach ;)

tarrago_sklepy_sportowe_00

Konkurs – 75 lat TARRAGO!
Jeżeli będziesz miał pomysł na grafikę lub plakat na 75-lecie marki TARRAGO (niekoniecznie związany z kicksami) podeślij projekt do nas lub opublikuj w komentarzach. Liczy się pomysł i emocje. Dla najlepszych projektów „Atrakcyjne Nagrody Niespodzianki”, a jeżeli któryś z projektów przypadnie do gustu Prezesowi, nagroda niespodzianka będzie „Bardzo Atrakcyjna” :) Projekty można zgłaszać do 30.06.2015.

tarrago_75

Edit 01.07.2015:
Dziękujemy za nadesłane i udostępnione projekty. Zwyciężył Pan Andrzej P. za:

tarrago1Nagroda zostanie dostarczona drogą e-mailową.