Streetwear ma się dobrze, a armia SneakerHeadów rośnie szybciej niż kurs Bitcoina w ostatnim czasie! Po pierwszym zauroczeniu najpopularniejszymi modelami Kicksów w naturalny sposób przychodzi nieodparta chęć posiadania w kolekcji czegoś wyjątkowego i bardzo limitowanego. Zaczynają się poszukiwania i próby pozyskania par z jakąś historią lub kolaboracji wydawanych w ograniczonej liczbie, których pozyskanie zagwarantuje nam mnóstwo satysfakcji. Jednak nie ma nic lepszego niż własny projekt przeniesiony na ulubione buty przez profesjonalistów! Dobry CUSTOM, którego efektem są nie buty limitowane, ale jedyne! Para, która może symbolizować naszą osobistą historię lub to, co sami zechcemy w niej zobaczyć – ważne daty, miasto rodzinne, ulubiony klub, ulubiony napój, ulubiony film, serial czy grę … możliwości są nieograniczone.

Brak zdolności plastycznych lub konkretnych pomysłów? W ogóle się tym nie przejmuj! Dobry Customizer na bazie skrawka informacji, albo Cię zainspiruje i poprowadzi za rączkę, by wspólnie dotrzeć do celu, albo przedstawi kilka alternatyw i projektów, z których sam wybierzesz optymalny! To niesamowite, jak ktoś z wiedzą i doświadczeniem otwiera oczy amatora na ogromny wachlarz możliwości, pozostawiając oczywiście proces decyzyjny po stronie zleceniodawcy. Czasem wystarczy skrawek informacji, by powstał naprawdę wyjątkowy projekt! Zobaczmy co w ostatnim czasie wyczarowali czołowi polscy Customizerzy, których zaopatrujemy w farby i środki do renowacji Kicksów!

 

CUSTOM Adidas SpiderYeezy by Obuwnik

Realizacja wyjątkowa, bo przygotowana specjalnie na aukcję charytatywną, która jeszcze trwa! Serdecznie zapraszamy do udziału! Dochód ze sprzedaży butów zostanie przekazany na fundację Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość”.

Zobacz jak rodził się ten projekt:

 

Adidas Originals NMD XR1 Metallica CUSTOM by Obuwnik

Wycięliśmy klatki, na pozostałych plastikach zrobiliśmy nowe dziurki, w które wbiliśmy metalowe oczka i przepletliśmy skórzane rzemyki. Na języki nałożyliśmy gitarowe kostki, na które nanieśliśmy krzyże Iron Cross z gitary Jamesa Hetfielda. Klimat!

 

Air Jordan 1 All White Champion CUSTOM by Sneaker Boyz

Projekt realizowany we współpracy z siecią sklepów Sneakers by Distance, w których stacjonarnie znajdziecie szeroką ofertę środków TARRAGO!

Baza:

Po robocie:

 

Puma Rick and Morty CUSTOM by Sneaker Boyz

Seriale Netflix to stały element customowych inspiracji. Tym razem bohaterowie popularnej kreskówki!

 

New Balance x Sneakers by Distance Warsaw CUSTOM by EMBRO

Realizacja powstała w wyniku wielostronnej współpracy! Efekty oceńcie sami! Historię tego CUSTOMU i więcej fotek znajdziecie na stronie Sneakerstory.pl

https://www.facebook.com/distancepl/videos/2046316748712144/

 

Embro o sobie:

 

To tylko część z bardzo ciekawych projektów, które ujrzały światło dzienne w ostatnim okresie, a jesteśmy pewni, że będzie ich coraz więcej! Cieszymy się, że możemy wspierać takie inicjatywy i dołożyć cegiełkę do tego, by było jeszcze bardziej ciekawie, jeszcze bardziej atrakcyjnie i kolorowo!

TARRAGO Sneakers Paint
Powoli wychodzimy z fazy testów nowych farb, bo czołowi Customizerzy korzystają z nich już systematycznie, co świadczy o tym, że jakość barwników sama broni się na rynku! Farby już zdobyły kilka serc, wybór kolorów jest stale poszerzany i zaczyna się praca nad dodatkami i detalami, by Customizerzy czuli, jak mocno stawia na nich hiszpański producent. Kilka wniosków po feedbacku od polskich Customizerów, którzy zgodzili się przetestować farby TARRAGO Sneakers Paint.

To tylko kilka wybranych opinii. Szerszy wpis planujemy po usystematyzowaniu materiałów, które do nas spływają z różnych stron!

Crash Testy własne
Poniżej mała relacja z eksperymentów własnych, które czasem przeprowadzamy w celach edukacyjnych, szkoleniowych i doradczych.

Na filmie zobrazowano tylko część wykonanej pracy. Nie mamy materiału z malowania midsoli, ale wykonaliśmy zdjęcia po robocie. Zaraz po malowaniu (film) może efekt nie jest jeszcze spektakularny. Natomiast po wyschnięciu prezentuje się to naprawdę dobrze, a wykończenie jest bardzo trwałe! Wykończenie osiągnięte za pomocą farb TARRAGO Sneakers Paint daje ogromne możliwości!

 

Zdjęcie obrazujące wykończenie matowe skonfrontowane z wykończeniem osiągniętym za pomocą lakieru wykończeniowego z połyskiem – TARRAGO Finisher Gloss Maker. Można wszystko! Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

 

Bliźniacza realizacja:

… CDN :)

Oferta dla Profesjonalistów
To farby, z których w szerokim zakresie korzystają profesjonaliści, ale i amatorzy, dla których zabawa w renowacje czy customizacje to czysta zabawa! Natomiast w odpowiedzi na prośby firm i customizerów realizujących wiele zleceń możemy już ujawnić, że na przestrzeni kilku tygodni w ofercie pojawią się większe pojemności, które zaspokoją ich potrzeby!

A to dopiero początek! Laboratoria TARRAGO pracują pełną parą!

Charytatwynie na koniec
Zaczynamy z serca i kończymy z serca! Finał WOŚP za nami, ale aukcje jeszcze trwają! Traf chciał, że Pan Piotr Świątek (Szewc z Łodzi) właśnie powyższymi farbami wymalował uszyte przez siebie glany, które po podpisaniu przez Jurka Owsiaka trafiły na aukcję charytatwyną! Zapraszamy do walki o nie!

P.S.
W sklepie MULTIRENOWACJA.PL jeszcze przez 1 dzień potrwa promocja, o której informuje baner na stronie głównej! Także jeżeli chcesz spróbować swoich sił, coś zmalować, by pomóc potrzebującym lub po prostu zabawić się w customizera, lepsza okazja może się nie powtórzyć.

Zapraszamy serdecznie!