Gotowy na wakacyjną przygodę? Na pewno?
Gwałtowne burze, nawałnice, gradobicia przetaczające się przez Europę niemal każdego roku sprawiają, że nawet latem (a może zwłaszcza latem) nie można być pewnym tego, co nas spotka na szlaku.  Długotrwałe opady utrudniają życie w mieście, a co dopiero podczas trekkingowych wypadów. Weź to pod uwagę i przygotuj swoje buty na najgorsze. Buty i sprzęt powinny być przygotowane na ekstremalne warunki. Nie daj się zaskoczyć i skorzystaj z oferty TARRAGO dostępnej w sklepie on-line multirenowacja.pl.

Revista-Tarrago-PORTADES-1

NANO Technologia
TARRAGO Nano Protector
to flagowy produkt marki, który sprawdza się niemal wszędzie i zawsze. Jego skuteczność i uniwersalność sprawia, że czyste i odporne na wilgoć pozostają zarówno buty sportowe i outdoorowe, jak i odzież oraz sprzęt High-Tech. Produkt można stosować na naturalnych i syntetycznych skórach licowych, zamszu i nubuku oraz wszelkiego rodzaju tekstyliach. Unikać należy jedynie skór lakierowanych i wyjątkowo wrażliwych. Revista-Tarrago-INTERIORS-7A

Skóry olejowane i woskowane + odzież High-Tech
O coraz popularniejsze skóry olejowane i woskowane dbać należy w sposób szczególny. Zwykłe środki im z reguły nie służą. Hydrofobowe parametry tych skór wzmocnić możemy za pomocą środka TARRAGO Oil Nano Protector. Natomiast odzież wykonana z wysokiej klasy technologicznych materiałów (odzież termoaktywna, gore-tex i inne) często nie przepada za zwykłymi detergentami, które mogą osłabić jej parametry. TARRAGO Performance Wash skutecznie czyści, przywraca oryginalne właściwości takich materiałów oraz pozostawia przyjemny zapach.

Revista-Tarrago-INTERIORS-14A

Sneakers, Kicks
Świat sneakersów to niezwykle kolorowa karuzela, ale cały czas biel i czerń odgrywają na tu kluczową rolę. Dlatego też zwrócić uwagę należy na łatwe w użyciu i skuteczne pasty w tych kolorach do butów sportowych, które przywracają naturalny wygląd butom sportowym. TARRAGO Super White i TARRAGO Super Black zregenerują kolor oraz drobne rysy oraz zadrapania. Przy bardzo zaniedbanych butach i poważniejszych uszkodzeniach mogą być potrzebne farby i inne środki, które również znajdziecie w naszej ofercie.

Revista-Tarrago-INTERIORS-21A

Konie & Myśliwi
Piękne sporty i pasje czasem łączą się cennym sprzętem, o który zadbać po prostu trzeba. Paleta tłuszczów płynnych i stałych oraz innych środków do pielęgnacji siodeł, uzd i galanterii skórzanej z naszej oferty usatysfakcjonuje każdego miłośnika koni. Zaopatrujemy stadniny, sklepy dla myśliwych i indywidualnych odbiorców realizujących swoje pasje.

Revista-Tarrago-INTERIORS-28A

Profilaktyka
Lepiej zapobiegać niż leczyć. Czyszczenie i zabezpieczenie butów to dwie podstawowe czynności, które w wielu przypadkach wystarczają, by cieszyć się butami przez wiele sezonów. 2-3 produkty na start w zupełności wystarczą. Cleaner + Szczoteczka + Protector = TARRAGO Trekking Protection Kit = dobry prezent dla każdego outdoorowca. Natomiast TARRAGO Tucan Dubbin Mink Oil to piekielnie dobry środek łączący zalety kilku produktów. Doskonale natłuszcza skórę i odżywia skórę, wybitnie wzmacniając jej właściwości hydrofobowe. Przy tym wszystkim zjawiskowo pachnie! Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy pielęgnacji obuwia typu outdoor, ale również piłkarze i miłośnicy innych sportów korzystają z jego zalet.

Revista-Tarrago-INTERIORS-35A

Pocimy się
Aktywność fizyczna i hektolitry wylanego potu to dla systematycznie trenujących chleb powszedni i nie musi to być powód do zmartwień. Sport daje nieopisaną satysfakcję, dzięki osiąganiu kolejnych celów. Zadbaj o to, by Twoje buty zawsze były świeże, nawet po długotrwałym treningu. TARRAGO Deo Fresh pomaga w zachowaniu świeżości i komfortu w intensywnie użytkowanym obuwiu.

Revista-Tarrago-INTERIORS-42A

Wkładki
Wymiana wkładek potrafi zdziałać cuda. Ważne, by były to produkty wysokiej jakości, biorące pod uwagę anatomię stóp. Paleta wkładek obuwniczych TARRAGO systematycznie się poszerza. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Revista-Tarrago-INTERIORS-49A Revista-Tarrago-INTERIORS-51A

Revista-Tarrago-PORTADES-2

Środki TARRAGO znajdziesz w sklepie on-line multirenowacja.pl oraz w najlepszych sklepach sportowych na terenie kraju. Teraz już na pewno będziesz gotowy na letnie wyprawy, festiwale i wakacyjną przygodę! Ruszaj śmiało!

multirenowacja_hurt_800

Klikalna wersja katalogu:

 

Zapraszamy!