W  dniach  2-4.09.2014  będziemy  obecni z naszą ofertą na Międzynarodowych Targach Poznańskich  w  Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Wydarzenie to odbywa się w ramach Targów Mody Poznań Fashion Fair. Zapraszamy na nasze stoisko zarówno firmy współpracujące oraz zainteresowane nawiązaniem współpracy hurtowej (sklepy obuwnicze, zakłady szewskie, sklepy z galanterią skórzaną, punkty zajmujące się renowacją skór … ) jak i odbiorców indywidualnych, dla których JAKOŚĆ MA ZNACZENIE.

W PAWILONIE 7A, na STOISKU NR 19 prezentować będziemy następujące marki:
SAPHIRAVELTARRAGO LA CORDONNERIE ANGLAISEYANKOHANGER PROJECTEXOXE

logatargi_mody_2014

W Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy:

Targi Mody Poznań to odbywające się dwa razy do roku największe w Polsce wydarzenie dla branży mody o charakterze biznesowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w ich kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej

BTS to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy obuwia, galanterii i odzieży skórzanej, skór, dodatków obuwniczych i kaletniczych oraz maszyn.
Dla producentów i dystrybutorów udział w Targach Mody Poznań jest okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła targów łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Ekspozycji tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.

W PAWILONIE 7A
2014_mapka_7a_bts

Szukajcie podobnego stoiska:

Do zobaczenia :)