Tarrago Shampoo – sucha pianka do czyszczenia skór. Produkt odpowiedni do wszystkich skór gładkich, zamszu, nubuku … ubrań, toreb, obuwia, kurtek, mebli i tapicerek. zdjęcie (29 z 39)Preparat w postaci suchej pianki pozwala na czyszczenie gładkiej skóry i ubrań bez użycia wody. Powoduje, że skóra robi się miękka w dotyku. Nie wpływa na przepuszczalność powietrza. Produkt został przetestowany i jest polecany do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia. Do skóry, skóry syntetycznej, natłuszczonej skóry, zamszu, nubuku, tekstyliów, mikro-fibry, GORE TEX- u, membran HIGH TECH. Odpowiedni do wszystkich skór gładkich, zamszu, nubuku, ubrań, toreb, obuwia, kurtek, mebli i tapicerek.

 Skóry obuwnicze, meblowe, galanteryjne wymagają środków stworzonych z myślą o ich specyfice. Inwestując w dobre buty lub inne skórzane przedmioty kup co najmniej 2 produkty, dzięki którym unikniesz problemów – jeden do bezpiecznego czyszczenia skór, drugi do jej odżywienia i zabezpieczenia.  Jeżeli zaopatrzysz się w dobre jakościowo środki, ich wydajność sprawi, że będą służyły przez kilka sezonów, a uniwersalność pozwoli tymi samymi środkami czyścić i pielęgnować buty, meble i galanterię.

zdjęcie (30 z 39)

Tarrago Shampoo to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów. Z tego też względu można go nabyć w wielu sklepach obuwniczych i zakładach szewskich. Zarówno sprzedawcy jak i szewcy mogą proponować ten produkt niemal do każdej pary butów.  Zwróć uwagę również na równie wszechstronny środek czyszczący do skór i tekstyliów, jakim jest Universal Cleaner Tarrago.