Boże Narodzenie przed nami więc na pewno już kombinujesz, jakie prezenty świąteczne przygotować dla bliskich. Sprawdź co możesz kupić, co zlecić, a co stworzyć samodzielnie przy pomocy naszych niesamowitych farb!

Luksusowe prezenty świąteczne

Ekskluzywne skrzynki, pudełka i zestawy do pielęgnacji butów oraz skór, to pomysł na prezent który oczaruje Twoich bliskich. Szczególną uwagę zwróć na markę SAPHIR MEDAILLE D’OR, która wśród wielu rzemieślników i miłośników obuwia uchodzi za najlepszą na świecie!

Wysokiej jakości prawidła do butów, to kolejna pozycja z górnej półki, którą możesz zaskoczyć nie tylko gentlemana. Takie prezenty świąteczne nie tylko oczarują, ale będą też praktyczną opcją, której obdarowany nie rzuci w kąt.

Szczotki do butów w zestawie zrobią nie mniejsze wrażenie, o ile będą charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania.

Łyżka do butów to może być coś więcej niż zwykłe narzędzie ułatwiające życie przed wyjściem z domu.

Eleganckie, klasyczne skarpety, których nie znajdziesz w sieciówkach to kolejny pomysł na prezent w stylu WOW!

Prezenty świąteczne dla domorosłych i profesjonalnych Artystów

Zestaw farb akrylowych do customizacji butów i ubrań do prezent idealny dla każdego, kto lubi malować. Możesz brać w ciemno, jeżeli myślisz o prezencie dla osób mających jakikolwiek kontakt z pędzelkami, farbami czy barwnikami pod każdą postacią. Nawet jeżeli wcześniej nie interesowały się customizacją. Takie zestawy to super prezenty świąteczne dla kosmetyczki, wizażystki, tatuatora czy grafika. Największą popularnością cieszą się poniższe pozycje:

Kurs customizacji w prezencie dla artystycznej duszy

Przepiękna opcja dla osób „tańczących z pędzlami”, które chciałyby zacząć swoją przygodę z customizacją ubrań, butów i akcesoriów. To z reguły jednodniowe warsztaty artystyczne, na których otrzymasz potężną dawkę praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci na wystartowanie z własnymi projektami już kolejnego dnia! Obecnie cyklicznie takie warsztaty prowadzą:

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu bezpośredniego! Więcej informacji i rekomendacji możesz znaleźć w profilu INSTAGRAM MULTIRENOWACJA.

Warsztaty artystyczne prowadzone przez Monikę Jurasik
Szkolenia prowadzone przez Klaudię Kroczek
Zajęcia artystyczne prowadzone przez Agatę Maliszewską

Sam stwórz ręcznie malowane prezenty świąteczne

Nie musisz być mistrzem, by samodzielnie przygotować ręcznie malowane prezenty dla swoich bliskich. Przy pomocy naszych farb do customizacji butów, akcesoriów i ubrań możesz stworzyć coś unikalnego. I nie, nie musi to być idealne. Wystarczy, że będzie stworzone z sercem. Możesz być pewien, że zostanie docenione. Z dużym prawdopodobieństwem będziesz mógł liczyć na wyjątkowo mocne emocje i chwile ogromnego wzruszenia. Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego w świąteczny wieczór? Wedle własnego pomysłu możesz pomalować, między innymi: sneakersy, jeansową katanę, t-shirt, czapkę, plecak, portfel, pada do konsoli, klawiaturę, myszkę komputerową, czy po prostu świąteczną bombkę. A to tylko kilka przykładów. Kreatywne prezenty świąteczne, to jeden z najlepszych pomysłów na zaskoczenie bliskich.

Zleć malowanie specjalistom

Nie czujesz się na siłach, by przygotować własnoręcznie malowane prezenty świąteczne? Nic straconego! Dostarczamy farby, barwniki, dodatki i akcesoria najlepszym Customizerom i Artystom w Polsce. Zawsze możemy Ci kogoś polecić! Śledź profil INSTAGRAM MULTIRENOWACJA, a poznasz realizacje wielu wspaniałych Artystów. Każdy wybierze coś dla siebie!

Prezenty świąteczne - ręcznie malowane ubrania, buty

Luksusowe buty, skórzane paski, krawaty, poszetki lub szelki

Nadal nie widzisz nic, na co postawiłbyś z pełnym przekonaniem? Sprawdź ofertę sklepu PATINE. Tam znajdziesz ogromny wybór najwyższej jakości butów szytych metodą Goodyear Welted, przepięknych krawatów, poszetek i ekskluzywnych klasycznych szelek do spodni. Czyli zjawiskowe prezenty świąteczne dla mężczyzn, ceniących sobie styl i klasę!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Wasza MULTIRENOWACJA