Posiadając w swojej szafie choćby jeden garnitur, jedną marynarkę, koszulę lub inną część garderoby, która z jakichkolwiek względów jest dla nas ważna, warto zadbać o to, by wisiała ona na odpowiednim wieszaku. Dobry wieszak zapewni dobre trzymanie i optymalne ułożenie odzieży, które nie zdeformuje nawet najdelikatniejszych materiałów. Sprawa pozornie wydaje się banalna, ale słabej jakości wieszaki zrujnowały już nie jedną odzieżową kolekcję.

zdjęcie (22 z 40)

Takie właśnie wieszaki oferuje Hanger Project, które dostępne są w sklepie multirenowacja.plOdpowiednio zaprojektowane wieszaki, zapewniają nawet 5x więcej punktów oparcia, niż zwykłe wieszaki. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o estetykę. Odzież przechowywana na dobrych wieszakach prezentuje się oczywiście zjawiskowo, ale i może być eksploatowane o wiele dłużej.

Wieszaki Hanger Project zostały zaprojektowane tak, że ramiona opadają pod delikatnym kątem, co zapewnia, iż ubranie bezwiednie nie zsunie się z wieszaka.

zdjęcie (23 z 40)

Bardzo ważne jest, aby wieszak był odpowiedniego rozmiaru względem naszych ubrań. Właśnie dlatego wieszaki dostępne są aż w czterech wielkościach. Każdy może znaleźć odpowiedni dla swojej postury wieszak.

Należy uświadomić sobie, iż nasze ubrania więcej czasu spędzają na wieszakach niż na nas samych. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, by były przechowywane w jak najlepszych warunkach i na możliwie najlepszych wieszakach.

O wieszakach Hanger Project :

No More Wire Hangers” Enthusiastic Best Overall by The Wall Street Journal

Dzięki takim wieszakom, nasze ubrania będą cieszyć nas przez długie lata. Poznaj ich jakość.

zdjęcie (27 z 40)