NEWS nr 1 – najfajniejszy
Dziękujemy WSZYSTKIM naszym Klientom, Fanom i Kontrahentom za współpracę i wsparcie oraz sugestie, które pchają nas cały czas do przodu. Na dowód tego, iż wszystko sobie notujemy, analizujemy i to co najcenniejsze wdrażamy – przedstawiamy nową odsłonę naszego sklepu multirenowacja.pl, który powstał na bazie Waszych wskazówek! Mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania :)

baner_multirenowacja

Pozostało kilka detali do dopracowania, ale nie ma już sensu udawać, że nic się nie stało, gdyż szlifować ostateczny kształt sklepu musimy na żywym organizmie. Jesteśmy oczywiście otwarci na dalsze sugestie dotyczące zmian i usprawnień. Czekamy na Wasze maile i komentarze!

News nr 2 – najbardziej oczekiwany
Po prostu BLACK FRIDAY! Cały asortyment do końca weekendu taniej o 20%!

black_friday-02

News nr 3 – naprawdę dobry
Nowa marka w naszej ofercie! Przedstawiamy brytyjską markę DASCO! Pierwsze produkty już do kupienia w multirenowacja.pl. Asortyment będzie stopniowo poszerzany, także zaglądajcie systematycznie!

dasco_big-(19-of-31)

Dunkelman & Son  to rodzinna firma, założona przez Freddiego Dunkelmana w 1946 roku. Firma narodziła się w małym warsztacie w Battersea, gdzie początkowo produkowała kije do hokeja (Freddie był zapalonym graczem, a w 1948 r. reprezentował Anglię na igrzyskach olimpijskich). W 1950 r. firma postawiła pierwszy krok na rynku pielęgnacji obuwia. Ta gałąź produkcji kwitła, podczas gdy Dunkelman opracowywał i patentował nowe produkty. Pod koniec lat pięćdziesiątych środki do pielęgnacji obuwia stały się głównym filarem przedsiębiorstwa.

W 1969 r. Dunkelman & Son postanowili przenieść siedzibę, a wraz z nią również fabrykę i magazyn. Nową lokalizacją zostało Desborough, leżące w hrabstwie Northamptonshire – sercu Anglii, będącym zarazem zagłębiem przemysłu obuwniczego.

dasco_big-(15-of-31)

Dunkelman & Son zdobyli międzynarodowe uznanie i opinię najlepszego brytyjskiego producenta artykułów do pielęgnacji obuwia. Firma wynalazła i opatentowała wiele produktów odnoszących międzynarodowy sukces, między innymi prawidła drewniane, prawidła do cholewek oraz prawidła do rozciągania butów zarówno na długość, jak i na szerokość.

W 1988 r. zostali pierwszą brytyjską firmą, która oferowała dostępny w wielu kolorach krem z aplikatorem do damskiego obuwia, a w 1995 r. jako pierwsi zaprojektowali i wypuścili na rynek Wielkiej Brytanii krem do skóry woskowanej. Kolejną nowość na tym rynku zaprezentowali w 2002 r., wprowadzając do sprzedaży produkty z serii Dasco Kids, przeznaczone do pielęgnacji butów dziecięcych.

dasco_big-(20-of-31)

Dziedzictwo Freddiego – innowacyjność, jakość i poczucie służby – do dziś są dewizą firmy Dunkelman & Son oraz jej marki Dasco®, która dostarcza najwyższej jakości środki do pielęgnacji obuwia już od wielu lat. Produkty Dasco cenione są szczególnie wśród brytyjskich sprzedawców wysokiej klasy obuwia.

Od niedawna DASCO jest obecne w Polsce. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem tej marki, zatem zachęcamy do zakupów zarówno odbiorców indywidualnych, jak i hurtownie, sklepy obuwnicze oraz firmy.

dasco_big-(25-of-31)

Podsumowanie
Nowy sklep, nowa marka, nowe wyzwania, nowa promocja, promocja, promocja … ;)

black_friday-03

Zapraszamy!