MULTIRENOWACJA x ŚWIAT BUTÓW
W świecie butów żyjemy niemal od zawsze, ale dopiero całkiem niedawno nawiązaliśmy ścisłą współpracę z wydawnictwem UNIT, które „Świat Butów” dostarcza branży co miesiąc :)

multirenowacja_swiat_butow_000c

„Świat Butów” to jedyny na polskim rynku miesięcznik, który odpowiada na pytania jakie na co dzień zadają sobie profesjonaliści związani z branżą obuwniczą. Wzory obuwia na kolejne sezony, bieżąca oferta dla sklepów i hurtowni, ważne wydarzenia, targi, oraz tendencje w produkcji i sprzedaży obuwia w kraju i na świecie, zmiany w prawie. Redakcja podejmuje współpracę z: liczącymi się organizacjami branżowymi działającymi w Polsce i środowiskach międzynarodowych, uznanymi ekspertami oraz projektantami. Skuteczne medium w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych.

multirenowacja_swiat_butow_000b

ROZDAJEMY
Z tej okazji rozdamy Wam na początek kilkadziesiąt sztuk miesięcznika, który na pewno zainteresuje miłośników tematu oraz ludzi branży obuwniczo-skórzanej, z którą od lat współpracujemy. Składając zamówienie wystarczy w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA wpisać hasło: ŚWIAT BUTÓW.

Każde zamówienie w ten sposób oznaczone zostanie wzbogacone najnowszym numerem miesięcznika. Oferta ważna do wyczerpania zapasów w myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy” :)

multirenowacja_swiat_butow_000a

Wspieramy Świat Butów i zachęcamy do prenumeraty!
Multirenowacja.pl