multirenowacja.pl to nie sklep, nie firma … to swoista filozofia oparta na pasji, wzajemnym szacunku i ludziach pasujących do tej koncepcji. Poza własną działalnością, chętnie wspieramy ludzi, środowiska oraz projekty, w których pasja jest wartością nadrzędną.

Od kilku dobrych lat aktywnie współpracujemy, między innymi ze Stowarzyszeniem But w Butonierce, będąc członkiem wspierającym tej nietuzinkowej inicjatywy. But w Butonierce to: ciekawi ludzie, pasje, dobre intencje, pozytywne wibracje, wiedza, kontakty, szczytne cele … atmosfera, w której aż chce się angażować.

But w Butonierce BSC to stowarzyszenie, które skupia miłośników klasycznej elegancji. Promujemy nie tylko elegancki wizerunek, lecz także postawę i nastawienie wobec życia – etykietę i savoir vivre.

Wspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia.

Cenimy zarówno kunszt włoskich mistrzów igły, jak i krawców z londyńskiej Savile Row. Podziwiamy niszowe destylarnie szkockiej single malt whisky, dyskutujemy o jakości butów ze starego i nowego świata, ale najbardziej na sercu leży nam odrodzenie świetności polskich rzemieślników, którzy przed laty również słynęli na świecie. Dziś tych wybitnych została garstka. Niektórzy doskonale odnaleźli się w nowych realiach, inni zaś potrzebują w tym wsparcia. Jedni i drudzy zasługują na naszą uwagę.

Nasze stowarzyszenie prowadzi największe w Polsce forum dyskusyjne o klasycznej męskiej elegancji, którego zasoby są do dyspozycji wszystkich. Promujemy eleganckie życie, rozrywki i spędzanie wolnego czasu. Od sportów, rekreacji i hobbies po jedzenie, używki czy gadżety. Tych, którzy lubią cieszyć się życiem na wysokim poziomie, z pożytkiem dla siebie i szacunkiem dla innych, zapraszamy na imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

 

Wraz ze Stowarzyszeniem mieliśmy zaszczyt współorganizować już kilka bardzo ciekawych eventów. Dzięki wszystkim Partnerom Stowarzyszenia, imprezy te mogły nabrać szczególnej formy i rozmachu. Wśród dumnych członków wspierających znaleźć możemy takie marki jak: Krupa & Rzeszutko, Zaremba, Spearside … i oczywiście SAPHIR POLSKA. To jednak tylko wsparcie. Fundamentem są tu wszyscy Członkowie Stowarzyszenia i Forumowicze, dzięki którym projekt się rozwija. W takich okolicznościach i w takim Towarzystwie kończy się biznes, a zaczyna się coś bardziej istotnego … :)

Przyjaciele, dziękujemy za ostatnie 4 lata!

Powspominajmy :)

„Tylko Męska Klasyka” – impreza, która odbyła się w salonie LEXUS Warszawa Żerań
plakat_lexus

Foto by arsen

Foto by Smamaj

Filmowo

 

 

„Wielka Renowacja” – impreza, która odbyła się w Cechu Rzemiosł Skórzanych im. Jana Kilińskiego w Warszawie
plakat_wielka_renowacja_2

 

Foto by multirenowacja.pl

Foto by Jagoda Miszewska

Filmowo

 

„Wielka Impregnacja” – impreza, która odbyła się w lokalu Pies czy Suka Pure Bar w Warszawie

plakat_wielka_impregnacja

 

Relacje / fotorelacje na zaprzyjaźnionych Blogach:
Miler Szyje
SecondHand Dandy
Szarmant

 

Filmowo

 

Przypomnijmy sobie również historię 2 konkursów :)

Konkurs Mirror Shine & Saphir

Zgłoszenia filmowe
http://vimeo.com/82517498

 

Konkurs Saphir & Pielęgnacja obuwia przez duże P

Pamiętajcie, że działalność Stowarzyszenia można wesprzeć kupując But do Butonierki

05

04

Do następnego …