Kolejne pytania, które do nas powracają dotyczą wyposażenia punktu usługowego do renowacji butów, warsztatu czy zakładu szewskiego. Wykorzystując wysokiej jakości pasty do butów, kremy do skór, farby do customizacji i obuwnicze akcesoria możesz to zrobić w sposób bardzo atrakcyjny i zachęcający. Jeżeli posiadasz zakład szewski i masz dylemat, ten artykuł może Ci pomóc!

Zakład Szewski nie tylko naprawia, ale i sprzedaje

Oczywiście, że lokal usługowy nie musi być sterylnie czysty i piękny ponieważ tu kluczem jest zawsze jakość świadczonych usług. Jeżeli jednak, poza naprawami oraz renowacjami, chcesz zarabiać na sprzedaży produktów w swoim zakładzie, warto byś zadbał o ich prezentację. MULTIRENOWACJA, poza hurtowym zaopatrywaniem zakładów szewskich, kaletniczych oraz punktów zajmujących się renowacją obuwia i skór w chemię, dostarcza również ekspozytory i stojaki, które pomagają w atrakcyjnej prezentacji towaru. To prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na zwiększenie sprzedaży i swoich zarobków. Po zrealizowaniu usługi warto zapewnić Klientowi produkt, do systematycznej pielęgnacji. To nie tylko czysty zysk, ale i kompleksowa usługa, która sprawia, że odbiorca czuje się w pełni usatysfakcjonowany. Wszak dobry fachowiec nie tylko naprawia, ale dba również o to, by zbyt szybko się nie zepsuło ponownie! Czy tak obsłużony Klient wróci? Na pewno!

Duże ekspozytory do zakładu szewskiego

Wysokie stojaki mniej-więcej Twojego wzrostu to dobra opcja na przedstawienie w jednym miejscu szerokiej palety barw lub kilku, kilkunastu bądź kilkudziesięciu różnych produktów. Z reguły składane, więc nie stanowią problemów logistycznych.

Zakład szewski - stojaki, ekspozytory na pasty do butów, kremy, wklładki
Przykłady dużych ekspozytorów

Małe stojaki na ladę

Mniejsze ekspozytory z łatwością umieścisz na ladzie, na podeście lub stoliku. Ze względów organizacyjnych dla wielu to optymalna opcja ze względu na ograniczenia metrażowe.

Zakład szewski, pasta do butów, stojaki, ekspozytory, wkładki, kremy
Stojaki naladowe

Własne półki w Zakładzie Szewskim

Ekspozytory i displaye to opcja, a nie konieczność. Świetnie sprawdzą się zarówno w zakładzie szewskim, jak i w małej pracowni kaletniczej, czy na niewielkim warsztacie renowacji oraz customizacji Sneakersów. Jeżeli jednak chcesz i możesz, to półki korespondujące z wystrojem wnętrza będą oczywiście rozwiązaniem optymalnym. Dzięki nim i naszym produktom możesz zbudować wręcz magiczny klimat. Ekspozycja, której ciężko się oprzeć to nieoceniona wartość, którą przecenić naprawdę ciężko.

A jeżeli nie masz miejsca na stojaki

Nasze produkty to oczywiście JAKOŚĆ pod względem skuteczności, składu i receptury, ale same w sobie są tak atrakcyjne również wizualnie, że właściwie nie potrzebują wyszukanych konstrukcji, by prezentować się zachęcająco. Wystarczy, że postawisz je … gdziekolwiek :)

Nawet jeżeli jest to zwykła półka, stół, ława, parapet lub schody – przy odrobinie wyobraźni może być naprawdę pięknie. Ekspozycja nie musi być wyszukana i fikuśna, bo te produkty bronią się same. Wystarczy, że pokażesz je światu!

Masz zakład szewski? Jest szansa na darmowy stojak!

Nie zawsze, ale zdarza się, że mamy możliwość rozdysponować pakiet darmowych ekspozytorów dla odbiorców hurtowych, którzy realizują większe zamówienia. Także nie wahaj się zapytać, jeżeli takie planujesz. Nie zawsze też wszystkie stojaki są na stanie. W związku z tym zapotrzebowanie zawsze konsultuj z nami mailowo. Wtedy sprawdzimy, i jak możemy, na pewno pomożemy :)

Profesjonalne pasty do butów tarrago premium do zakładu szewskiego.

*We wpisie wykorzystano kilka zdjęć pochodzących od producenta TARRAGO z zakładu Mike’s Shoe Repairs (Aus)


Z pozdrowieniami, Wasza MULTIRENOWACJA

Szukasz eleganckich, klasycznych butów męskich – zajrzyj do PATINE