Jesteśmy #naradarze
Niezmiernie miło nam poinformować, iż MULTIRENOWCJA została partnerem pierwszego polskiego magazynu o kulturze ulicznej, w którym co dwa miesiące będziecie mogli zapoznać się z informacjami ze świata sneakersów i szeroko pojętego streetwearu.  Misją dwumiesięcznika jest promocja miejskiego stylu życia oraz sneakersowej pasji. Nie będzie to jednak magazyn tylko o butach i i odzieży. Na jego łamach w dziale LIFESTYLE pojawią się felietony, wywiady oraz artykuły dotyczące sportu, motoryzacji, muzyki i sztuki.

PREORDER
Już teraz w naszym sklepie możesz zamówić pierwszy numer HeatRadar w preorderze z wysyłką GRATIS. Magazyn będzie wysyłany po 15.11.2016.

top_heatradar

Co w środku?
Na 100 stronach pierwszego numeru znajdziesz, między innymi następujące artykuły:

heatradar05

Co dalej?
Dużo zdjęć, relacje z branżowych wydarzeń, współpraca z najlepszymi SneakerHeadami, Kicksoholikami oraz Customizerami, którzy odsłonią przed Wami kawałek swojego świata i zdradzą kilka tajemnic, najlepsze sklepy z Kicksami, najlepsze marki … to i wiele innych atrakcji zaoferuje nam co drugi miesiąc HeatRadar!

heatradar06

heatradar

PROMOCJE

Promo #1:  Wysyłka GRATIS
Zamów teraz
i odbierz magazyn po 15 listopada. W preorderze nie płacisz za wysyłkę.

heatradar_okladka

Promo #2:  Tarrago Nano Protecor 400ml + Heat Radar GRATIS
Zwróć uwagę na promocję, w której kupisz rewelacyjny produkt do ochrony swoich Sneakersów przed wilgocią oraz zabrudzeniami – TARRAGO Nano Protector – a pierwszy numer magazynu HeatRadar dostaniesz GRATIS (na karcie produktu HeatRadar dostępna jest promocja: „W zestawie kupisz taniej”).

tarrago_108

tarrago_nano_protectror_heatradar

Promo #3: Losowanie
Dodatkowo wśród wszystkich osób, które zamówią magazyn w przedsprzedaży, ekipa HeatRadar rozlosuje 5 nagród- niespodzianek. Nie warto czekać, gdyż w preorderze skorzystać można wielowymiarowo. Wysyłki realizowane będą po 15 listopada 2016.

heatradar_preorder_multirenowacja

Zapraszamy
multirenowacja.pl