Wtajemniczeni wiedzą, że zdarza nam się wziąć udział w eventach organizowanych przez zaprzyjaźnione firmy i instytucje. Nie zawsze możemy, nie zawsze jest czas, ale tam gdzie są fajni ludzie, pasja, dobre intencje, chęci … tam gdzie JAKOŚĆ MA ZNACZENIE – chętnie się pojawiamy. Tym razem propozycja wyszła od marki, której kibicujemy od momentu jej powstania. Marki, której produkty sami mamy i polecamy – poszetka.com

Fascynacja modą męską zdopingowała nas do założenia małej rodzinnej manufaktury w 2010 roku. Dzięki Wam- naszym odbiorcom zebraliśmy potrzebne informacje, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem, pomogły nam stworzyć wysokiej jakości produkty.

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując niszowy produkt szyty lokalnie. Nastawieni na indywidualnego odbiorcę i przeciwni masowej produkcji szyjemy po kilkanaście sztuk danego modelu, z naciskiem na precyzję ręcznego wykonania i indywidualne podejście do każdego z Was.

Po trzech latach produkcji wciąż doskonalimy konstrukcje naszych wyrobów, docieramy do tradycyjnych włoskich tkalni oraz dostosowujemy obsługę klienta. Zrealizowaliśmy ponad 5000 zamówień indywidualnych oraz kilkadziesiąt zamówień biznesowych. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wdzięczni za każdą “burzę mózgów”.

Poza bogatą ofertą męskich akcesoriów w naszej pracowni wykonujemy również wszelkiego typu usługi krawieckie- od szycia miarowego po przyszycie guzika:) Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem lokalnego rzemieślnika. W 2014 roku zdobyliśmy nagrodę „Silesia Fashion Point” w kategorii „Tworzenie Mody”.

Na imprezie miała zebrać się grupa Przyjaciół i stałych Klientów marki, by miło spędzić czas przy rozmowie, dobrych trunkach … i pastowaniu butów! Naszą rolą było wprowadzenie Towarzystwa w świat dobrych skór, wysokiej jakości obuwia i ich pielęgnacji. Garnitury, poszetki, krawaty i pastowanie butów? Skojarzenie było jedno ;)

Gentleman’s Club Swann de Berluti – Dinner, Dom Pérignon and Shoe Shining

berluti 01

berluti 02

berluti 03źródło: www.wwd.com

więcej: instagram.com/berluti/

Czy można było odmówić? :) Lokal trochę mniejszy, światełek też trochę mniej … ale atmosfera i zabawa za to najlepsza na świecie (nie wszystkie fotki publikujemy). I uprzedzamy pytania – nikt nie pobrudził ani garnituru, ani koszuli … i przy odrobinie uwagi nie ma żadnego problemu z pastowaniem, a nawet malowaniem butów w garniturze ;) Dojechaliśmy na ostatnią chwilę, ale nikt na nas nie nakrzyczał ;)  … No to na początek mały rekonesans …

poszetka_00_big

poszetka_06big

Do tych wspaniałości, jakie zastaliśmy na miejscu dorzuciliśmy swoje, by stworzyć odpowiedni klimat dla gości chcących zrozumieć nasze fascynacje i nasz świat nierozerwalnie połączony z naszymi markami: Saphir, Tarrago, LCA, Hanger Project …

multirenowacja_00big

multirenowacja_06big

Goście mieli ochotę zapoznać się z ofertą butów z wysokiej półki, zatem  dobre pozycje zajęły również niezastąpione YANKO z oferty patine.pl

yanko_00big

yanko_06big

Stoły puste, impreza jeszcze się nie zaczęła, a Andrzej z TheShine.pl już maluje YANKO … i już się dobrze bawi! Warto przypomnieć, że Saphir Tinture Francaise to farby na bazie alkoholu … ;)

theshine_00big

theshine_06big

Nie udało się skończyć, ale te buty na pewno jeszcze zobaczymy w sieci jak tylko Andrzej udostępni nam swoje ujęcia. Po krótkim szkoleniu impreza się nie rozkręciła … rozkręcona była od samego początku! Dużo śmiechu, rozmów, anegdotek, dobre wino, drinki, przekąski … no i buty oczywiście!

saphir_tarrago_00big

saphir_tarrago_06big

saphir_tarrago_12big

… i urwał się film … znaczy się … skończył się film … a nie … no dokładnie nie wiadomo, ale końca tej imprezy nie ma na fotkach i nikt nie wie jak się skończyła, zatem zgodnie uznano, że była udana ;) Pięknie dziękujemy poszetka.com za zaproszenie, TheShine.pl za współpracę, a wszystkim gościom za doskonałą atmosferę i dobrą zabawę!

Was i Wasze firmy zachęcamy do organizowania imprez integracyjnych w podobnym formacie. Naprawdę oryginalnie, ciekawie, pożytecznie … i jest co wspominać. Sztuka pielęgnacji skór to dobry pretekst do spotkania i dobrej zabawy!

UPDATE – efekt finalny malowanych na zielono YANKO z tego wpisu:

yanko_theshineźródło: theshine.pl

 

Zapraszamy do aktywności i komentowania, gdyż cały czas komentatorom oraz zapisującym się do newslettera rozdajemy nagrody! Nagrody główne to Buty i Pasek YANKO!