Nie o wszystkim jesteśmy w stanie pisać, bo dzieje się tyle, iż nie sposób się wyspać, ale od czasu do czasu wypada odświeżyć bloga. Kolejne projekty, kolejne eventy i wydarzenia … kiedyś to wszystko nadrobimy ;) Miało być więcej o sneakersach więc tym razem relacja z eventu organizowanego przez Reebok Classic (Warszawa 16.03.2017), który mieliśmy zaszczyt wspierać.

Bohaterem dnia był model Reebok Classic Club C, czyli siła streetwearowej klasyki, której geneza sięga lat 80-tych. Buty tenisowe, które na przestrzeni lat obroniły się dzięki jakości i estetyce skupiającej coraz większą liczbę zwolenników nie tylko związanych ze sportem. Oklepany slogan, ale to doskonały przykład na to, jaka siła tkwi w prostocie.

Reebok promuje tę linię wchodząc w kolejne kolaboracje, współpracując między innymi z takimi osobowościami, jak Kendrick Lamar.

Zawsze czułem, że aby osiągnąć sukces na odpowiednim poziomie, trzeba umieć wywierać na sobie presję, a te buty są tego wyrazem. Kropka.

Samo wydarzenie zorganizowane z rozmachem i wieloma atrakcjami oraz strefami przy udziale znanych osobistości świata mody, show-biznesu, sceny i streetwearu. Każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie. My natomiast skupiamy się na Warsztatach Klubu Mistrzów w strefie fashion, które prowadził Zulu Kuki wprowadzając chętnych w magiczny świat customizacji kicksów!

Prawie 400 butów Club C, niemal 200 kroków do bycia mistrzem w street arcie, fotografii i modzie. Zobacz, co działo się na Warsztatach Klubu Mistrzów!

I video-relacja z całej imprezy, którą uczestnicy zgodnie uznali za udaną. Oby częściej, oby więcej !!!

 

To nie koniec naszej przygody z Reebok Classic Club C. Ten model skradł nasze serca i możecie być pewni, że pojawi się jeszcze na blogu i społecznościach!

Duże DZIĘKI dla:
Reebok Polska za udostępnienie materiałów
Zulu Kuki za pamięć i całokształt

 

Pozdrawiamy
Multirenowacja.pl