Nowy rok, nowe wyzwania, nowe produkty nie tylko do nowych butów … trochę tego nowego na pewno będzie! Na początek kilka nowości, o których prawdopodobnie jeszcze nie wszyscy wiedzą!

 1. TARRAGO SNEAKERS CARE – nowa linia produktów do pielęgnacji i renowacji Kicksów! To dopiero akcja pilotażowa i wiele będzie się zmieniać w czasie, ale zapowiada się bardzo ciekawie, więc już teraz warto zapoznać się ze środkami stworzonymi z myślą o Snaeakersach.
  tarrago_sneakers_care_1200
  – Sneakers Cleaner do czyszczenia Kicksów wykonanych z licówki, zamszu, nubuku i tekstyliów
  Sneakers Rescue do renowacji i ochrony Kicksów wykonany ze skór licowych
  Sneakers Odor Killer do odzyskania świeżego i przyjemnego zapachu w ulubionych Kicksach
  Sneakers Protector do ochrony skór licowych, zamszu, nubuku i tekstyliów
  Sneakers Expander dla lepszego dopasowania uciskających Kicksów
  Sneakers Sole Restorer do unyellowingu spodów i midsoli
  Sneakers Gloss Maker do wykończenia z połyskiem po malowaniu Kicsków
  Sneakers Matt Maker do wykończenia matowego po malowaniu Kicksów
 2. TARRAGO Heel & Sole Restorer – łatwy w użyciu specjalny środek do odnowienia, renowacji krawędzi i obcasów w obuwiu. Przywraca kolor i połysk. Krawędzie i obcasy cierpią podczas eksploatacji. Pojawiają się na nich rysy, przebarwienia i uszkodzenia. Wysoka koncentracja pigmentów w nowym produkcie TARRAGO to panaceum nie tylko dla krawędzi i obcasów skórzanych, ale również plastikowych!
  tarrago_heel_and_sole_restorer_01
 3. TARRAGO Nubuck Suede Dry Cleaner – jeszcze łatwiejszy i skuteczny sposób na czyszczenie zamszu oraz nubuku za pomocą suchej pianki. Zamsz jest modny, nubuk piękny i przyjemny w dotyku. Na rynku coraz więcej nie tylko butów z tych wyjątkowych skór, ale również torebek, odzieży i akcesoriów. Eleganckie wykończenie skóry robi wrażenie, ale wiele osób cały czas nie wie jak o nią dbać lub ma obawy, by samodzielnie ją czyścić. Nic prostszego! Dzięki temu preparatowi możesz wyczyścić zamszowe i nubukowe buty oraz akcesoria bez użycia wody! Produkt jest bezbarwny i nie wpływa na kolor czyszczonych powierzchni.
  tarrago_nubuck_suede_dry_cleaner_mix
 4. TARRAGO Shoe Trees Cedar – cedrowe prawidła, dzięki którym buty będą prezentowały się godnie przez wiele długich sezonów.
  prawidla_cedrowe_tarrago
 5. SAPHIR MDOR Mink Oil – świetny produkt do regeneracji skór licowych oraz coraz bardziej popularnego olejowanego nubuku.
  saphir_mink_oil
 6. SAPHIR BDC Imperial Shoe Horn – luksusowa łyżka do butów, która nie powoduje bólu pleców od nadmiernego schylania się ;)
  lyzka_do_butow_imperial_horn_01
 7. SAPHIR MDOR Mirror Gloss – ta wyjątkowa pasta woskowa do robienia wrażenia na Paniach ledwo pojawiła się na rynku, a już podbiła serca miłośników obuwia na całym świecie! Tylko dla Butoholików! Prosimy koniecznie zapoznać się z opisem produktu!
  saphir_mirrorgloss

W różnych zakątkach świata pod tagami #saphirmirrorgloss i #mirrorgloss można podglądać efekty i zmagania fachowców oraz pasjonatów z nowym produktem do robienia lustrzanego połysku na butach :)

https://www.instagram.com/p/BPNiGy1A4U8/

https://www.instagram.com/p/BPCoailF7LO/

https://www.instagram.com/p/BP_6SSBAFmH/

https://www.instagram.com/p/BPelrkqAkfz/

https://www.instagram.com/p/BO6wlWOgshd/

… cały świat bawi się w SAPHIRowanie, baw się i Ty :)

valentines-4


Walentynkowe promocje
trwają do 14.02.2017 włącznie lub do wyczerpania produktów przeznaczonych na poszczególne akcje promocyjne.

 1. Kupujesz TARRAGO Nano Protector + TARRAGO Sneakers Protector = OSZCZĘDZASZ (opcja W ZESTAWIE KUPISZ TANIEJ na stronie produktu).
  nano_-_protector_001
 2. Cała nowa linia TARRAGO SNEAKERS CARE w dużej obniżce, by dać Wam możliwość przetestowania produktów i podzielenia się wrażeniami!
  tarrago_sneakers_care
 3. Francuskie skarpety LCF, Perrin (męskie) i Berthe (damskie) w promocji dla zakochanych!
  Perrin_skarpety_386_01
 4. Luksusowe drewniane wieszaki i organizery HANGER PROJECT w promocji dla zakochanych!
  walentynki_multirenowacja_2017

ZAPRASZAMY nie tylko zakochanych :)
Multirenowacja.pl