Krem Pommadier Saphir to  Krem do skór o wysokiej zawartości wosku pszczelego (32%), który umożliwia głębokie odżywianie i nawilżanie, przywracając skórze jej naturalną miękkość. Woski oraz wysokiej jakości pigmenty pozwalają na pokrycie zarysowań i przebarwień spowodowanych użytkowaniem obuwia. Zawartość wosków mineralnych umożliwia dokładne czyszczenie, ochronę skóry oraz nadają jej wodoodporność. zdjęcie (21 z 39)Dostępny jest w wielu kolorach, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dobrać krem do koloru skóry, na której chcemy go użyć.

Pommadier Cream najlepiej aplikować w minimalnych ilościach (wysoka wydajność) za pomocą szmatki, masując skórę miejsce przy miejscu okrężnymi ruchami. W celu lepszej kontroli ilości nakładanego kremu, polecamy pozostawić jego część na pokrywce słoiczka, z której będzie nam zdecydowanie łatwiej dawkować. Aplikując krem w trudno dostępne miejsca (szwy, łączenia) lepiej użyć małej szczoteczki, np. Pommadier Brush.

Warto zwrócić uwagę na odcień kremu. Nieco ciemniejsze odcienie kremu od koloru skóry mogą zapewnić jej bardzo ciekawy efekt lekkiej patyny, tak bardzo pożądany przez wielu miłośników obuwia. Najczęściej odcień różniący się o ton od koloru skóry, nie zrobi dużej różnicy i pięknie rozprowadzi się po skórze. Jeżeli masz wątpliwości, co do odcienia – posiłkuj się kartą kolorów.

zdjęcie (24 z 39)

zdjęcie (23 z 39)

zdjęcie (22 z 39)